Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Jakie studia?

3948 postów w tym temacie

Ja mam pytanie z innej bajki: mój docelowy kierunek to geodezja, ale wiem, że na dzienne się nie załapie, więc może ktoś wie jak wychodzi to z zaocznymi studiami gdzieś w warszawie, np. WAT, albo jeśli taka możliwość jest PW, etc.
Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od października 2010 rusza nowy kierunek w Krakowie. EAG jest pierwszą w Polsce profesjonalną szkołą profilowaną pod kątem kompleksowego kształcenia twórców gier wideo. Więcej na http://ega.org.pl/ Coś w sam raz dla miłośników gier komputerowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 11:42, XXL1989 napisał:

Od października 2010 rusza nowy kierunek w Krakowie. EAG jest pierwszą w Polsce profesjonalną
szkołą profilowaną pod kątem kompleksowego kształcenia twórców gier wideo. Więcej na
http://ega.org.pl/ Coś w sam raz dla miłośników gier komputerowych;)


są tam studiia licencjackie i z tego co tam piszą to dla programistów.Bardzo fajne ,że coś takiego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość przejścia z zaocznych studiów na dzienne? Pierwszy rok planuje pójść na zaoczne, potem poprawić maturę i przenieść się na dzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:22, In_The_End napisał:

Czy jest możliwość przejścia z zaocznych studiów na dzienne? Pierwszy rok planuje pójść
na zaoczne, potem poprawić maturę i przenieść się na dzienne...


jeszcześ dobrze matur nie skończył pisać :P
tak, da się - przynajmniej na UJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:22, In_The_End napisał:

Czy jest możliwość przejścia z zaocznych studiów na dzienne? Pierwszy rok planuje pójść
na zaoczne, potem poprawić maturę i przenieść się na dzienne...


Myślę, że na większości uczelni się da (na pewno na UE w Poznaniu) tylko pozostaje kwestia zdania kilku przedmiotów, które nie były na zaocznych i uzyskania odpowiedniej średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 18:02, bartog123 napisał:

Mógłby ktoś podać uczelnie w Warszawie, gdzie istnieje kierunek Geodezja i Kartografia
?

Hmm ja kojarzę tylko że jest na Politechnice, o innych nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:53, Jcl napisał:

Aby być księgowym to rozumiem, że dużo matmy? I kierunek Ekonomia?


Matmy, rachunkowości, finansów - generalnie sporo liczenia. I też zależy co masz na myśli mówiąc księgowy - czy taki typowy czy np. biegły rewident, doradca podatkowy, w biurze rachunkowym.
Co do kierunku - to zależy jaka uczelnia - na UE w Poznaniu jest zarówno na zarządzaniu jak i na ekonomii - ja byłam na zarządzaniu bo mi bardziej podpasowały te przedmioty - więc najlepiej sprawdzić listę przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej typowy ;p
I trudno jest? Bo mi jakoś ta matma nie podchodzi, a dużo zawodów i dobrze płatnych zawodów humanistycznych to raczej nie ma, tylko te matematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 17:56, Jcl napisał:

Raczej typowy ;p
I trudno jest? Bo mi jakoś ta matma nie podchodzi, a dużo zawodów i dobrze płatnych zawodów
humanistycznych to raczej nie ma, tylko te matematyczne.


Myślę. że wszystko zależy od uczelni. U mnie akurat matma nie była taka zła - tzn. dla mnie, ale część osób miało z niej poprawkę - najczęściej matma jest takim pierwszym testem dla 1 roku (razem z mikrą) - tzn. jeśli komuś nie podejdzie może mieć problemy później.
Jednakże jeżeli ktoś umie logicznie myśleć i kojarzy fakty to powinien bez problemu sobie poradzić - tylko trzeba się liczyć z tym, że cyferek na tego typu studiach się człowiek nie pozbędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej może mi ktoś napisać czy są jakieś fajne kierunki studiów związane z biologia i chemią . (Wety i medycyny nie piszczie).
Z góry dzięki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podesłać kilka linków z rejestracją np. do sggw, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, i może Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy? Bo nie mam już siły w znajdywaniu rejestratorów, kurcze trudno je wylukać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 19:59, bartog123 napisał:

Może mi ktoś podesłać kilka linków z rejestracją np. do sggw, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
w Olsztynie, i może Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy? Bo nie mam już siły
w znajdywaniu rejestratorów, kurcze trudno je wylukać ;/


No jeśli ty nie masz siły, to tym bardziej nie ma jej ktoś kto nie ma tym żadnego interesu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2010 o 01:28, rob006 napisał:

No jeśli ty nie masz siły, to tym bardziej nie ma jej ktoś kto nie ma tym żadnego interesu...
;]

Byćmoże ktoś już to robił, robi, etc. rozumiesz? Ja nie mam już siły, po rozkminianiu takich rzeczy na pw.
| |/ // | ___|| ___ / _ \\ ____ \ \\/ //
| '' // | ||__ / || | / \ || | \\ \ ` //
| . \\ | ||__ | [] || | \_/ || | [] || | ||
|_|\_\\ |_____|| \__ || \___// | __// |_||
`-` --` `-----` -|_|| `---` |_|`-` `-`'' czaisz co tu jest napisane ? Bo to wzorek weryfikacyjny na pw czy nie jestem jakimś botem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 01:40, bartog123 napisał:

czaisz co tu jest napisane ? Bo to wzorek weryfikacyjny na pw czy nie jestem jakimś botem :P


KEqOpY

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować