Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Gears of War: Judgment będzie najmroczniejszą odsłoną serii? Zobacz pierwszy trailer!

13 postów w tym temacie

Gdyby wydali to na porzadnej platformie jak PC to byłoby na co czekac a na x szajs box bedzie to kolejna dobra gra bez wykorzystanego potencjału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 22:45, Zorkman napisał:

Gdyby wydali to na porzadnej platformie jak PC to byłoby na co czekac a na x szajs box
bedzie to kolejna dobra gra bez wykorzystanego potencjału.


Nie jestem zwolennikiem X360, którego sam kiedyś miałem ale w tym momencie bezpodstawnie przegiąłeś i nawet nie zadawaj pytania dlaczego, bo to zakrawa o walkę fanbojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 22:45, Zorkman napisał:

Gdyby wydali to na porzadnej platformie jak PC to byłoby na co czekac a na x szajs box
bedzie to kolejna dobra gra bez wykorzystanego potencjału.

Kogoś boli to, że nie wyjdzie na jego ukochaną platformę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 23:08, Henrar napisał:

Kogoś boli to, że nie wyjdzie na jego ukochaną platformę? :D

Mnie dosyć mocno. Szkoda, bo pierwszą część ukończyłem dwa razy.

Chociaż łudzę się jeszcze, że PCF zajmują się przy tej produkcji właśnie wersją PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uda im się zrobić klimat i gameplay choć w przybliżeniu taki jak w trójce i Ramm''s shadow (miasto zniszczone młotem świtu, Azura, przebijanie się do sierocińca) to znamy już grę roku 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zajmuje się tym projektem PCF to jest nadzieja na wersję PC, skoro jest to prequel to jak najbardziej pasuje na obie platformy, a mozna by było jeszcze zarobić na odświeżonej "jedynce" na PC bo już jakis czas temu cały nakład został wyprzedany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 22:45, Zorkman napisał:

Gdyby wydali to na porzadnej platformie jak PC to byłoby na co czekac a na x szajs box
bedzie to kolejna dobra gra bez wykorzystanego potencjału.


Ooo...żal pupę ściska? :D
Zawistny człowieku, to przez takich jak ty wybuchają wojny fanboyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostaliśmy jasny komunikat, czemu żadne inne Gears of War nie wyjdzie na pc- bo w jedynkę prawie każdy zagrał, ale prawie nikt nie kupił. Simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować