Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Dante znowu w formie - nowy trailer DmC Devil May Cry

13 postów w tym temacie

Bardzo mi się podoba. Jest efektownie i dynamicznie. Po prostu must have. Cieszę się że dawałem nowemu DMC szansę od początku na zaskoczenie mnie.

@Lfdracon: i zawsze od razu "gimnazjalna wulgarność". Ja tutaj widzę starego Dantego, który jest młody i niedoświadczony. Od razu gimnazjalna... to tak samo jakby od razu powiedzieć, że to jak Dante w czwórce latał za "aniołkami" Baela to też gimnazjalna wulgarność. No ale zapomniałem, teraz taka moda żeby wszystko tak nazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba żadna nowość, że gimnazjaliści używają "najsoczystszego" słownictwa. Piszesz tak, jakbyś się czuł osobiście urażony. A z rusałkami to troszeczkę nie trafiłeś, bo pojawiły się całe dwa razy, a w nowym DmC - sądząc po udostępnionych do tej pory materiałach - fucki, shity i inne miłe słowa będą się z głośników lać wartkim potokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o osobiste urażenie, tylko o to, że tym stwierdzeniem szasta się na lewo i prawo nazywając wszystko co jest wulgarne "nad poziom". A niech sobie będzie, oby gra była naprawdę dobra. To tak samo jak używanie sformułowania "hipsterskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować