Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 22:45, Gosu napisał:

Ja mysle ze oni specjalnie to robia, wpuszczaja pewina liczbe ludzi na Create Hero scren,
pozniej na start game, pozniej do samej gry, po trochu, powoli powoli wpuszczajac nastepnych.


No tak, blizzard nie ma co robić, tylko cię wkurzać lagami :) Może sami się ddosują i zapychają sobie serwery. Puk puk ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:47, cryegn89 napisał:

to po co nazywać to otwarta beta... można od razu powiedzieć chcemy was robaczki wykorzystać
żeby sprawdzić czy nasze łącze 3 mb/s wytrzyma wasze logowania... ops nie wytrzymało..
czyli ten sam problem jak z 3 dodatkami i samym wowem a potem sc2... kurde kto mógł to
przewidzieć :/


Przecież w FAQ otwartej bety jest zaznaczone ze serwery prawdopodobnie padną więc nie wie z czego was złość i pretensje , otwarta beta jest tylko po to by przetestować serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:48, LotarHunt napisał:

Pomocy jak wchodze na europe server to pisze ze to mam errror 3003 i ze unable to connect
a jak na us to ze niemam licencji o co chodzi???


Z europy zrezygnuj nigdy się tam nie wbijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:36, nermal_bizkit napisał:

i taki "gest kozakiewicza" z grania w otwarta betę. serwery amerykańskie sa zapchane,
a europejskie i azjatyckie nie chcą się podłączyć albo porostu bllizard ich nie włączył.
porażka. demo crysis 2 mnie zniechęciło do kupna i teraz wygląda, że mnie olano więc
i ja to zrobię z grą. zaboli, ale kiedys przejdzie jak gra będzie kosztować 20 PLN.

Ty chyba narwany człowieku nie wiesz na czym polegają stres testy co ?
Co ty sobie myślałeś ?, że w grę będzie grało 100 tysięcy osób i, że będzie tak kolorowo ? hłe hłe hłe. Diablo to marka sama w sobie. Nie ty jeden masz problemy z wejściem do gry. Spróbuj później albo jutro....

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:51, Fanagir napisał:

A o ile się nie mylę to w oficjalnych komunikatach Blizzard wspomina o serwach EU, tylko
w polskim tłumaczeniu zjedli tą informację.


To miejmy nadzieję, że będą Europejskie serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:48, vegost napisał:

No tak, blizzard nie ma co robić, tylko cię wkurzać lagami :) Może sami się ddosują i
zapychają sobie serwery. Puk puk ! :)


Kompletnie mnie nie zrozumiales. Oni wpuszczaja ludzi seriami zeby im wszystko nie padlo. Teraz juz sami napisali ze osiagneli limit graczy, wiec beda pracowac nad stabilizacja gry z taka iloscia ludzi jaka jest teraz, jak to zrobia wpuszcza wiecej. Ja nie mam lagow i mnie niczym bllizard nie wkurzyl bo gram w gre od 2 godzin prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:53, Fanagir napisał:

Poza tym, gdyby nie było europejskich serwerów to raczej nie kłopotali by się z taką
opcją w grze. :)


Nigdzie w oficjalnym angielskim komunikacie nie ma o europejskich serwerach , opcja z serwerami eu jest od dawana i nie działa, wielokrotnie zaznaczali że nie będzie europejskich serwerów bety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:54, Gosu napisał:

Kompletnie mnie nie zrozumiales. Oni wpuszczaja ludzi seriami zeby im wszystko nie padlo.
Teraz juz sami napisali ze osiagneli limit graczy, wiec beda pracowac nad stabilizacja
gry z taka iloscia ludzi jaka jest teraz, jak to zrobia wpuszcza wiecej. Ja nie mam lagow
i mnie niczym bllizard nie wkurzyl bo gram w gre od 2 godzin prawie.

vegost znany jest z tego, że czasem sobie lubi pogadać ;-). Ostatnio mi mówił, że Mnich powinien latać z kijem gdzie tak być of kors nie musi. Miłego grania.

Przynajmniej w dziale Breaking News dają regularne info. Na szczęście wyjaśnili o co chodzi z tym błędem 37. Pozostaje nic tylko czekać. Dobrze, że się swego czasu nagrałem jak prosie jednak nie ukrywam faktu, że pograłbym znów :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po spojrzeniu na powyższe posty stwierdzam, że musiałem mieć sporo szczęścia, skoro gra uruchomiła mi się po kilkukrotnym pojawieniu się okienka z błędem numer ileśtam, czyli czekać zbyt długo nie musiałem. :P Zagrałem sobie barbarzyńcą, czyli postacią, którą najprowdopodobniej będę grał najpierw po pojawieniu się pełnej wersji. Chociaż może jakiś inny bohater mnie do siebie przekona. :) Ale o tym przekonam się jutro. Generalnie gra mi się podoba, nie czułem nudy przez te kilkadziesiąt minut, chociaż oczywiście wiem, że to malutki wycinek całej gry, także nie ma za bardzo sensu oceniać Diablo po samej becie. No ale pierwsze wrażenie jest pozytywne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 23:02, Braveheart napisał:

> i mnie niczym bllizard nie wkurzyl bo gram w gre od 2 godzin prawie.
vegost znany jest z tego, że czasem sobie lubi pogadać ;-). Ostatnio mi mówił,
że Mnich powinien latać z kijem gdzie tak być of kors nie musi. Miłego grania.


Hehe Dziekuje, chodz ja posiedze jeszcze z godzinke i spac, bo jutro do pracy, oddam konto koledzie pokoj obok bo ten wlasnie zarzyna ludzi w Battlefielda 3 za to ze mu Diablo beta nie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 23:05, Gosu napisał:

Hehe Dziekuje, chodz ja posiedze jeszcze z godzinke i spac, bo jutro do pracy, oddam
konto koledzie pokoj obok bo ten wlasnie zarzyna ludzi w Battlefielda 3 za to ze mu Diablo
beta nie dziala ;)

Najlepiej to to nawet nie waż się wyłączać gry tudzież klikać logout :P. Siedź tam ile możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:47, cryegn89 napisał:

to po co nazywać to otwarta beta... można od razu powiedzieć chcemy was robaczki wykorzystać
żeby sprawdzić czy nasze łącze 3 mb/s wytrzyma wasze logowania... ops nie wytrzymało..
czyli ten sam problem jak z 3 dodatkami i samym wowem a potem sc2... kurde kto mógł to
przewidzieć :/


To się chyba zawiera w "otwarta beta" ;). Świetna okazja, żeby wszystko sprawdzić, nie ? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 23:13, Braveheart napisał:

Najlepiej to to nawet nie waż się wyłączać gry tudzież klikać logout :P. Siedź tam ile
możesz :)


A klikam log out, bo zmienialem Monka na Maga i nic sie nie wydarzylo, gram dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować