Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 01:42, Meledictum napisał:

O ile mi wiadomo samo edytowanie plików .ini nie jest nielegalne.


Pliki .ini to nawet sami oficjalnie na forum radzili zmieniać, dawali też namiary na programy do ich edycji.
Jednak nazwy nie są zapisane w pliku .ini (przynajmniej w Demie, ale w pełnej wersji pewnie też nie) tylko w folderze ...\Localization\INT\ i mają nazwy w formacie *.int.

Zawsze możesz przeczytać całą licencję: http://www.unrealtournament3.com/eula/eula_us.php i zobaczyć czego nie wolno a co tak. Może nie wolno edytować, ale może wolno dodać swój folder? Chyba najłatwiej zapytać się na oficjalnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 01:42, Meledictum napisał:

O ile mi wiadomo samo edytowanie plików .ini nie jest nielegalne. Gdybym sobie np. ręcznie
pozmieniał napisy w .ini na język, dajmy na to, grecki, również byłoby to naruszenie licencji?


Ale modyfikowanie plików .ini nie wystarczy, bo polska wersja pozbawiona jest plików odpowiednich za wersje INT/ANG i żeby ją przywrócić (idąc za instrukcją na unreal.pl) trzeba skopiować je z angielskiej wersji. A to już jest nielegalne.
Poza tym wypada chyba wierzyć dystrybutorowi, bo przynajmniej on powinien wiedzieć na co może nam pozwolić. I dwa, powinien robić tak, żeby zadowolić klientów - i skoro mówi, że szans na legalne przywracanie wersji angielskiej, nawet jeśli nie jest trudne, a ma pozytywnie wpłynąć na odczucia graczy, to jednak może ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:47, karolj napisał:

Witam
Ja mam inny problem, po kliknieciu w ikone UT pokazuje sie tylko logo startowe i koniec. 100%
obciazenie procka i dalej nic nie idzie. Mam najnowsze stery do 8800gtx, ostatni dx i viste
64bit. Zauważyłem że po każdej instalacji i wlazeniu plyty do napedu, menu caly czas pokazuje
zebym zainstalowal gre.
Nie mam juz pomysłu co może byc nie tak.
Prosze o pomoc


Troche pogrzebałem po necie, niestety problem leży w karcie dzwiekowej i obsludze openAL. Gryzie sie gra z vista i x-fi. Gre bez problemu mozna uruchomic z opcja -nosound, chodzi jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas tworzenia konta mam problem, oto on: "Błąd, Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe dla istniejącego konta związanego z podanym adresem e-mail. Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła, wejdź na strone gamespyid.com."

O co chodzi z tym nieprawidłowym hasłem dla konta jeżeli ja chcę go dopiero stworzyć? Jak mogę poprawnie stworzyć konto do gry w sieci?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:39, Malevyn napisał:

Podczas tworzenia konta mam problem, oto on: "Błąd, Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe dla
istniejącego konta związanego z podanym adresem e-mail. Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika
lub hasła, wejdź na strone gamespyid.com."

O co chodzi z tym nieprawidłowym hasłem dla konta jeżeli ja chcę go dopiero stworzyć? Jak mogę
poprawnie stworzyć konto do gry w sieci?

Z góry dzięki.

Wejdz na stronke ktora podałeś i załóż konto, nastepnie zaloguj sie w UT3 nazwa i pass ktore podales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zacinania sie gry podczas odpalania filmiku wystarczy przeczytac readme.

Some issues with C Media or other sound drivers cause the game to stop while playing a movie: Follow these steps for a workaround -
1. Open UTGame/Config/UTEngine.ini
2. Set PumpWindowMessagesWhenRenderThreadStalled=True instead of False.

Dla uzytkownikow NVidii serii 7XXX

Some issues with NVIDIA graphics cards cause the game to stop: To run Unreal Tournament 3 with certain NVIDIA cards, you must install the NVIDIA ForceWare 163.71 driver, or a later driver. To install the 163.71 or later driver, go to the www.nvidia.com/drivers website. If you do not install the 163.71 driver or a later driver, at some point the game might stop and your progress will be lost.

Some issues with NVIDIA 7900 graphics cards cause the game to stop: If users are getting crashes creating rendering resources (pixel shaders, index buffers, textures etc) on NVIDIA cards with low operating system memory (1GB or less), follow these steps for a workaround:

1. If AVG anti-virus software is installed, it needs to be uninstalled. This program causes resource conflicts with drivers. Be sure to restart the system after removing AVG.
2. In UTGame/Config/UTEngine.ini, set bInitializeShadersOnDemand=True.
3. Run the game again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, że jak strzelam z tego pistoleciku to głos jest jakby opóźniony...

W innych broniach nie mam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ymm dziwne ja nigdy nie miałem takiego problemiku, możliwe że to jest zależne od twojej karty dźwiękowej, może najnowsze sterowniki poprawią sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą ponieważ przy ładowaniu poziomu gra albo zacina się i wyłancza albo restartuje się komputer.Ściągnołem już patcha "ut3_patch1(exe).Mam również najnowsze sterowniki do karty.
Mój sprzęt to:
-Windows XP z servis pack 2
-Procesor Intel Pentium D 920 2,80GHz
-dużo pamięci na dysku twardym
-karta graficzna GeForce 7600GS256MB
-1GB ramu.
Nie wiem co teraz robić.Z góry dziękuje.






Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z działaniem gry

Gra działa super płynnie do pewnego momentu ,a po chwili zwyczajnie się zacina na amen i trzeba robić reset
Sterowniki mam najnowsze(163.75) ,directx 9.0c najnowszy.


sprzęt to core2 duo 2,40ghz i gf8800gts 320mb i 2gb ram , M$ XP z sp 2

ustawienia to 1024x768 i poziom tekstur na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz1207 zrób to:

Some issues with NVIDIA 7900 graphics cards cause the game to stop: If users are getting crashes creating rendering resources (pixel shaders, index buffers, textures etc) on NVIDIA cards with low operating system memory (1GB or less), follow these steps for a workaround:

1. If AVG anti-virus software is installed, it needs to be uninstalled. This program causes resource conflicts with drivers. Be sure to restart the system after removing AVG.
2. In UTGame/Config/UTEngine.ini, set bInitializeShadersOnDemand=True.
3. Run the game again.

Ja to na swoim GeForce-sie 7600Gt zrobiłem i się nie zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie zapytanie tu już się pojawiło, ale(...) . Otóż kiedy uruchamiam grę po starcie systemu, za każdym razem UT3 pyta mnie o cd-keya. Aktualnie umyślnie zwlekam z instalacją łatki, nie, nie powiem czemu. Czy łatka usuwa ten problem, a może to wina moich ustawień i muszę coś zmienić w confingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, czy pójdzie mi gra?

Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT 256 DDR, 160GB Samsung SATA

Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 17:29, Iqor napisał:

Chciałem się zapytać, czy pójdzie mi gra?

Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT 256 DDR,
160GB Samsung SATA

Proszę o odpowiedź!


Mam taki sam sprzęt tylko GF 6600 nie GT ale za to podkręcony trochę. Gra chodzi na rozdziałce 1280x1024 na minimum. klatki skaczą 25-40 przy mocnych zawirowaniach na większych planszach mogą spaść nawet do 20. Testowałem też z włożonym 7600GT pozostałe podzespoły bez zmian. Wtedy gra chodziła płynnie na Medium. Mowa tutaj o płynności na wszystkich mapach a nie tylko jak ktoś testował na niektórych w dodatku małych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 06:21, vBoguSv napisał:

> O ile mi wiadomo samo edytowanie plików .ini nie jest nielegalne. Gdybym sobie np. ręcznie

> pozmieniał napisy w .ini na język, dajmy na to, grecki, również byłoby to naruszenie licencji?


Ale modyfikowanie plików .ini nie wystarczy, bo polska wersja pozbawiona jest plików odpowiednich
za wersje INT/ANG i żeby ją przywrócić (idąc za instrukcją na unreal.pl) trzeba skopiować je
z angielskiej wersji. A to już jest nielegalne.


Nic nie trzeba kopiować, wystarczy mieć zainstalowanego ostatniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do Piopruś od Mateusz1207:

Serdeczne dzięki za odpowiedz ale jestem dość młody, i nic z tego co napisałeś nie rozumiem,czy mógł byś napisać to samo po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować