Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - zapowiedź

134 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2006 o 12:03, morthi napisał:


nie ma edytora to trzeba bedzie wyciagnac maksimum przyjemnosci z tych map ktore sa :) albo
kupic edycje kolekcjonerska :)


No plansz w pełnej wersji nie ma za dużo...

Jest sławetny Warlords na 8 graczy, ale jakiś ubogi strasznie, no i te wielkości plansz, napisane Very Big, a tak naprawdę mało co tam jest, ale sądzę że to wina osoby, która się zajmowała tworzeniem mapy, nie ma generatorka, to boli, mam nadzieję, że zrobią...

Kurcze, nie kapuję dlaczego tak biedne są te mapy, jak się gra w kampanię to wszystkie stare budynki są, Areny nie areny, hut of the magi i masa innych, ale jakoś ich konstruktor się nie popisał... Pozostaje nam czekanie na edytor lub na dobry generatorek


Za to kampania świetna jest :) Co prawda ludźmi bardzo łatwa, bo chyba potraktowana jako tutorial, trochę IMHO bez sensu, ale jeśli chodzi o fabułę to spoko :) Fajnie jak trzeba było buty znaleźć magiczne i przejść przez rozwalony most :)) No i to rozwijanie bohaterów, zarąbiste :)) Mam plusy do inicjatywy duże, aaa poza tym w zamku magów można artefakty robić do jednostek i je im pakować :D To było mega-dobre!!!! Wziąłem dżiny i dałem im plusy artefaktyczne właśnie do inicjatywy!!! Tylko te artefakty cholernie surowców zżerają...

P.S.

Nie ma opcji "edytuj post" ??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak przejść tą pierwszą planszę hellem. Goni mnie dwóch bohaterów, ja bez zamku i bez kasy uciekam w stronę portala, za portalem czeka koleś, którego muszę pokonać, nijak nazbierać kasy i dokupić jednostek w pobliższych miejscach, nie ma się co bić po bokach bo tylko armię i szansę zmniejszam, a ci co mnie gonią to w ogóle takie armie, że szok...

W ogóle to pisze ktoś na tym forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 12:03, morthi napisał:

nie ma edytora to trzeba bedzie wyciagnac maksimum przyjemnosci z tych map ktore sa :) albo
kupic edycje kolekcjonerska :)


A w edycji kolekcjonerskiej bedzie edytor map? ? ? EK to jakas skrzynka z pleksji i plakat dodatkowo:) a o edytorze to nie slyszalem;)

A tak BTW Viger ciut racji, mapy niedopracowane i takie biedne;(... Pamietam z dema, ze az smutno sie robilo a z tego co pisze ow uzytkownik to niewiele sie zmienilo... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wygląda tak jakby sam level-designer dał ciała, serio... Może się skupił na single player, ale przecież heroes to w głównej mierze multiplayer więc nie rozumiem...

Ale wiecie co? Możliwości są :) Dobry edytor i internauci sami sie postarają, budynki wszystkie są, wszystkie elementy dosłownie, pozostaje tylko na niego poczekać :)

Btw. Dlaczego wybór języka ang/pol i taki skok cenowy????? Toż angielski droższy od kolekcjonerskiej i co ja mam zrobić ??? Wkurza mnie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 10:34, Viger napisał:

Btw. Dlaczego wybór języka ang/pol i taki skok cenowy????? Toż angielski droższy od kolekcjonerskiej
i co ja mam zrobić ??? Wkurza mnie to !


a co chcesz z czym robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:34, Viger napisał:

Btw. Dlaczego wybór języka ang/pol i taki skok cenowy????? Toż angielski droższy od kolekcjonerskiej
i co ja mam zrobić ??? Wkurza mnie to !


Nie mogą dać niższej ceny na ang wersję niż ta obowiązująca na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapek do gry multiplayer jest malutko a do tego jakieś dziwne one są. Nie podoba mi się mapka neighbours, trudno się połapać gdzie prowadzą te wszystkie portale i miałem dziwne wrażenie że szanse graczy nie są tak do końca wyrównane. No cóż, trzeba czekać na ten edytor map. Mam nadzieję że wyjdzie 1 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie
Czy można w tej grze ustawić drużyny? Bo o ile dobrze pamiętam to w 4 można było a tu za cholerę nie mogę tego znaleźć. Może tylko ja mam z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kumpla grałem na kompie a pudełko od herosów w wrersji ang. było no to chyba oryginał nie? :D
Ja mam zamiar polską wersję zamówić, ale skoro tylko tyle tych mapek będzie a edytor dopiero w lipcu
to lepiej chyba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:29, Przemek t74 napisał:

A skąd masz MAZI tą oryginalną wersję ? ;)

Można było zamówić pre-order za granicą... Edycje kolekcjonerskie już od dłuższego czasu rozsyłali... poza tym jest już chyba po światowej premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować