Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 15:42, paweln napisał:

co ty wygadujesz??
przecierz (wg. mnie) broń z pod drzewa to ta jego przemiana!!


Broń to nie żadna przemiana.
Była przecież mowa że gdy już zabraknie mu nadzieii to niech szuka broni pod drzewem.
Jeśli już mamy wymyślać to ja myślę że w trójce będzie bitwa pod Ellesmerą w której Eragon dostanie baty
od Galbatorix''a, straci Zarr''rocka, a potem znajdzie broń pod drzewem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:20, Vidmol napisał:

> co ty wygadujesz??
> przecierz (wg. mnie) broń z pod drzewa to ta jego przemiana!!

Broń to nie żadna przemiana.
Była przecież mowa że gdy już zabraknie mu nadzieii to niech szuka broni pod drzewem.
Jeśli już mamy wymyślać to ja myślę że w trójce będzie bitwa pod Ellesmerą w której Eragon
dostanie baty
od Galbatorix''a, straci Zarr''rocka, a potem znajdzie broń pod drzewem.




eee Zarr''rocka to on juz stacił :P jak go Mutrag ( dobrze napisałem?) pokonał to zabrał mu miecz ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:22, Agrah napisał:

eee Zarr''rocka to on juz stacił :P jak go Mutrag ( dobrze napisałem?) pokonał to zabrał mu
miecz ojca


No to tym bardziej potrzebuje broni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kłócicie się jak 2 emeryci o to jaka była pogoda tego dnia 60 lat temu :D. Moge sie załozyć że ta dyskusja lada dzień umrze z powodu nadmiaru argumentów i poszlak :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:10, Marcin-91 napisał:

Hehe, kłócicie się jak 2 emeryci o to jaka była pogoda tego dnia 60 lat temu :D. Moge sie załozyć
że ta dyskusja lada dzień umrze z powodu nadmiaru argumentów i poszlak :D .


No i co z tego?
My tylko myślimy co może się zdarzyć w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę , że Eragon będzie musiał otworzyć kryptę, by właśnie posiąść moc reszty wolnych dusz jeźdźców też Broma, a jeźdźcem będzie ta dziewczynka pokrzywdzona przez Eragona. Eragon wpierw wróci do Ellesmery i tam pożegna się z mistrzem, otrzyma ważną wiadomość. Później będzie ponowny atak wojsk zła i Eragon pozna bliżej ofertę zła. Pewnie będzie miał do wyboru zło lub śmierć elfki ( nie pamiętam akurat imienia), i wtedy COŚ się zdarzy . Ale to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich!
wg. mnie, powiedzenie "broń pod drzewem" to taka przenośnia!
przecierz właśnie pod tym drezwem przemienił go "smok"...
nadzieje tracił dużo razy!!
ile razy myślał o tym jak pokonać galbatorixa??
dużo razy nie miał nadzieji że go pokona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:05, paweln napisał:

do wszystkich!
wg. mnie, powiedzenie "broń pod drzewem" to taka przenośnia!
przecierz właśnie pod tym drezwem przemienił go "smok"...
nadzieje tracił dużo razy!!
ile razy myślał o tym jak pokonać galbatorixa??
dużo razy nie miał nadzieji że go pokona...



hmm no tak ale juz powiedzielismy on nie ma teraz miecza a Jedyny kowal(kowalka? nie wiem czy to sie odmienia) złożyła przysiege że więcej nie wykuje żadnego miecza wiec pewnie bedzie mysiał odnaleść miecz któregoś z innech jeźdźców(tak i ciekawe czemu pierwszy jeździec nazywał sie tak jak on?) a co do drzewa to moze nie chodzi o broń w sensie oręż ale np. moc zamkniętą tam podczas zawierania przymieża elfów ze smokami kiedy to te pierwsze zyskały niesmiertelność możliwe coś z tamtych czasów przetrwało lub chodzi tak naprawde o samo drzewo i jego moc wkońcu umie wyokrzystywać energie zgromadzoną w innych formach życia a tylko w tym drzewie jest jej dość by pokonać Galbatorixa i w tym wypadku w tej krypcie byłu by albo dusze uwięzione przez Galbatorixa (o czym juz ktos wspomniał chyba Ty) i/lub jakiś oręż

co wy na taka koncepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwarzam że ta przepowiednia z kryptą dusz i z mieczem pod drzewem spełni się podczas finałowej walki jeden na jednen Eragona z Galbatorixem. I ciekawe o co biega z tym statkiem z przepowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do okładki to chciałbym żeby była podobna do tych poprzednich. Kolor: najlepiej żółty albo zielony.
(żeby fajnie wyglądała na półce)
A tytuł roboczy "Imperium" bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest tytuł? .Wooow. Roboczy. A kiedy premiera. Okładka najlepiej by była zielona, czyli też ostatni smok zielony. Dla równowagi będzie należał do dobra. A resztę się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 23:03, Agrah napisał:

> do wszystkich!
> wg. mnie, powiedzenie "broń pod drzewem" to taka przenośnia!
> przecierz właśnie pod tym drezwem przemienił go "smok"...
> nadzieje tracił dużo razy!!
> ile razy myślał o tym jak pokonać galbatorixa??
> dużo razy nie miał nadzieji że go pokona...


hmm no tak ale juz powiedzielismy on nie ma teraz miecza a Jedyny kowal(kowalka? nie wiem czy
to sie odmienia) złożyła przysiege że więcej nie wykuje żadnego miecza wiec pewnie bedzie
mysiał odnaleść miecz któregoś z innech jeźdźców(tak i ciekawe czemu pierwszy jeździec nazywał
sie tak jak on?) a co do drzewa to moze nie chodzi o broń w sensie oręż ale np. moc zamkniętą
tam podczas zawierania przymieża elfów ze smokami kiedy to te pierwsze zyskały niesmiertelność
możliwe coś z tamtych czasów przetrwało lub chodzi tak naprawde o samo drzewo i jego moc wkońcu
umie wyokrzystywać energie zgromadzoną w innych formach życia a tylko w tym drzewie jest jej
dość by pokonać Galbatorixa i w tym wypadku w tej krypcie byłu by albo dusze uwięzione przez
Galbatorixa (o czym juz ktos wspomniał chyba Ty) i/lub jakiś oręż

o! dobrze rozumujesz... :P
ale co do kowalki to wg. mnie przełamie sie i wykuje miecz... ten jeden... ostatni raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2006 o 10:47, paweln napisał:

ale co do kowalki to wg. mnie przełamie sie i wykuje miecz... ten jeden... ostatni raz!


złożyła przysięge w pradawnej mowie(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 19:33, Mik Nik napisał:

złożyła przysięge w pradawnej mowie(chyba)

może rzeczywiście chyba, bo ja nie kojarze tego kawałka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 19:33, Mik Nik napisał:


> ale co do kowalki to wg. mnie przełamie sie i wykuje miecz... ten jeden... ostatni
raz!


złożyła przysięge w pradawnej mowie(chyba)


Cytuje Szczerze pragnełam mu pomóc ale złożyłam już przysięgę.
A troche wcześniej Jeś li wypowiesz te słowa w pradawnej mowie,nigdy świadomie nie ujawnisz naszej tajemnicy

Więc jeśli miała by wykuć miecz ktośby musiał wtargnąć do jej umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie jak tak patrze na wasze posty to mi sie chce smiac, to znaczy na niektore, no jak mozna wymyslac co bedzie w trzeciej czesci, jak nawet drugiej sie nie przeczytalo? Dobra dosc na tym, ja mysle, ze Arya pomoze mu w zdobyciu miecza, co przyplaci zyciem, ale miecz zdobedzie, saphira pomoze Eragonowi w zabiciu Galbatorixa, ale zgina wszyscy, czyli Eragon, Saphira, Galbatorix, a Ronin przetrwa i stanie sie nowym krolem, ale to tylko domysly :P, moze za duzo naczytalem sie trylogii amuletu z samarkandy, ktora goraco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować