Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

dobre!
ale nie odpowiadam za konsekwencje :P
a może pojedziemy do paoliniego i go pobijemy??:P
uwaga!
kto wie gdzie on mieszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkich zapraszam na strone internetową Saphira.prv.pl
tu znajdziecie (w galerii) zdjęcia do filmu...
co o nich sądzicie??
ja uważąm że niektóre są do **** (sorki ale serio tak myśle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 14:48, paweln napisał:

ja uważąm że niektóre są do **** (sorki ale serio tak myśle)


nie niektóre tylko wszystkie (no może poza wzgórzami na Słowacji :P) . Wymieniona przez ciebie stronka jst OK, ale nie radzę wdawać się w dyskusje w komentarzach :P bo można usłyszeć słowa typu ty k***** spier**** itp.
Tak z inej beczki. Pojawiły się nowe plakaty filmu Eragon : Eragon , Arya, Durza i Brom (chyba) są umieszczeni osobno na oddzielnych plakatach. Plakaty są OK, ale trochę za małe żeby sobie zrobić znich tapetkę :P. Plakaty są dostępne na stronie Saphira.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta trylogia srednio podobala... Ale czy ktos wie cos o ekreanizacji eragona?
Ten film mial byc w kinach juz na wiosne, a ja o nic o nim nie slyszalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 22:21, mic02 napisał:

Mi sie ta trylogia srednio podobala... Ale czy ktos wie cos o ekreanizacji eragona?
Ten film mial byc w kinach juz na wiosne, a ja o nic o nim nie slyszalem...


Na wiosnę?Kto ci to powiedział??? Film ma być wyświetlany dokładnie 13 grudnia na świecie a w Polsce 15 grudnia. I jak ci się mogła średnio podobać trylogia skoro jeszcze nie ma 3 części? Jak macie inne pytania to zaglądnijcie sobie nastronę www.saphira.prv.pl lub www.shurtugal.com, tam sąwszystkie bierzące informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... natkasuper1 cipowiedział... ja mogę tylko dodać że strona www.saphira.prv.pl to tam kliknij galeria a potem jakiś plik... obsada nie za dobra...
co do tego że ci sie niepodobało, to sie nie zdziwie, bo każdy ma inny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:22, paweln napisał:

galeria a potem jakiś plik... obsada nie za dobra...


Nie za dobra? Rzeczywiście: John Malkovich , Jeremy Irons, same słabiaki :/ Prziecież nie moga dać samych gwiazd bo by splajtowali :P Z resztą ,każdy ma swoje zdanie. Ja się nie czepiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 19:29, paweln napisał:

a widziałes urgali kolego??
przecież to nie stwory tylko ludzie napakowani!! to jest chyba porażka no nie??


Tak, ale to przecież nie chodzi o aktorów tylko o sposób jak ich ucharakteryzowali :/ Mam nadzieję że ich poprawią komputerowo, bo jak nie to będzie kiepsko :/
I NIE "KOLEGO" , TYLKO "KOLEŻANKO" . BŁAGAM WAS, TO ZACZYNA BYć DENERWUJĄCE!
(sorry za te duże litery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do 3 tomu mojim zdaniem jeźdzcem zostanie ktoś z rodziny Eragona (jakaś nowa postać)
zapominacie o momęcie w którym Eragon sięgną do umysłu Murtagha wyczuwał jakby wielo-świadomość chodzi mi o to że najprawdopodobniej Galbatorix i Murtagh mają tak potężną moc bo wchłaniają dusze zmarłych i dzięki temu rosną na siłach
w takim scenariudzu wyjaśnia się tajemnicza "krypta dusz" Eragon uwolni dusze pochłonięre przez nich i dopiero wtedy będzie módł ich pokonać
ale nadal nie rozumiem przepowiedni z bronią pod drzewem chociaż Eragon został bez broni to coś musi w tym być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświeć mnie,bo nie pamiętam kiedy Eragon zderzył się ze świadomością Murtagha? Jeżeli już po porwaniu to może się zgadzać.Pomysł z bronią-myślałam o tym i muszę przyznać,że wydaje mi się dość prawdopodobny (jak pamiętamy elfia kowalka składała przysięgę,że już nigdy nie wykuje żadnej broni). Ale uważaj,żeby pomysł z kryptą dusz nie okazał się prawdziwy,bo po wydaniu książki forumowicze oskarżyliby Paolliniego o plagiat. Miałby problem,chyba,że sprzedałbyś mu prawa autorskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:16, atya napisał:

Oświeć mnie,bo nie pamiętam kiedy Eragon zderzył się ze świadomością Murtagha?

zaraz po tym jak zaatakował Hrothgara wtedy Eragon dostał sie na chwile do jego świadomościi szybko został odepchnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:11, Mik Nik napisał:

> Oświeć mnie,bo nie pamiętam kiedy Eragon zderzył się ze świadomością Murtagha?
zaraz po tym jak zaatakował Hrothgara wtedy Eragon dostał sie na chwile do jego świadomościi
szybko został odepchnięty

strona 582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:13, Mik Nik napisał:

> > Oświeć mnie,bo nie pamiętam kiedy Eragon zderzył się ze świadomością Murtagha?
> zaraz po tym jak zaatakował Hrothgara wtedy Eragon dostał sie na chwile do jego świadomościi

> szybko został odepchnięty
strona 582

cytuje: "Eragonowi świadomość Jeźdźca wydała się dziwna, zupełnie jakby zawierała dziesiąki innych umysłów, uwięzionych dychów błagających o uwolnienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:11, paweln napisał:

Sorry za "kolego" nie wiedziałem jaką masz płeć:P

Jeszcze raz przepraszam!

To się nie powtórzy!


OK, nic nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiązując troche do tego czasu...
która wg. was bitwa jest lepsza?? z kullami, czy... no nie pamiętam gdzie... ta druga bitwa z imperium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 12:56, paweln napisał:

a tak nawiązując troche do tego czasu...
która wg. was bitwa jest lepsza?? z kullami, czy... no nie pamiętam gdzie... ta druga bitwa
z imperium...


Mi się najbardziej podobała ostatnio bitw w Najstarszym kiedy Eragon zobaczył Murtagha jako Jeźdźca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 20:45, Mik Nik napisał:

w takim scenariudzu wyjaśnia się tajemnicza "krypta dusz" Eragon uwolni dusze pochłonięre przez
nich i dopiero wtedy będzie módł ich pokonać
ale nadal nie rozumiem przepowiedni z bronią pod drzewem chociaż Eragon został bez broni to
coś musi w tym być???



jest jeszcze jedna mozliwość mianowicie że Eragon odnajdzie krypte z duszami pierwszych jeźdźców i posiadzie ich moc dzieki której bedzie w stanie zmieżyć się z Galbatorixem, a co motywu ukrytrej broni to może być top miecz pierwszego jeźdźca-Egragona zbieżność nazwisk jest całkowicie nieprzypadkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować