Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

>
Ja grę dostałem dopiero wczoraj, pewnie pozostali też, ale jeśli poczta to poczekaj a jeżeli zamówiłeś kuriera to zadzwoń do niego to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:26, bokoyeb napisał:

NIe wiem czy to odpowiedni dzial ale innego nie moglem odkoszukac. Czy ci z was ktorzy zamowili
ed. kol UT3 dostali juz w swoje rece bo u mnie jest napisane ze wyslano 10 gru i do tej pory
ni widu nie slychu.


Zależy jeszcze jaką metodę dostarczenia paczki dostałeś - jeśli kuriera to wtedy jest to rzeczywiście dziwne. Musiałbyś sprawdzić status przesyłki Track&Trace, link jest w karcie zamówienia i ew. zadzwonić jutro do oddziału, który się paczką zajmuje. Ale jeśli wybrałeś Pocztę Polską to brak UT''ka jest "normalny" - przed świętami mają straszny bałagan, kartki, prezenty itp. i przesyłki potrafią dochodzić po kilkunastu dniach nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:26, bokoyeb napisał:

NIe wiem czy to odpowiedni dzial ale innego nie moglem odkoszukac. Czy ci z was ktorzy zamowili
ed. kol UT3 dostali juz w swoje rece bo u mnie jest napisane ze wyslano 10 gru i do tej pory
ni widu nie slychu.

ja jeszcze nie mam ES, chciałem pocztą, pewnie jutro będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:26, Emillo2 napisał:

> NIe wiem czy to odpowiedni dzial ale innego nie moglem odkoszukac. Czy ci z was ktorzy
zamowili
> ed. kol UT3 dostali juz w swoje rece bo u mnie jest napisane ze wyslano 10 gru i do tej
pory
> ni widu nie slychu.
ja jeszcze nie mam ES, chciałem pocztą, pewnie jutro będzie


to samo u mnie. wybralem poczte i zaczynam tego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja żałuje że kupiłem edycje specjalną UT3, brelok i podkładka są osobno, myślałem że metalowe pudełko będzie większe, ogólnie to wszystko nieza ciekawie wygląda, nastawiłem się na coś lepszego (WiC), ale trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:45, Sobtainer napisał:

Ja wczoraj dostałem, pograłem i szczerze powiem, ze jakiś taki dziwny ten ut3 ;-/

Może nie dziwny, a zbyt-wiele-od-gracza-wymagający, chciałeś powiedzieć :/. I bardzo dobrze, że tak Go zrobili, bo wygrywać będą tylko Ci, co opanują wszystkie aspekty gry, nawet te, o których 90% graczy nie ma pojęcia, że można je opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz. Z początku myślałem, że ciągle ginę przez to ze mam pingi w okolicach 100, ale jakby nie patrzeć to sporo ludzi takie ma. Teraz wiem, że to mój kiepski skill, ale i tak zadzwonię do providera i go opi****le za takie pingi. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:50, Lefti napisał:


Dokładnie i to jest to, trzeba się troszkę zanurzyć w tym wspaniałym świecie, dzięki temu zdobędziecie wiele cennych umiejętności (oczywiście mam na myśli - nauka grania w tą gierkę). Według mnie ta część jest najlepsza. I w sumie to się ciesze że jest nie co trudniejszy poziom gry, bo gra sie na pewno lepiej. Bo co to by była za gierka w której zabijasz boty a oni nic Ci wielkiego nie robią. Radzę ukończyć pierwsze Kampanie, a potem to już bawić się potyczkami i graniem w sieci, ponieważ jeżeli od razu wystartujesz do gry w sieci to inni gracze, którzy już troszkę grają w tą gierkę, sponiewierają cię,

Ps. Oczywiście te słowa nie kieruję do ciebie tylko wszystkich graczy którzy uważają że gra jest za trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> vBoguSv - IMO zamawianie teraz przesyłki pocztą jest totalnie bez sensu - już nawet tv trąbi o "sprawności" poczty polskiej, a i ja pracowałem tam chwilkę żeby wiedzieć jak to wygląda;]
-> Sobtainer "jakiś taki dziwny" - a jakieś argumenty? ja mam go zaledwie kilka godzin ale póki co podoba mi się (oprócz polonizacji tekstów których NIGDY się nie powinno tłumaczyć)
-> Lefti - "może nie dziwny, a zbyt-wiele-od-gracza-wymagający, chciałeś powiedzieć :/" i bardzo dobrze jeżeli gra stanowi jakieś wyzwanie - a poza tym zawsze się znajdą serwery gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno newbie jak i pr0 więc chyba nie ma problemu? A jak ktoś preferuje potyczki z botami to chyba najniższy lvl nie stanowi dla nikogo zbyt dużego wyzwania?;p

Dla mnie UT3 (póki co - nie chciałbym przechwalić tytułu jak jeszcze w niego nie pograłem za dużo) ma spory potencjał - SI w "dedmeczach" daje radę, na pewno tak jak do poprzednich odsłon powstawać będą dobre mapy, na brak ludzi na serwerach nie ma co narzekać, silnik zoptymalizowany naprawdę dobrze... Same zalety:) Gdybym tylko mógł wybierać pomiędzy wersją ang i pl przy instalacji;/ No ale gwoli sprawiedliwości w ogniu walki nie zwraca się aż takiej uwagi na te DURNE teksty (tak to jest, że to samo po ang powoduje uśmiech radości na twarzy, a po polsku uśmiech politowania i zażenowanie)
I jeszcze jedno pytanko - przy ustawieniach gracza, przy wyborze postaci, w oknie frakcji jest opcja wprowadź kod odblokowujący... O co tu chodzi? Skąd się je bierze i co konkretnego dają te kody? Nowe postaci? Elementy ubioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:48, ChrisBgnr napisał:

I jeszcze jedno pytanko - przy ustawieniach gracza, przy wyborze postaci, w oknie frakcji jest
opcja wprowadź kod odblokowujący... O co tu chodzi? Skąd się je bierze i co konkretnego dają
te kody? Nowe postaci? Elementy ubioru?


W edycji kolekcjonerskiej są kody na dodatkowe 2 postacie kobiece, którymi można pograć. Czy tych dodatków jest/będzie więcej nie wiem ;]

A co do rozmowy o poziomie trudności UT''ka - to ja proponuje zamiast od razu rzucać się w wir rozgrywki porządnie ustawić grę pod siebie - przynajmniej czułość myszy i kąty widzenia, bo to jedne z najważniejszych parametrów wpływających na precyzję i szybkość reakcji.
Imho najlepszym trybem do ustawiania tych wartości i w ogóle pojętego treningu podstawowego - o ile o czymś takim jak "trening podstawowy" w przypadku gry 4fun można mówić - jest duel z instagibem. Przy czym nie trzeba, a nawet nie powinno się od razu grać na inhumanie czy innym godlike''u ;p
- po pierwsze, uczy precyzji strzelania jak mało który tryb
- po drugie, świetnie poprawia refleks
- po trzecie, można dzięki nim opanować rozkład mniejszych mapek
- i na koniec, co nie jest bez znaczenia, nie trzeba od początku zawracać sobie głowy nauką miejsc w których odnawiają się różne potrzebne apteczki/bronie/upy/zbroje. A wiadomo, że w przypadku "normalnej" (nie-insta) gry, odpowiednio zaplanowane ścieżki poruszania po mapie są równie ważne co celna ręka i szybkie oko... albo odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i nie wiem czy zauważyliście (bo mi wyszło to całkiem przypadkiem), reklamy (Epica, Midway''a, U3Engine, nVidii i Intela), które wyświetlane są po uruchomianiu gry i których nie da się przerwać Esc/spacją/Enterem, nie są nieprzerywalne. Można je spokojnie "przeklikać", więc jeśli ktoś nie chce modyfikować .cfg nie jest skazany na ich oglądanie - wystarczy postukać w przyciski gryzonia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram, gram i doszedłem do wniosku, że z botami się przyjemniej gra. :P
Nawet nie dlatego ze są niby łatwiejsi, nie o to chodzi. Po prostu strasznie denerwuje mnie takie granie w królika, ja wiem i rozumiem że tak się w to gra, ale nic nie poradzę, że moja wizja napakowanych hirołsów z rakietnicami w łapach nie przewiduje zachowania a''la Królik Bugs po ostrym zaciągnięciu się skrętem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 05:55, ScorpZero napisał:


Mnie też sie lepiej gra z Bootami, nie gram za bardzo po sieci ponieważ jak na razie nie ma dużo polaków, i muszę potrenować wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainstalowałem sobie Frapsa i teraz postanowiłem nim trochę pomęczyć UT3...
mój sprzęt: Intel C2D 2x 2.13ghz, 2gb RAM, GF7950GT, SB live
ustawienia gry: 1280x1024, wszystko na max, przetwarzanie standardowe
mapy: arsenał, shangri la
ilość botów: 20
czas gry: po 5 minut na mapę
ilość fps: 25-33 - wartości powyżej 33 zdarzały się ale rzadko; spadki poniżej 25 były marginalne;
bug ciekawostka - dlaczego przy ustawieniach bohatera ilość fps spada do 7-8?? (ekran wyglądu/ubioru)
Także z wyników jestem bardzo zadowolony (dema nie mierzyłem ale chodziło zauważalnie gorzej i to przy ilości botów o połowę mniejszej).

P.S. Za co odpowiada opcja dodana w patchu - player FOV?
P.S.2 -> Big Moon - też mam SB live i z dźwiękiem nie mam problemów żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otóż demo ściągałem zarówno z neta jak i instalowałem z DVD CD-A 125. No i w obu demkach gra chwilę podziałała(znaczy uruchomiłem mapkę chociaż nie zawsze się udawało) a potem komputer mi się restartował. Nie wyskakiwał żaden komunikat. Grałem zarówno z kontem online jak i bez niego, no i na ustawieniach standardowych jak i własnych. Mój komp to:GeForce 7600 GT 256MB, ram 1GB, proc. Athlon64 X2 3800+. I mam pytanie czy pełna wersja tez będzie sprawiała problemy, czy to tylko przypadłość demka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:21, Jackal-pl napisał:

Czy to normalne że obraz jest trochę zamazany? (sdaje screena). Gra chodzi super płynnie na
minmalnych i troche się tnie (minimal grac się da) na maxie. Dle przeszkasza mi to, ze jest
zamazany obraz... ;/ mam oryginał, a komputer taki jak poniżej (podpis)
czsami odnosze wrażenie, ze gram w Quake 2...


Nie dziwie sie że masz takie coś pewnie twój komp nei spełnia wymagań gry popatrz na mój screen (na full detalach) :) i moim zdaniem gra ma małe wymagania sprzętowe czy mi sie zdaje? bo tak płyniutko chodzi że szok... :]

20071214164200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować