Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz trailer DLC The Air Temple do Risen 2: Mroczne Wody

23 postów w tym temacie

Nie wiem jakim cudem dodatek daje 8 godzin zabawy :) Niezła ściema marketingowa. DLC daje max 30 min zabawy na omówionej wyżej wsypie Sztormów + dodatkowe parę dosłownie minut na każdej wyspie :) Dodatek traktujecie to jako takie zabawy bo ów dodatek to wycinka z podstawowej wersji gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. Włączasz Risen 2 o 23.30. Grasz pół godziny. Zostawiasz grę włączoną na noc. Wstajesz o 7 i kończysz to DLC. Wychodzi mniej więcej 8 h.

Przecież teraz to powszechna praktyka przy podawaniu czasu jaki zabierze Ci gra. Szkoda tylko, że moje ulubione Piranie to robią. Jak już koniecznie muszą wydawać DLC to niech to będzie zawartość porównywalna z DLC do np. FNV. A nie pospolity skok na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 19:17, Smooqu napisał:

Przecież teraz to powszechna praktyka przy podawaniu czasu jaki zabierze Ci gra. Szkoda
tylko, że moje ulubione Piranie to robią. Jak już koniecznie muszą wydawać DLC to niech
to będzie zawartość porównywalna z DLC do np. FNV. A nie pospolity skok na kasę.


Jeszcze jak by to było DLC (nowe) a to jest bezczelnie wycięte z gry i wystawione za kasę :) Mi też jest przykro, że Piranie praktykują takie praktyki.. Ale nie winie chyba już ich. Bo czasy się zmieniły od czasu Gothica 1,2, 3 czy pierwszego Risena. Teraz zdecydowali, że będą chcieli podtrzymać Risena 2 przy życiu. Szkoda szkoda.. Wolałbym, żeby zrobić Gothica IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głębi duszy mam nadzieję, że Ci ludzie od Gothica 1 i 2&NK są tacy sami, ale po prostu wydawcy nic się nie zmienili od czasów Gothica 3. Tyle, że kiedyś to było naciskanie na wydawanie Bug of the Year Edition, a teraz cięcie gry na kawałki. Inne praktykie, cel ten sam $$$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:13, wasyl29 napisał:

A ja tak z innej beczki. Czy to jest po Polsku. Bo jak patrzyłem na Steam, raczej nie
widziałem naszego języka.


Jest z Polskim dubbingiem. Ja miałem dołączony ten dodatek w pudełku, ale to był tylko kluczyk do steama. Tak więc musi być po polsku bo go mam i w niego grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:26, vegost napisał:

Jest z Polskim dubbingiem. Ja miałem dołączony ten dodatek w pudełku, ale to był tylko
kluczyk do steama. Tak więc musi być po polsku bo go mam i w niego grałem :P


Jak mogłeś mieć to w premierówce jak wcześniej ten dodatek był niedostępny a jedyne dlc premierowe to ciuchy i wyspa skarbów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:41, Sanders-sama napisał:

Jak mogłeś mieć to w premierówce jak wcześniej ten dodatek był niedostępny a jedyne dlc
premierowe to ciuchy i wyspa skarbów?


Ten dodatek był dodawany do pre-orderów :) I to nie we wszystkich sklepach go dawali. Tylko wybrane go dodawały do zamówienia. Ja go dostałem od ultimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:44, vegost napisał:

Ten dodatek był dodawany do pre-orderów :) I to nie we wszystkich sklepach go dawali.
Tylko wybrane go dodawali do zamówienia. Ja go dostałem od ultimy.


Hmm... sądziłem że nie był do tej pory w ogóle dostępny... Ostatnie pytanie: Masz też 2 poprzednie dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:46, Sanders-sama napisał:

Hmm... sądziłem że nie był do tej pory w ogóle dostępny... Ostatnie pytanie: Masz też
2 poprzednie dlc?


Tak mam wszystkie dostępne do tej pory DLC. Wszystkie trzy dostałem od ultimy w ramach pre-ordera. Wyspa Skarbów, Strój Pirata i wspomniana już Świątynia Powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:47, vegost napisał:

Tak mam wszystkie dostępne do tej pory DLC. Wszystkie trzy dostałem od ultimy w ramach
pre-ordera. Wyspa Skarbów, Strój Pirata i wspomniana już Świątynia Powietrza.


Heh, a ja sądziłem że muve.pl miał najlepszą ofertę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:48, Sanders-sama napisał:

Heh, a ja sądziłem że muve.pl miał najlepszą ofertę :/


Dlatego nie kupuje już więcej bezpośrednio od wydawcy bo oni zawsze dają ciała. A lepsze promocje mają zwykłe sklepy internetowe. A musza jakoś skusić klienta. A jak można lepiej to zrobić ? Dając coś za darmo oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej naprawią bugi bo pierwszego questa nie do ukończenia miałem już w 3 godzinie grania. Pewnie znowu trzeba będzie czekać na community patch. W sumie szkoda bo gra całkiem fajna w klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świątynia powietrza nie była dostępna w żadnym preorderze i żadna Ultima nie miała żadnych kodów do tego.

Nie łykajcie tak szybko farmazonów wypisywanych przez randomowych gości w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, że lykają farmazony? gdzie są ci "randomowi" goscie (bo chyba nie mowisz o uzytkowniku vegost) i skad wiesz, że tacy są?

A dodatek zbyt drogi jak na te dwie godziny gry :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować