Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Elite V2 - przegląd ocen

37 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 21:33, Janek_Izdebski napisał:

Brać mi tu i nie marudzić... ;) Pozdrawiam.

Wierz mi, że jakby kosztowała tyle to bym kupił, ale rzecz w tym, że ja nie gram już na PC :), w ogóle nie mam nawet takiego sprzętu co by to uciągnął. Taki już los konsolowców :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:02, Damianuss1 napisał:

Wierz mi, że jakby kosztowała tyle to bym kupił, ale rzecz w tym, że ja nie gram
już na PC :), w ogóle nie mam nawet takiego sprzętu co by to uciągnął. Taki już
los konsolowców :p.

Rozumiem, masz rację... Nie zazdroszczę. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO, gra jest bardzo fajna i cena nie jest taka zła, duża satysfakcja z zabijania. Kawał solidnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i kumpel kupiliśmy i bawimy się świetnie. Może nie ma to tak wciągającej fabuły i nie jest tak widowiskowe jak CoD, ale cała reszta jak dla mnie jest lepsza niż w CoDzie, a szczególnie AI ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:37, Henrar napisał:

> Fallout 1 można przejść w 12 minut. Pytanie - co z tego?
Pomijając fakt, że nie jest to do końca uczciwe, bo jest to wykorzystanie buga związanego
z questami (omijasz jeden) i paru innych oraz sam fakt, że za pierwszym a nawet drugim
razem nie ma szans na przejście tej gry nawet w pół godziny.

To całe porównanie nie jest uczciwe, bo co z tego, że Fallouta przejdziesz w te kilkanaście minut skoro nie zobaczysz lwiej części gry? Sniper Elite V2, jak na dzisiejsze standardy przystało, jest grą strasznie liniową i nie ważne czy przejdziesz ją w kilka czy kilkanaście godzin - za każdym razem zobaczysz dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:13, Sandro napisał:

Sniper Elite V2, jak na dzisiejsze standardy przystało, jest grą strasznie liniową i nie
ważne czy przejdziesz ją w kilka czy kilkanaście godzin - za każdym razem zobaczysz
dokładnie to samo.

A która dzisiejsza strzelanka nie jest liniowa? Ze świecą takiej szukać... Chyba "Borderlands 2", "Bioshock Infinite" oraz "Hitman: Absolution" to zmienią dopiero... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:18, Janek_Izdebski napisał:

A która dzisiejsza strzelanka nie jest liniowa? Ze świecą takiej szukać...

A rynek musi podążać za tym trendem, bo klient się rozleniwił i nie chce już samemu myśleć... Błędne koło.
Chyba "Borderlands 2", "Bioshock Infinite" oraz "Hitman: Absolution" to zmienią dopiero...
Akurat wszystkie wymienione serie są mi obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:31, Sandro napisał:

Chyba "Borderlands 2", "Bioshock Infinite" oraz "Hitman: Absolution"
to zmienią dopiero...
Akurat wszystkie wymienione serie są mi obce :)

Oj, sporo tracisz nie znając tych serii... Toż to lektury obowiązkowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 23:46, Vojtas napisał:

Sniper Ghost Warrior 2 zownuje SE V2, jestem pewien. ;))


CCC - cena czyni cuda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak można to ocenić na 4/6 albo wyżej (przeliczcie sobie na procenty). Dam 3+ góra. Zero taktyki, 100% liniowa, żadnych odpraw, żadnego planowania, sporo strzelania z broni krótkiej. A co najgroszę beznadziejne i oszukańcze AI przeciwników - po pierwszym strzale wszyscy przeciwnicy odwracają się w sekundę w stronę naszego bohatera i wiedzą gdzie jest - nie ważne, że strzelamy z cholernie daleka. Albo w drugą stronę - odgłosy otoczenia tak ogłuszają przeciwników, że Ci nie zauważają, że czaszka kolegi eksplodowała pół metra dalej. Do tego brak sensu fabularnego i beznadziejny scenariusz - wrogowie atakujący snipera od frontu i to jeszcze wysiadają z ciężarówek i biegną do niego jakieś 200 metrów zamiast podjechać. Do tego chamskie skrypty - po wybiciu przeciwników i przejściu pewnego etapu, cud - nagle z nieba spadają posiłki, równie głupio rozstawione co poprzednia zmiana - ot sprzątneli trupy i zajeli pozycję.

Na plus silnik, strzelanie ze sniperek i kill camy. Średniak na misję dziennie, potem mamy dość głupich przeciwników i nielogicznych zachowań bohatera wymyślonych przez scenarzystów. Zmarnowany potencjał - szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania pierwszy SE miał wynik na Metacriticu 76

Powiem szczerze, że nie spodziewałem sie aż tak niskich ocen. Ale nie ocenię dopóki nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować