Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa zawartość w Dark Souls: Prepare to Die Edition - znamy szczegóły. Czy trafi również na konsole? Co ze wsparciem modów?

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Dyrektor gry Dark Souls zdradził nowe informacje na temat dodatkowej zawartości, której nie uświadczyli właściciele konsol. From Software przejawia też zainteresowanie modami.

Przeczytaj cały tekst "Nowa zawartość w Dark Souls: Prepare to Die Edition - znamy szczegóły. Czy trafi również na konsole? Co ze wsparciem modów?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypuszczą narzędzia, gracze powinni przenieść Demon''s Souls na PC.

Ostatnio społeczność GTA dłubie przy przenoszeniu GTA LCS i VCS na PC (i to bez narzędzi), więc czemu by nie zrobić zaś tego samego tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 23:06, Cygi napisał:

Jeśli wypuszczą narzędzia, gracze powinni przenieść Demon''s Souls na PC.

Ostatnio społeczność GTA dłubie przy przenoszeniu GTA LCS i VCS na PC (i to bez narzędzi),
więc czemu by nie zrobić zaś tego samego tutaj?



Głównie dlatego, że to dwie różne gry i poza ogólną mechaniką nic ich nie łączy. Do tego Dark Souls ma otwarty świat, a Demon''s Souls huba i "poziomy".

Poza tym danie możliwości modowania tak zbalansowanej gry, jak Dark Souls, która do tego ma tak specyficzny multi-player wydaje mi się bardzo złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danie możliwości modowanie wydaje Ci się złym pomysłem? RLY? Specjalnie chcesz ograniczać grę? Myśl trzeźwo! Ogarnij się. Kto każe grać na modach w multi? NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty się ogarnij, jesteś świetnym przykładem osoby która widzi, jak większość płaczących przedstawicieli PC Master Race, tylko SP w tej grze zapominając o tym że grając w SP grasz w tym samym czasie w multi, nie ma oddzielnego trybu. Polecam zapoznać się z podstawową mechaniką gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafar
Nie wszyscy są 13 letnimi dziećmi, ja będę padem rzucać o ścianę i gryźć go, ale w życiu nie użyje żadnych wspomagaczy, tak jak zdecydowana większość graczy... A czarne konie zawsze się znajdą - trudno... Można powiedzieć też w drugą strone, może powstaną "usilniacze", które jeszcze bardziej grę utrudnią ;)

A co do modowania, no to będzie ciężka sprawa, bo raczej musiałby powstać zupełnie osobny tryb rozgrywki (a jak L33t napisał - że sp połączony jest z multi, to jakby gra była na steamie, z steam guard, o modowaniu można zapomnieć, bo groziło by to banem), nie ma praktycznie innego sposobu... Zobaczymy.
No chyba, że tylko po wgraniu odpowiednich plików crackowatych, ale to raczej słaby pół środek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w Diablo 3 - nie ma modowania=nie kupuję. Płakać nie będę. Miłej gry BTW:)

I żeby nie było - nie grałem w tę grę i nie zapoznawałem się z jej mechaniką gry, bo na tę grę nie czekam.

Z drugiej strony co za problem Zrobić to tak jak w dajmy na do Titan Quest? Żaden, tylko trzeba chcieć.

Chcecie grać bez modów casuale? To grajcie na konsolach:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:32, kwaled napisał:

Chcecie grać bez modów casuale? To grajcie na konsolach:]


Właśnie pokazałeś jaki to to jesteś HC gracz.

A sprawa dodatkowych przeciwników - IMO powinni pojawić się jako DLC dla wersji konsolowej (już nawet nie koniecznie darmowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:32, kwaled napisał:

Chcecie grać bez modów casuale? To grajcie na konsolach:]

Jak to dobrze przeczytać post Glorious PC Gaming Master Race. A już straciłem wiarę, że znajdę kiedykolwiek jeszcze taką osobę na tym forum (wyjątkiem byverter)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:32, kwaled napisał:

Z drugiej strony co za problem Zrobić to tak jak w dajmy na do Titan Quest? Żaden, tylko
trzeba chcieć.

Bo nie o to w tej grze chodzi ? Ale "I żeby nie było - nie grałem w tę grę i nie zapoznawałem się z jej mechaniką gry, bo na tę grę nie czekam." mówi wszystko. Ciekawe ilu jeszcze HC graczy nie wie jak w tej grze działa multi ale już na nie psioczy.

Czyli: "dawajta mody a jak nie to walta się" to takie pro że nie mogę się przestać śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować