Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

trzecia część dziedzictwa..."eragon","najstarszy", "?"

368 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 13:42, Novin 1995 napisał:

Tak w ogole to ile ty masz lat?


Specjalnie dla ciebie napiszę offtopa (mam nadzieję że modki mnie za to nie zlinczują :P) . Mam 16 lat. A co? "Dziedzictwo" to nie są tylko ksiażki dla małych, czytających po 1 książce w rku dzieci. Ja np. czytam ok 100 książek rocznie (zależy od stanu finansowego mojego portfela :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100, to może nie (tzn. ja nie)... ja czytam cały czas te same książki, bo nigdy mi się nie nudzą... Dziedzictwo przeczytałem łącznie z 7 razy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 13:56, natkasuper1 napisał:

Specjalnie dla ciebie napiszę offtopa (mam nadzieję że modki mnie za to nie zlinczują :P) .
Mam 16 lat. A co? "Dziedzictwo" to nie są tylko ksiażki dla małych, czytających po 1 książce
w rku dzieci. Ja np. czytam ok 100 książek rocznie (zależy od stanu finansowego mojego portfela
:P).

Masz 16 lat, czytasz 100 książek rocznie i uważasz że "Najstarszy" to jedna z najlepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ówarzam ze dziedzictwo i eragon jest naleprza powiescia fantazy jaka widziałem! [no może oprucz władcy pierścieni} a terz czytam ksiarzek mnustwo!!!!! 1000 rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś widzieć Eragona, bo filmu jeszcze nie ma... i są tylko 4 wyrazy w języku polskim, które się zaczynają na ó i uwierzyć wśród nich nie ma. jeżeli czytasz 1000 książek rocznie, to średnio 2,5 dziennie...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:05, cedricek napisał:

a ja ówarzam ze dziedzictwo i eragon jest naleprza powiescia fantazy jaka widziałem! [no może
oprucz władcy pierścieni} a terz czytam ksiarzek mnustwo!!!!! 1000 rocznie

A ja skanuje zrokiem 10000000.....A tak a serio to musiałeś czytać mało fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Torkenbrand podniósł się na kolana.Z rany na skroni płynęła krzew,kreśląc na policzku szkarłatne ścieżki.Murtagh zeskoczył z siodła i podszedł do niego z mieczem w dłoni.Torkenbrand słabo podniósł rękę,jakby chciał zasłonić się przed ciosem.Murtagh spojrzał na niego lodowato i zamachnął się,celując w szyję.
- Nie! - krzyknął Eragon.Za późno."

Niezłe,co?Książkę piszę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:09, rogoz94 napisał:

Nie mogłeś widzieć Eragona, bo filmu jeszcze nie ma... i są tylko 4 wyrazy w języku polskim,
które się zaczynają na ó i uwierzyć wśród nich nie ma. jeżeli czytasz 1000 książek rocznie,
to średnio 2,5 dziennie...:P:P:P


bardzo śmieszne... ale połukam ksiąszki... a tak wogle przeciesz ksiąszki terz sie widzi.... bo gdyby sie nie widziało to by czytac sie nie mogło....[ wychwytujesz logike?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:16, Novin 1995 napisał:

"Torkenbrand podniósł się na kolana.Z rany na skroni płynęła krzew,kreśląc na policzku szkarłatne
ścieżki.Murtagh zeskoczył z siodła i podszedł do niego z mieczem w dłoni.Torkenbrand słabo
podniósł rękę,jakby chciał zasłonić się przed ciosem.Murtagh spojrzał na niego lodowato i zamachnął
się,celując w szyję.
- Nie! - krzyknął Eragon.Za późno."

Niezłe,co?Książkę piszę...:)

co ksiąszke? ile masz lat... [ a teras straszna tajemnica.... ty TERZ piszesz ksiąszke?!}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcem być nieuprzejmy wtracaja się w waszą dyskusję ale mam prośbę do ciebie, na przyszłość zamin dodasz posta sprawdzaj jego treść np w Wordzie bo ilość błędów jest poprostu oszałamiająca, jeśli masz dysortografię to tym bardziej powinieneś to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2006 o 18:18, cedricek napisał:

co ksiąszke? ile masz lat... [ a teras straszna tajemnica.... ty TERZ piszesz ksiąszke?!}

Nie obraż się,ale ty chyba na pewno nie czytałeś "Eragona"?To cytat z niego.A swoją drogą,co piszesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:27, Novin 1995 napisał:


> co ksiąszke? ile masz lat... [ a teras straszna tajemnica.... ty TERZ piszesz ksiąszke?!}

Nie obraż się,ale ty chyba na pewno nie czytałeś "Eragona"?To cytat z niego.A swoją drogą,co
piszesz?:)

wiem że to cytat.... a piszę ksiaszke tak w nawiasie.... za dwa miesące będzie gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować