Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 21:13, Iqor napisał:

Czy ja wiem. Patrząc na same screeny nie wygląda, no chyba, że przeszły przez cenzurę.

Mało brutalne, eh?

20071209214307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, oczywiście żarcik :P Braciszek ma dwa i pół roku, więc go nie bije. Ale on mnie jak najbardziej, tłucze kiedy może.

Ej cmq mam pytanko. Dużo jest chętnych do gry w multi, w sensie czy dużo servów ? I jaka broń ma największy "power" bo się nie orientuje, w sensie która najczęściej wykorzystywana na serverach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:49, mtobi napisał:

Ej cmq mam pytanko. Dużo jest chętnych do gry w multi, w sensie czy dużo servów ? I jaka broń
ma największy "power" bo się nie orientuje, w sensie która najczęściej wykorzystywana na serverach
:P

Na razie serwery świecą pustkami, jedyni gracze oglądają tekstury. Ale będzie OK, jestem pewien. ;) A o broniach już mówiłem - to jest cudowne w UT, wszystko kosi tak samo. Jeden gracz będzie masakrował z shockiem, inny z flakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 22:39, Cmq napisał:

;) A o broniach już mówiłem - to jest cudowne w UT, wszystko kosi tak samo. Jeden gracz będzie
masakrował z shockiem, inny z flakiem.

Zawsze uważałem coś takiego za duży błąd myślenia. Właśnie sztuką jest zastosowanie odpowiedniej broni do odpowiedniej sytuacji. A tego, że nowy garnitur pukawek jest dobrze zbalansowany, nie neguję. Mimo to i tak Link > all. Spawara wchodzi jak "nóż w masło", jak to ktoś, gdzieś tam, określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktoś kiedy będzie można zamówić UT 3 NIE w preorderze?
Bo pisze "Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 10 grudnia 2007", a dzisiaj jest 10 już ;O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:54, YahooPL napisał:

> Jak bardzo różni się grafika w finalnej wersji gry od grafiki w demie?

Nie grałem w demo ale w pełnej wersji jest doskonała. Trzeba tylko ustawić sobie post procesin
na 100 zanim zacznie się grać. Na średnich detalach w wysokiej rozdzielczości jest bosko. Szkoda
tylko, że kampania jest taka krótka i mało wymagająca. Ale i tak polecam ...


Ta gra skupia się głównie na multi więc kampania to tylko mały dodatek do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:06, Kraju92 napisał:

Ta gra skupia się głównie na multi więc kampania to tylko mały dodatek do gry.


Nigdy nie miałem szczęścia do serwerów i albo trafiałem na lamerów albo na mistrzów świata. Nie było mojego średniego poziomu co mnie trochę zraziło ale będę próbował dalej ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:06, Malevyn napisał:

Chłopaki jutro wysyłka! XD

Nie wiem skąd to wiedziałeś pół godziny temu, ale teraz już zniknął pre-order na UT3:) Ale zaglądam co chwilę, i jeszcze kilka minut temu był:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:02, YahooPL napisał:

> Ta gra skupia się głównie na multi więc kampania to tylko mały dodatek do gry.

Nigdy nie miałem szczęścia do serwerów i albo trafiałem na lamerów albo na mistrzów świata.
Nie było mojego średniego poziomu co mnie trochę zraziło ale będę próbował dalej ... :D


Ja mam zamiar niedługo kupić UT III, mam nadzieję że znajdę graczy na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Poprosiłem mamę żeby mi kupiła tę grę na święta bo słyszalem ze niezła ale nie wiem jednej rzeczy. Czy to gra tylko przez neta czy ma też tryb histori czy czegoś. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować