Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2006 o 16:58, Crazy frogus napisał:

Tak, tak. Całą alagaesiie rozwali :D. uważam że nie zostanie jeźcem. I ciekawe co tam u Ra''zacków;>?Ciekawe
czy Eragon ich zabije

eragon i roran po jednym... zostają rodzice ra''zaców... może ze strzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:59, Vidmol napisał:

Arya zostanie Jeźdźcem i będzie love story.

love story z eragonem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że będzie jeźcem. Love story może i będzie tyle że to było by ździebko dziwne bo w 2 tomie mówiła mu kilkakrotnie że nie, bo np. jest za stara :D( ale to tylko 100lat :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee. Przedłużył temat z Ra''zackami. Powinni zginąć w "Najstarszym". Nie są już do niczego potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 17:02, Crazy frogus napisał:

Nie sądzę, że będzie jeźcem. Love story może i będzie tyle że to było by ździebko dziwne
bo w 2 tomie mówiła mu kilkakrotnie że nie, bo np. jest za stara :D( ale to tylko 100lat :)
)

sto lat to nie dużo... osobiście mam 346lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 17:06, Crazy frogus napisał:

Ciekawe czy Roran uratuje ta swoją dziewczynę. Jak ona miała? Katrina?xD

jestem pewien na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prziecież zostało ujawnione że prawdopodobnie trzecia część będzie się nazywała "Empire" czyli po polsku "Imperium" albo coś w tym stylu. I myślę, że tak tez może sie nazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Jeździec...nie,bo rozeszłaby się plotka,że Paollini małpuje Gwiezdne Wojny (Nowa Nadzieja). Ja myślę,że Murtagh się opamięta i zabije Galbatorixa (przy okazji siebie),a Razacowie odegrają jeszcze jakąś wazną rolę (może to oni odkryją kryjówkę elfów,zabiją Oromisa,a Islanzadi przejdzie na emeryturę...). Co do Aryi to trudno powiedzieć,ale od początku coś się kroiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Ra''zackowie tak szybko nie dadzą się pokonać tylko gdzieś np. pod koniec książki , Murtagh jakimś cudem zabije z Eragonem Galbatronixa i uwolni się spod przysięgi mu złożonej, a Arya może przemyśli co czuje do Eragona :)
Tak na marginesie: wiecie że podobno 3 część ma się ukazać dopiero w lutym 2008? ;( Podobno Paolini już ją kończy ale ma podpisaną umowę na wydanie jej w 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować