Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze DLC do Max Payne 3 w czerwcu

59 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 10:53, Kafar napisał:

Ot własnie zapowiedzi DLC przed premierą gry u mnie prowadzą do tego samego.
Poczekać z 1-1,5 roku na premiere GOTY :)

Dlatego marketingowcy wszystkich wydawców gier powinni oglaszać wprowadzanie DLC i ewentualnie ich plan wydawniczy co najmniej 2-3 miesiące po premierze gry. Zyskają więcej konsumentów, a mniej graczy będzie czekać na wersję GOTY i kupi premierówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 14:46, Janek_Izdebski napisał:

> Ot własnie zapowiedzi DLC przed premierą gry u mnie prowadzą do tego samego.
> Poczekać z 1-1,5 roku na premiere GOTY :)
Dlatego marketingowcy wszystkich wydawców gier powinni oglaszać wprowadzanie DLC i ewentualnie
ich plan wydawniczy co najmniej 2-3 miesiące po premierze gry. Zyskają więcej konsumentów,
a mniej graczy będzie czekać na wersję GOTY i kupi premierówkę. :)


Zdecydowanie, lub kłamać i ten sam efekt mieć (ewentualnie milczeć bo to w sumie nie kłamstwo:). Ale ja jestem rad za takie ogłoszenia. Na prawdę będę szczęśliwym posiadaczem MP3 GOTY bo na pewno gra będzie dobra ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dalsze Twoje tłumaczenia według mnie kwalifikują się do podsumowania: "Blizzardowi wolno,

Dnia 02.05.2012 o 12:01, Vilmar napisał:

a innym nie, bo ..." - do mnie osobiście te zalety, które wymieniłeś, nie trafiają -
jakoś nie mogę się przekonać do traktowania gier jak miejsca spotkań towarzyskich (od
jakiegoś czasu nawet nie należę do żadnej gildii w WoW - bardziej w tej chwili ta gra
stanowi dla mnie rozgrywkę single-player z dołączonym trybem multi, a nie odwrotnie).
Z drugiej strony wiem o osobach, które logują się czasami do WoW-a tylko i wyłącznie
po to, by posiedzieć i łowić ryby - tego się nie da zrozumieć, można to jedynie zaakceptować
jako niezaprzeczalny fakt :)


Dla mnie to nigdy nie były przeszkody jeżeli zmieniają/wprowadzają coś nowego/ urozmaicają rozgrywkę w singlu jak i multi. Blizzarda gry to robią po prostu. Oczywiście nie tylko blizzarda bo parę gier jest tak samo wynagradza tym że posiadają może dla niektórych uciążliwe przypadki. Ja nigdy nie sprzedawałem i nie będę sprzedawał gier które kupiłem więc problem odsprzedaży mnie nie dotyczy. To samo aktywacja internetowa, do czasu aż daje mi jakieś bonusy popieram ze wszystkich sił. Nic nie stoi firmą na przeszkodzie by robić gry tak aby to GRACZ chciał być online a nie kazano by mu być online.

Ja nie mam nic do petów i ubrań jeżeli nie niszczą gry online a jedynie kosmetykę. Dodatkowe mapy niszczą grę bo od razu serwerów jest mniej, gracze są dzieleni na tych bez dodatku i z dodatkiem lub bez DLC i tych z DLC. Tego nie popieram dlatego czekam na GOTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że mnie nie zabolało, bo zabolało... tylko, że jeżeli to będą w sumie same mapy do Co-Opa czy multi to tak naprawdę mogę je sobie pominąć i grać tylko w singla, bo dla mnie on jest najważniejszy. Czyli w sumie niech sobie te DLC będą... chociaż będzie gra mi zajmować te 35 GB, a nie kolejne 20 z racji dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:51, Muradin_07 napisał:

Nie powiem, że mnie nie zabolało, bo zabolało... tylko, że jeżeli to będą
w sumie same mapy do Co-Opa czy multi to tak naprawdę mogę je sobie pominąć i grać tylko
w singla, bo dla mnie on jest najważniejszy. Czyli w sumie niech sobie te DLC będą...
chociaż będzie gra mi zajmować te 35 GB, a nie kolejne 20 z racji dodatków.

Jeszcze nie znasz zawrtości tych DLC, a jednak już krytykujesz. A może to będzie jakaś rewelacja i objawienie jeśli chodzi o multi czy coop i sam zechcesz sie w nie zaopatrzyć? Stare powiedzenie mówi: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca." Ciekawe co nam Rockstar upichci tym razem jeśli chodzi o DLC... Sam jestem bardzo ciekawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee... nie krytykuję. Krytyką byłoby zdanie "po co to DLC!!! DLC TO ZŁOOOO!1oneoneone". I wiem, że ich nie kupię tylko dlatego, że w samym multi siedzę naprawdę mało czasu i zależy mi na SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:08, Muradin_07 napisał:

Nieeee... nie krytykuję. Krytyką byłoby zdanie "po co to DLC!!! DLC TO ZŁOOOO!

>1oneoneone". I wiem, że ich nie kupię tylko dlatego, że w samym multi siedzę naprawdę

Dnia 02.05.2012 o 18:08, Muradin_07 napisał:

mało czasu i zależy mi na SP.

Jeśli jest tak jak piszesz, to wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w ogóle sceptycznie nastawiony do Rockstara po tym co odwalił z GTA IV, a zmiany, które się szykują w nowej części bynajmniej mojego sceptycyzmu nie uspokajają. Na razie jestem pewny tylko dwóch rzeczy: fatalnej optymalizacji i zaplanowanej tony DLC(których nieposiadanie bedzie nas wykluczało z rozgrywki na dłuższą metę). Reszta to obiecanki i marketing - gra wyjdzie to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 14:46, Janek_Izdebski napisał:

Dlatego marketingowcy wszystkich wydawców gier powinni oglaszać wprowadzanie DLC i ewentualnie
ich plan wydawniczy co najmniej 2-3 miesiące po premierze gry. Zyskają więcej konsumentów,
a mniej graczy będzie czekać na wersję GOTY i kupi premierówkę. :)

Ale i tak słabą sprzedaż zrzucą na piractwo, a nie na to, że dużo ludzi czeka na GOTY, bo nie widzi sensku kupowania premierówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 21:53, maniekk napisał:

Ale i tak słabą sprzedaż zrzucą na piractwo, a nie na to, że dużo ludzi czeka na GOTY,
bo nie widzi sensku kupowania premierówki.

Pewnie tak będzie, ale to będzie dotyczyć tylko PC (od biedy Xboxa). A jak wytłumaczą marną sprzedaż na konsolach? W końcu będą musieli przyznać, że ludzie czekają na premierówki, a ogłaszanie aż 7 DLC na ok. miesiąc przed premierą to strzał w stopę... Nie widzę innej opcji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co było nie tak z GTA IV (poza optymalizacją wersji PC)?

Max sprzeda się świetnie. Przecież to Rockstar. Tylko Blizzard może się poszczycić równie wielkim zaufaniem klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:28, Thermalcake napisał:

Niech zrobią wyjątek i (być może zapoczątkują nowy trend) wydadzą DLC jeszcze przed premierą
gry.


Takie coś na pewno się kiedyś pojawi.

A ja myślałem,że chociaż Rockstar robi fajne DLC typu dodatki do GTA 4 czy Undead Nightmare do RDR,ale jest jeszcze nadzieja,że takie zrobią,chociaż nikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 12:01, Vilmar napisał:

Dalsze Twoje tłumaczenia według mnie kwalifikują się do podsumowania: "Blizzardowi wolno,
a innym nie, bo ..."


Oj piękny fragment. Pamiętam informację, że premierowa wersja D3 nie będzie miała trybu PvP, bo... no bo nie (jakieś bajki o balansowaniu i dopracowywaniu). Dla mnie to kpina i żenada, ale fani Blizzarda gotowi ich byli po rękach całować, no bo przecież tak dbają o graczy, tacy dobrzy, tacy troskliwi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:36, Daelor napisał:

Oj piękny fragment. Pamiętam informację, że premierowa wersja D3 nie będzie miała trybu
PvP, bo... no bo nie (jakieś bajki o balansowaniu i dopracowywaniu). Dla mnie to kpina
i żenada, ale fani Blizzarda gotowi ich byli po rękach całować, no bo przecież tak dbają
o graczy, tacy dobrzy, tacy troskliwi ;]

Jest dużo racji w tym co piszesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jest spora szansa, że zrobią jakiś porządny fabularny dodatek/spin-off do Maxa. Taką przynajmniej mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:36, Daelor napisał:


> Dalsze Twoje tłumaczenia według mnie kwalifikują się do podsumowania: "Blizzardowi
wolno,
> a innym nie, bo ..."

Oj piękny fragment. Pamiętam informację, że premierowa wersja D3 nie będzie miała trybu
PvP, bo... no bo nie (jakieś bajki o balansowaniu i dopracowywaniu). Dla mnie to kpina
i żenada, ale fani Blizzarda gotowi ich byli po rękach całować, no bo przecież tak dbają
o graczy, tacy dobrzy, tacy troskliwi ;]


Jedna ręka wysunięta do całowania i odwrócenia uwagi, a tymczasem druga wsuwa się niepostrzeżenie do portfela. Różnica miedzy nim,a innymi wydawcami jest taka, że próbują od razu wkładać obie ręce do kieszeni po kasę, bez zasłony dymnej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 21:53, maniekk napisał:

Ale i tak słabą sprzedaż zrzucą na piractwo, a nie na to, że dużo ludzi czeka na GOTY,
bo nie widzi sensku kupowania premierówki.


Nie zrzucą słabej sprzedaży na piractwo, bo słabej sprzedaży nie będzie. Kupa czasu minęło od wprowadzenie nowinki jaką są DLC i gry dalej są sprzedawane, więc nie bądźmy naiwni - gra się sprzeda. Wszyscy wiedzieli, że DLC wyjdzie nawet bez zapowiedzi - właśnie po to stworzyli nowy dla Maxa tryb rywalizacji w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować