Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szykujcie się na darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare 3 na Steamie

73 postów w tym temacie

Mnie tylko dziwi, że CoD nie znika ze strony głównej Steama, ciągle jest jako 'Out Now'. Activision musiało zapłacić sporo za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:43, Malevyn napisał:

i nadal kosztuje 60 ojro :D:D :D

Bo w sklepach też nie spada cena - Acti podchodzi do serii MW dość Blizzardowo: trzymają ceny tak długo, jak tylko mogą. W sumie nic mi do tego - przynajmniej z tej kasy powstają bardziej interesujące mnie produkcje, jak Prototype 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:07, Harrolfo napisał:

Był i nie działał - brakowało jakiegoś pliku...


Dzialal bez problemu. Co nie zmienia faktu, ze multi w MW3 jest maksymalna porazka. Ludzie ganiaja na pale i strzelaja sobie w twarz. Do tego mapy sa miniaturowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:56, Boro666 napisał:

Ludzie ganiaja na pale i strzelaja sobie w twarz. Do tego mapy sa miniaturowe.

Bo o oto chodzi w takich shooterach? Jeśli zatrzymujesz się na więcej niż minutę w TDM, to jesteś po prostu camperem i powinien automatycznie spadać na Ciebie predator.

Multi MW3 ma wiele problemów, ale to że powinno się ciągle ruszać nie jest jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ci, którzy mają oryginał nie będą mogli normalnie grać cały weekend. EA YOU S.... . W tygodniu 1/5 serwerów z cziterami, a przy ostatnim takim weekendzie z COD mw3 nie szło grać, bo normalnie roiło się od nich i same lagi (które z resztą są codziennie). To już wiem w co sobie na pewno nie pogram przez najbliższe kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi w tym shooterze, o bezmyslne biegania jak ciul. I jasne, myslenie i planowanie to camperstwo. Przeciez wiadomo, ze na polu bitwy wszyscy wybiegaja i sie zaczyna! Te jakies predatory i inne bombardowania to kolejne nieporozumienie w tej grze. Brakuje jeszcze tylko bomby atomowej i gwiazdy smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:19, Boro666 napisał:

O to chodzi w tym shooterze, o bezmyslne biegania jak ciul. I jasne, myslenie i planowanie
to camperstwo. Przeciez wiadomo, ze na polu bitwy wszyscy wybiegaja i sie zaczyna!

FFS, tryb się nazywa DEATHMATCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować