Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk, czyli nowa gra cRPG od CDPR

117 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 20:06, BroVaR87 napisał:

Heh, ciekaw jestem czy osadzą akcję gry w Polsce :P.

Tia, gdzieś na pomiędzy Oceanem Atlantyckim, a granicą z Chinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak pochodnia po niezjadliwym jak dla mnie W2 :) Jeśli będzie to 2020''stka i faktycznie będzie się trzymała lore cp, to już w ogóle. mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt podobne do Deus Ex''a (który jest bardzo dobrą grą, ale nie chce drugi raz tego samego ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś innego, niż kolejny przereklamowany fantasy rpg, niech jeszcze będzie wykorzystywać mechanikę CP2020 i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:16, Korek92 napisał:

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt podobne do Deus Ex''a (który jest bardzo dobrą grą,
ale nie chce drugi raz tego samego ;] )


O to nie powinieneś się martwić, cyberpunk to wizja przyszłości z perspektywy 90''. Niby masz super giwery, ale telefon to już poza miastem do 20km zasięg łapie :) Mój znajomy emgiek nazywał cp''a retro-scifi i myślę że lepiej się nie da się tego opisać w dwóch słowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:19, pablo_ID napisał:

Wiadomo coś o docelowych platformach?
Czy może znowu REDzi oleją PS3? :f

Sony mogło nie olewać małych studiów, tworząc programistyczny koszmar w postaci PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili wynika, ze gra nazywa się "The Cyberpunk".
Pewnie zostawią, a dadzą tylko jakiś podtytuł.
W końcu wykorzystują trademark, więc na wielkie zmiany w głównym tytule gry, bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:22, FranTheMan napisał:

O to nie powinieneś się martwić, cyberpunk to wizja przyszłości z perspektywy 90''. Niby
masz super giwery, ale telefon to już poza miastem do 20km zasięg łapie :) Mój znajomy
emgiek nazywał cp''a retro-scifi i myślę że lepiej się nie da się tego opisać w dwóch
słowach


Cyberpunk to taka wizja tylko i wyłącznie dlatego że gra się masakrycznie zestarzała i zdezaktualizowała. Nigdy w zamyśle nie miało to być jakieś retro czy dziwne. Po prostu CP to staroć, i dlatego wygląda jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, nie jestem w 100% zainteresowany cyberpunkiem, ale myślę, że jak cdp red zrobi produkcję w swoim stylu, to będzie dobra gra warta uwagi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzięliby się lepiej za Wiedźmina 3 :( a nie robili coś co pewno okaże się jak Call of Juarez: The Cartel, nie wróżę im źle, bo Polacy teraz bardzo dobre gry robią, no ale jednak skupiliby się na tym co wychodzi najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny setting, uwielbiam Cyberpunk 2020. Szkoda, że pewnie z systemu PnP zaczerpną tylko samo umiejscowienie i klimat i dostaniemy pusty, aczkolwiek piękny klon Wieśka :( Polski Cyberpunk Effect... Takie czasy.

Na razie wypatruję nowego Shadowruna i Wasteland 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 będzie, na konferencji było mówione że w skład CDP wchodzą teraz dwie grupy - jedna pewnie już od dawna haruje nad Wieśkiem 3, a druga tworzy Cyberpunka.

@bonescaper: czemu uważasz, że będzie to klon Wieśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja kopii jedynki na gogu nie działa niepoprawne kody, nie dotyczy to tylko mnie, ale wielu innych osób również, próbowałem wiele razy z myślnikami i bez i nic, zróbcie coś z tym REDzi zdjęcie z moją grą już wysłałem, czekam na szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować