Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball Z Kinect ma pierwszą galerię screenów i... niepochlebną opinię

11 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Dla wielu graczy Dragon Ball Z Kinect jest pierwszą produkcją na sensor ruchu Microsoftu, na którą to, w ich opinii, warto czekać. Jakie są pierwsze wrażenia zachodnich dziennikarzy na jej temat?

Przeczytaj cały tekst "Dragon Ball Z Kinect ma pierwszą galerię screenów i... niepochlebną opinię" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to co widzicie na screenach, nie przypomina wam przypadkiem, hudem, jakby gier tanecznych?
Tile z kolejnymi ruchami, to samo u przeciwnika ;)

Ogólnie ciekawie się prezentuje możliwość wyboru ruchu który wolimy w danej sytuacji wykonać, jednak grafika jak na PS2 i zastrzeżenia wspomnianego redaktora nie zachwycają. Szczególnie, że większość gier na Kinecta nie reaguje najlepiej na nasze sterowanie. Albo cierpiąc na zbyt duży input lag, lub po prostu nie wywiązując się z rozpoznawania o co nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Kinecta, jedyne co widziałem, to Angry Joe''s Star Wars Kinect Angry Review. I tam faktycznie jest podobny HUD jeśli chodzi o pokazywanie ruchów jakie należy wykonywać. Widać szykuje się nam Dragonball Dance Off.

A tak na poważnie, jeśli chodzi o HUD, widać taki jest w tej chwili optymalny, a sama gra... no jest na Kinecta, co tu można więcej dodać. Już ta informacja swiadczy o tym, że nie będzie to nic ciekawego, ani ciekawie wykonanego.

TL;DR: Kinect wyszedł za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

looool i niby dlatego, że ta produkcja nie będzie miała rozpoznawanie mowy nie będę mógł krzyczeć kamehameha? Troszkę wyobraźni, kiedyś nie było kinecta i tak latało się po podwórku krzycząc kamehameha ====))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:51, wrzosek1987 napisał:

looool i niby dlatego, że ta produkcja nie będzie miała rozpoznawanie mowy nie będę mógł
krzyczeć kamehameha? Troszkę wyobraźni, kiedyś nie było kinecta i tak latało się po podwórku
krzycząc kamehameha ====))

Ale ci co tak latali to teraz mają<tak jak ja> ponad 25 lat. Teraz tego nie puszczają i po osiedlach nikt już nie lata z Kamehameaaa =========))).
Co nie zmienia faktu iż znowu taki potencjał jaki niosą te dwa uniwersa<w tym przypadku, naturalnie chodzi mi o Star Wars>, zoastanie zmarnowany...
Takie jest moje zdanie na ten temat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:58, marcin-malysza napisał:

Ale ci co tak latali to teraz mają<tak jak ja> ponad 25 lat. Teraz tego nie puszczają
i po osiedlach nikt już nie lata z Kamehameaaa =========))).

Nigga plz, ja nadal to robię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba długo musieliście szukać tych opinii, bo ja nieznam nikogo kto by czekał na ten tytuł. chyba pomyliliście DBZ ze Steel Battalion, na który wszyscy akurat czekają ze względu na genialne pokazy tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:35, Henrar napisał:

Nigga plz, ja nadal to robię ^^

Ale mam nadzieję iż pod wpływem "mleka" :D Na sucho to ja bym się nie odważył :).
Ale przyznaj sam, kto teraz oglada DB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować