Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

@destro177: może było tak jak w poprzednich częściach, że trzeba było zostawić otwarte drzwi w aucie aby nie zniknęło.

Jak wygląda model celowania w GTA4? Czy można tak zrobić żeby był manualny a nie z autocelowaniem? W wersji PC wyglądało to fajnie. Jest rozrzut (recoil)? Bo nie wyobrażam sobie walenia magazynków w przeciwnika.
Bez zgłębiania się w fabułę - czy główny wątek (tzn. misje bez których nie da się ukończyć gry) jest równie długi jak w poprzednich częściach? Ilość zdań pobocznych też?

Następnie jak wygląda to całe "poprawianie stosunków ze znajomymi" bo w wydaje mi się to strasznie denerwujące. Człowiek ma zajęty harmonogram a tu go na kręgle zapraszają w środku strzelaniny :)

Czy to prawda że (chlip!) nie ma czołgu w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 13:05, Spector 109948 napisał:

Jak wygląda model celowania w GTA4? Czy można tak zrobić żeby był manualny a nie z autocelowaniem?
W wersji PC wyglądało to fajnie. Jest rozrzut (recoil)? Bo nie wyobrażam sobie walenia
magazynków w przeciwnika.
Bez zgłębiania się w fabułę - czy główny wątek (tzn. misje bez których nie da się ukończyć
gry) jest równie długi jak w poprzednich częściach? Ilość zdań pobocznych też?


Można wyłączyć autocelowanie, co zresztą polecam :) Zresztą strzelaniny to naprawdę mocna strona tej gry. Wszystko jest cacy.
Wątek główny jest długi, co ważna nie jest sztucznie przedłużany (jedź tam zabij tego, a potem tam i tego też). Każda misja różni się od siebie, zróżnicowanie jest naprawdę ogromne.

Dnia 17.12.2008 o 13:05, Spector 109948 napisał:

Następnie jak wygląda to całe "poprawianie stosunków ze znajomymi" bo w wydaje mi się
to strasznie denerwujące. Człowiek ma zajęty harmonogram a tu go na kręgle zapraszają
w środku strzelaniny :)

Czy to prawda że (chlip!) nie ma czołgu w grze?


Czasem zdarza się, że jedziemy na misję i dzwoni Romek, że chce na piwko ale zawsze można nie odbierać, albo odebrać i się nie zgodzić, albo się zgodzić i chwilę potem odwołać :P Na misjach nie dzwonią.

Czołgu....chyba nie ma, w każdym razie ja nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w GTA, a dokładniej gołębie wybijam. Oczywiście przy tym zajęciu co chwila ma się policję na karku. No i ustrzeliłem gołębia, wskoczyła gwiazdka, ja wsiadam w samochód, ale odjeżdżając spoglądam za siebie. Widzę jak policjant podbiega do cywilnego samochodu, więc wróciłem żeby zobaczyć o co biega. A tam gostek stoi obok swojego samochodu, a mundurowy zaczyna pościg za mną pożyczonym samochodem :D Gram już łącznie ponad 100 godzin, ale takie coś pierwszy raz widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja widzialem lepsze akcje jak 4 niebieskich wbilo sie wlasnie do suva :D albo jak ustrzelilem kolesia blisko mojej kryjowki i skubance gonily mnie moimi dwoma autami, ktore mialem zaparkowane przed chata! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:45, Crew 900 napisał:

Też macie takie problemy jak my na PC że tekstury znikają i gra się przycina nawet na
potężnych komputerach ?

Nie.
W tym temacie nikt na konsoli nie skarżył się z błędami z grafiką. Ani na PS3 ani na X360
Ale żeby nie było że kłamię poprzeglądaj strony wstecz i zobacz. Może i były ale kilka.

Za to w temacie o PC to od groma problemów widzę że co chwile ktoś ma z czymś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:45, Crew 900 napisał:

Też macie takie problemy jak my na PC że tekstury znikają i gra się przycina nawet na
potężnych komputerach ?

Czasem tylko jak szybko jadę to wolniej się wczytają. Ale to samochodami typu turismo itp. Ale tylko raz miałem taką sytuację. Tak to bez zacięć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie 100% gry. Zaliczyłem właśnie wszystkie gołębie, i widzę że jeszcze brakuje mi prawie 4%. I tak sobie myślę, że chyba mi brakuje tych "zadań" od kumpli, typu wyjście na striptiz lub bilard. Czy liczy się jak ja ich będę zapraszał, czy muszą oni zadzwonić do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty możesz ich zapraszać.
Musisz wyjść z każdym wszędzie jakie tylko opcje on ma. Ale jak Dwayne żyje to on się i tak nie liczy. Tylko tą resztę która przeżyła bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 09:27, Meykan napisał:

Ty możesz ich zapraszać.
Musisz wyjść z każdym wszędzie jakie tylko opcje on ma. Ale jak Dwayne żyje to on się
i tak nie liczy. Tylko tą resztę która przeżyła bez względu na wszystko.

Z tego co wyczytałem, trzeba odblokować specjalne możliwości przyjaciół. A liczą się one nadal po tym jak ich olewam już długo i nie mam już tych opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 10:12, destro177 napisał:

Z tego co wyczytałem, trzeba odblokować specjalne możliwości przyjaciół. A liczą się
one nadal po tym jak ich olewam już długo i nie mam już tych opcji?

Nie te opcje muszą być aktywne, aby otrzymać 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 11:10, Bajuj napisał:

Nie te opcje muszą być aktywne, aby otrzymać 100%.

Wychodzi na to, że jednak nie muszą być aktywne. Brakowało mi chyba tylko jednego wypadu z Packie i już mi zaliczyło 100% :) A nie mam aktywnych już ani broni u LJ, ani lotu helikopterem u Brucie''go. Daje coś zaliczenie gry na 100%? Bo żadnej zmiany nie zauważyłem. Szkoda że nic się nie odblokowuje tak jak kiedyś w trójce bronie co 10 paczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 12:11, destro177 napisał:


> Nie te opcje muszą być aktywne, aby otrzymać 100%.
Wychodzi na to, że jednak nie muszą być aktywne. Brakowało mi chyba tylko jednego wypadu
z Packie i już mi zaliczyło 100% :) A nie mam aktywnych już ani broni u LJ, ani lotu
helikopterem u Brucie''go. Daje coś zaliczenie gry na 100%? Bo żadnej zmiany nie zauważyłem.
Szkoda że nic się nie odblokowuje tak jak kiedyś w trójce bronie co 10 paczek...

Achievement się tylko odblokowuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:32, jackass napisał:

Ktoś się ustawia na grę dzisiaj ,lub jutro ?


Jaką grę? Jeśli multi to ja chętnie, tylko, że grę mam na PC i nie jestem pewny czy mogę grać z konsolowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:35, Shelazar napisał:

> Ktoś się ustawia na grę dzisiaj ,lub jutro ?

Jaką grę?

Me and My Horse 2 ,a co myslałeś ,że GTA IV ?

Dnia 22.12.2008 o 15:35, Shelazar napisał:

Jeśli multi to ja chętnie, tylko, że grę mam na PC i nie jestem pewny czy mogę grać z konsolowcami.

Nie możesz .Tymbardziej ,że w temacie wątku jest "...X360 i PS3" ,więc szukam tylko takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się sprawdza w ilu % w lubią cię przyjaciele? Potrzebne jest mi to do achievementa "Liberty City (5) Wszyscy moi przyjaciele lubią mnie na 90% lub więcej." Pewnie piszę o tym gdzieś w menu, ale ja naprawdę nie mogę tego znaleźć ^_^''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować