Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 dostanie dwa nowe dodatki. Uwaga - jeden z nich będzie darmowy!

27 postów w tym temacie

(...) "Oczywiście rozgrywki te rozegramy na specjalnych małych i ciasnych mapach." (...)
Pocieszne... Mapy cały czas są mega ciasne. Pomysł ich zmniejszenia nawet jeżeli chodzi o 1vs1 czy 2vs2 może oznaczać walkę w zamkniętym pokoju 4x4m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Face-Off może być dobry, jak jaikś nubek którego się pocisnęło w meczu wyzywa na 1v1.
Mam tylko nadzieję, że będzie opcja w playliście "tylko dana broń" - bo nie widzi mi się gra przeciwko typowi z OP bronią jak FMG9 Akimbo, Striker, P90 czy MP7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Trzy mapy dla trybu multiplayer (Sanctuary, Foundation i Oasis) te dwie pierwsze od dawna są więc o co tu chodzi . Jedna mapa wychodzi a nie 3 tylko ta oasis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanctuary? 15 maja będzie po nim latać masa osób. Obawiam się tylko, że nie będzie to Sanktuarium z Content Collection 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:19, roman892 napisał:

Nie rozumiem tego Trzy mapy dla trybu multiplayer (Sanctuary, Foundation i Oasis) te
dwie pierwsze od dawna są więc o co tu chodzi . Jedna mapa wychodzi a nie 3 tylko ta
oasis.

Na PC nie ma Elite - nie ma abonamentu - nie ma nowych mapek.
Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze się buntują, damy im jakiś mały dodatek za darmo, a później nadal będziemy zdzierać z nich kasę odgrzewanymi kotletami. Czym, oprócz spektakularności, różnią się gry z serii Call of Duty od kaszanek City Interactive sprzed kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż spojrzałem w zegarek,czy nie cofnołem się w przeszłość...1 kwietnia...
Ale pewnie będzie taki DLC:
Mapa za darmo,ale by używać broni należy zapłacić 1200 MSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najbardziej podoba mi się ten fragment: Uwaga - jeden z nich będzie darmowy!
Gdyby nie to pewnie nawet bym nie spojrzał :)"

Dokładnie o tym samym pomyślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli cokolwiek do coda jest za darmo tzn, ze teraz zaczyna sie upadek coda. mam nadzieje wszyscy obudzili sie i zdali sobie sprawe ze co roku serwuja im ten sam chłam i te same mamy z kosmetycznymi zmianami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować