Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 20:37, kabak5 napisał:

Czy to gra tylko przez neta czy ma też tryb histori czy czegoś. Proszę
o odpowiedź.


UT3 to gra głównie sieciowa. Posiada jednak kampanię single player, a także możesz grać pojedynki sam z botami, czyli komputerowymi przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:02, YahooPL napisał:

> Ta gra skupia się głównie na multi więc kampania to tylko mały dodatek do gry.

Nigdy nie miałem szczęścia do serwerów i albo trafiałem na lamerów albo na mistrzów świata.
Nie było mojego średniego poziomu co mnie trochę zraziło ale będę próbował dalej ... :D


Ja gdzieś czytałem, że w UT III ma być takie coś, że będzie można znaleźć graczy na swoim poziomie.
Nie wiem czy to prawda, ale jak tak, to jest to coś takiego, ze każdy gracz ma zapisany swój poziom umiejętnośdci itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa, ale: czy warto wchodzić w społeczność UT wraz z trzecią częścią gry? Czy skill jest wśród graczy tak wysoki, że zwyczajnie nie dam rady? :-)

Brzmi noobsko, ale... Doradzicie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:10, Sephirath napisał:

Śmieszna sprawa, ale: czy warto wchodzić w społeczność UT wraz z trzecią częścią gry? Czy skill
jest wśród graczy tak wysoki, że zwyczajnie nie dam rady? :-)

Brzmi noobsko, ale... Doradzicie? ^^


Skład sceny:
Polska scena: 90% to pro.
Polscy gracze (większość graczy z tego kraju nie jest zbyt "społeczna" xD): połowa to pro.
Świat: jak na chwilę obecną (tuż po premierze) większość graczy to nooby, szczególnie w Warfare, którzy są masakrowani przy byli okazji. Część z nich nie ma pojęcia nawwet że istnieje coś takiego jak "Alternative fire mode". xD (wiem z zaufanych źródeł).

Dnia 10.12.2007 o 22:10, Sephirath napisał:

Jaką nazwę nosi unoszące się nad ziemią urządzenie przypominające deskorolkę?


Hoverboard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:59, Meledictum napisał:

> Jaką nazwę nosi unoszące się nad ziemią urządzenie przypominające deskorolkę?
>

Hoverboard


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:59, Meledictum napisał:

Świat: jak na chwilę obecną (tuż po premierze) większość graczy to nooby, szczególnie w Warfare,
którzy są masakrowani przy byli okazji. Część z nich nie ma pojęcia nawwet że istnieje coś
takiego jak "Alternative fire mode". xD (wiem z zaufanych źródeł).

1)Zwłaszcza gdy WARFARE jest niemal kalką ONS z ut2k4!! z elementami AS!!
2)O pojazdach i alt. fire zgadza się zdarzają sie takie nooby - dla przykladu gralem na Glacier raz z dwoma noobkami że aż strach pomyśleć - jeden sie pytal jak wejsc do czolgu , a drugi nie wiedzial jakim cudem link gun dziala jak spawara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:10, Sephirath napisał:

Śmieszna sprawa, ale: czy warto wchodzić w społeczność UT wraz z trzecią częścią gry? Czy skill
jest wśród graczy tak wysoki, że zwyczajnie nie dam rady? :-)

Brzmi noobsko, ale... Doradzicie? ^^


Meledictum trochę przesadził :D Z polskiej sceny to może ze 30% jest pro, kolejne 30% uważa się za pro, a kolejne chciało by być pro :D Reszta to początkujący/very low skill/no skill. Jeszcze zależy jaki tryb i jaka konkretnie gra, bo scena jest mocno podzielona pomiędzy UT99 a UT2k4 (z czego zdecydowanie dominuje UT99, z UT2k4 została garstka). Dlatego też jak najbardziej warto dołączyć.

To nie jest tak, że cała scena powstała w 1999 roku i wszyscy teraz wymiatają niemiłosiernie. Większość graczy dołączyła w latach 2003-2004, staruszkowie z lat 2000-2002 w większości już się wykruszyli. Dołącz, pograj. Na początku - wiadomo - będziesz zerowany notorycznie, ale to jest właśnie jedyny sposób się czegoś nauczyć. Regularne granie i się wyrobisz, nie ma czego się bać. W końcu to tylko gra :)

I taka uwaga - tylko dołącz do sceny, a nie do jakichś bocznych dziwadeł czy stronek istniejących od wczoraj, będących po prostu kółkami wzajemnej lamerskiej adoracji ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:40, Sephirath napisał:

A jakieś namiary na tenże scenę mógłbyś podać? Bo zaczyna mi się to podobać :)


http://www.unreal.pl/

BTW: znalazł już ktoś UT3 w Poznaniu? Cztery dni po "premierze" a ja dalej nie mogę nigdzie tej gry dostać. Na zachodzie już zdążyli wydać pierwszy patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:25, strajker napisał:

Jakie konto?


Tyle co mogę powiedzieć na podstawie tego co widziałem w demie, to to konto to taki onliniowy odpowiednik profilu. Można je założyć z poziomu gry, wystarczy podać mail, login i hasło. Nie sprawia wrażenie specjalnie strasznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed chwilą ut3 w Saturnie ZT za 90zl. Otwieram pudełko, zaglądam do instrukcji i o mało co się nie popłakałem ze śmiechu zaglądając do części z broniami :D

PS Nie chcę nic mówić, ale czy nazw własnych się nie tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:32, mesiu59 napisał:

O prosze. EK UT3 się skończyła :D


Ludzie z kodami za Wiedźmina czekali na zmianę statusu na dostępny i nie zajęło im długo wykupienie wszystkiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:40, Sephirath napisał:

A jakieś namiary na tenże scenę mógłbyś podać? Bo zaczyna mi się to podobać :)

Tylko uważaj tam grają cholernie trudni gracze: jadą i leją równo, może ci się odechcieć :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko, ponieważ chcę kupić UT3.
Otóż, jak sprawa stoi z multiplayerem? Niedawno wyszedł patch, a z tego co wyczytałem to nie działa on w polskiej wersji językowej. W takim wypadku jak wygląda multi? Nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:38, Mistic napisał:

> O prosze. EK UT3 się skończyła :D

Ludzie z kodami za Wiedźmina czekali na zmianę statusu na dostępny i nie zajęło im długo wykupienie
wszystkiego :]

Wiem :).
Ja też czekałem z kodem i się załapałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować