Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Piłkę kopaną ? A nie Nożną ?

Odp: Ponieważ będzie mi w niej do twarzy ^^ i oczywiście pochwalę się kolegom, którzy i tak nie uwierzą -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego właśnie ja jestem odpowiedni do odbioru tej cudnej koszulki?

Ponieważ nie oglądam meczy w telewizji, czasem pójdę obejrzeć mecz lokalnego klubu, czasem pogram w fifę street 2 na ps2, a najczęściej gram w prawdziwego streeta OBOK "orlika" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze mi? :) Ja jestem fanem BVB dlatego ze fajnie graja w piłke,wygrywaja wazne trofea.Aż sie łza w oku kreci jak nasi Polacy w tym klubie:graja,wygrywaja,zobywaja gole i za to jak Polacy w tym klubie graja mozemy byc z nich dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi ją podarować ponieważ ja kocham piłke i oglądać każady mecz z udziałem polskiego trio,uwielbiam patrzeć na tą płynność w grze i być jednocześnie dumnym z tego jak grają nasi reprezentanci , mój ulubiony polski piłkarz to Lewandowski bo nie ma w tej chwili lepszego zawodnika w naszym kraju. Nie ma lepszego sportu niż piłka nożna. Dlatego możecie mi ją podarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostał bym tą koszulkę, to bym mógł ją zakładać i bardziej wczuwać się podczas grania w Fife :) To by był kolejny argument dla mojej dziewczyny żebym mógł spędzać kolejną godzinę przed monitorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem wielkim fanem Kuby Błaszczykowskiego, oraz Borussii Dortmund z którą jestem od 2006 roku oraz dlatego, że zawsze chciałem mieć autograf któregoś z najlepszych polskich piłkarzy a dwóch to w ogóle kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wystawię ją na aukcję, a pieniążki otrzymane z jej sprzedaży przekażę na rowój najmłodszych adeptów szkółki sportowej w moim mieście ( na tą chwilę nie zdradzę o jaką szkółkę chodzi, szczegóły oraz dowod przekazania ujawnię po otrzymaniu koszulki, o ile ją otrzymam : ) ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? Wszystkim znajomym opadłyby nie tylko szczęki. Lubię żółty, nigdy nic nie wygrałem i sama koszulka wygląda jakby chciała do mnie trafić. Po rękawkach widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie!!!Dlaczego ja? Od 3 lat śledze lige niemiecka(Bundeslige)Mecze Borussii Dortmund ogladam co kolejke.A koszulka Borussi z autografem Piszczka i Błaszczykowskiego to mega wypas.Mysle ze taka okazja to jedna na milion w moim zyciu.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Hmm... nie wiem, nie ma na tyle dobrego powodu, żeby to właśnie mi należała się ta koszulka ale może właśnie dlatego, że nie zaczynam swojej wypowiedzi w stylu "wiem, że i tak nie wygram tej koszulki, ale co mi tam...", albo "jestem WIELKIM fanem piłki nożnej i BARDZO chciał bym wygrać koszulkę mojej ukochanej drużyny", bo Borussię fakt - lubię, ale ani sam klub nie jest moim ukochanym klubem, ani ci dwaj piłkarze - choć ich szanuję i lubię, nie są moimi idolami. Nie będę też mówił, że koszulkę oddam swojemu młodszemu bratu, czy choremu dziecku, bo koszulkę zachowałł bym jak najbardziej dla siebie i nikomu bym jej nie oddał (<3). Nie będę też układał żadnych wierszyków, bo taki ze mnie poeta, jak z koziej... :) Ale może właśnie dlatego, że nie piszę tego tekstu ani całkowicie na luzie, ani na żadnej spinie, siląc się na wymyślenie jakiegoś przekonującego argumentu, który powali wzystkie inne, choć w rzeczywistości to i tak będzie ściema wymyślona na potrzebę chwili. A na koniec moich wypocin POZDROWIENIA dla redaktorów, którzy potem będą musieli czytać te wszystkie wypowiedzi i wybrać tego jedynego "wybrańca" samemu nie mogąc takiego gadżetu wygrać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować