Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj koszulkę Borussii Dortmund z autografami

175 postów w tym temacie

Jestem wielkim fanem Borusii Dortmund i Łukasza Piszczka. Bardzo chciałbym tą koszulkę. Mam nadzieję, że za rok Borussia wygra Ligę Mistrzów i znów obroni tytuł mistrza niemiec. Mam też wielką nadzieję, że trójka z Borussi (Piszczek, Lewy, Kuba) pomogą reprezentacji Polski na EURO 2012 i puchar będzie u nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego by mnie podarować koszulkę?
Cóż, może dlatego, że jestem wielkim fanem drużyny, dużo dłużej niż są w niej zawodnicy z Polski. Mecze Borussii oglądam odkąd pamiętam, śledzę każdy gol. Cieszę się z nimi podczas każdego zwycięstwa i ronię łzy podczas każdej porażki. W grach z serii FIFA od zawsze grałem tylko tym zespołem. Czasu mi tylko brakuje na zapamiętanie tabelek i danych statystycznych, czego żałuję.
Uważam, że taka koszulka, szczególnie w czasie gdy piłkarze z kraju nad Wisłą robią wielką karierę, jeśli nie w całej Europie, to w Niemczech na pewno, ma wielką wartość kolekcjonerską i sentymentalną. Nie jest to koszulka do grania, to jest koszulka do oprawienia w szkoło. Jest już ona nie narzędziem, lecz wielkim rarytasem dla fana zespołu. Sądzę, że będę mógł się nią odpowiednio zaopiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam noge zwichniętą przez piłke próbowałem odebrać ale dostałem w noge od kolegi :) A taka koszulka napewno zmniejszy ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać tę koszulkę ponieważ jestem WIELKIM znawcą piłki nożnej . Nie będę udawał że kibicuję Borussii ale lubię trójkę polaków grających tam i mam nadzieje że Lewandoski od nich nie odejdzie . I fajnie będzie grać w takiej koszulce na Orliku . Koszulki jeszcze po zawodach nie dostałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że też nie wygram, ale napiszę historię moją z BVB

Jak byłem małym (6 czy 7 lat) to pamiętam jak pojechałem z mamą by kupić sobie koszulkę do gry w piłkę. Wałachem się między BVB, a Juwentusem. Zdecydowałem się na BVB z powodu M.Sammer''a, taki mój idol za młody:) Niestety nie było koszulki z jego nazwiskiem. Mama mi wzięła koszulkę bez nazwiska i numeru napisała 23 i moje nazwisko:D. Dlatego mam sentyment do tego klubu :)
Szczęśliwi jestem, że klub znowu odzyskuje swoją świetność i fajnie by było mieć znowu ich koszulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym dostać tą koszulkę , bo może poprawiła by mi humor i upewniła w tym że może jednak nie jestem pechowcem i z czasem szczęście usmiechnie się też do mnie :( jestem mega wkur...bo skasowałem dzisiaj swój samochód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nic nie wygrałem, może teraz sie poszczęści ;). Poza tym nienawidzę ligi niemieckiej ale śledzę poczynania Borussi, oczywiście przez wzgląd na Naszych zawodników. Fajnie byłoby mieć taki gadżet na pamiątkę aby kiedyś pochwalić się komuś, że w tym pamiętnym dniu miało się ogromnego farta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie dostać tę koszulkę ponieważ kibicuje BVB, a koszulki tego zacnego klubu niestety nie mam :( plus to, że ma na sobie podpisy reprezentantów Polski, no bardzo bym chciał ją mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ja miałbym wygrać tą koszulkę?

Otóż szczeże nigdy w życiu nie wygrałem czegoś co w przyszłości będzie mogło mieć wielką wartość historyczną.

Wielu tu obecnych fanów piłki przyzna mi rację że Lewandowski i właśnie Błaszczykowski tworzą historię Polskiej piłki, ale zagranicą i to właśnie dzięki nim jeszcze nie staliśmy się do końca pośmiewiskiem Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować