Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Elder Scrolls Online

258 postów w tym temacie

Już po screenshotach widać było, że nie szykuje się nic wybijającego się ponad przeciętność. Wciąż jednak miałem nadzieję, że wyjdzie z tego coś ciekawego. Porządny wydawca i długi czas produkcji robią w końcu swoje. Filmik rozwiał moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo znalezione wrażenia gry, możliwe, że z beta testów. Po tym obrazku moje szanse na zagranie przy obecnie zapowiedzianym systemie płatności zmalały do zera. Zabijać taką dobrą markę:/. Źle się dzieje.

20130824164349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 16:43, QuandorX napisał:

Przypadkowo znalezione wrażenia gry, możliwe, że z beta testów. Po tym obrazku moje szanse
na zagranie przy obecnie zapowiedzianym systemie płatności zmalały do zera. Zabijać taką
dobrą markę:/. Źle się dzieje.


Nah, takie problemy łatwo można naprawić skalując ilość lootu- najwyżej wydadzą to jako grę jednoosobową internetową (jak nazwać teraz SWTORa? :) ), gorzej jak gra nie wypali i zepsuje lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nieźle pojechali. Nowy tytuł skierowany dla grupy graczy tutułu znanego z zupełnie innego podejścia do rpg niż te mmo, ma mieć abonament większy niż WoW i to mimo tego, że niczym się nie wyróżnia. Naprawdę przykład SWTORa, Warhammera, GW 2 ich nic nie nauczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 16:43, QuandorX napisał:

Przypadkowo znalezione wrażenia gry, możliwe, że z beta testów./ciach/

Ten opis oddaje mniej wiecej to, co ja myslalam grajac w bete wczoraj. To co mnie glownie zawiodlo to po pierwsze fakt, ze gra nie wciaga. Sam poczatek, tworzenie postaci, sa nawet fajne, ale potem jest juz tylko slabo. Wiem, ze to beta, ale wydaje mi sie, ze takie cos, ze gra wciaga gra ma albo i nie ma niezaleznie od stopnia ukonczenia. Tak jak w opisie innego gracza, rzeczywiscie wydaje sie, ze stworzono gre niczym dla jednego gracza, a fakt, ze tam sa jeszcze inni tylko bruzdzi i przeszkadza w rozgrywce tak jakby byl na sile dolozony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 16:43, QuandorX napisał:

Przypadkowo znalezione wrażenia gry, możliwe, że z beta testów. Po tym obrazku moje szanse
na zagranie przy obecnie zapowiedzianym systemie płatności zmalały do zera. Zabijać taką
dobrą markę:/. Źle się dzieje.


Właśnie zabiłeś we mnie całą chęć oczekiwania na ten tytuł... GJ
Okej, no to dalej czekamy na masę nie wydanych mmorpgów które jeden za drugim okazują się papką dla pawianów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 16:43, QuandorX napisał:

Przypadkowo znalezione wrażenia gry, możliwe, że z beta testów. Po tym obrazku moje szanse
na zagranie przy obecnie zapowiedzianym systemie płatności zmalały do zera. Zabijać taką
dobrą markę:/. Źle się dzieje.

A Bethesda doładowała jeszcze abonamencik i mikropłatności hihi :D chociaż nie chce mi się wierzyć że to będzie aż taka kraksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 22:01, Sipso napisał:

Mikropłatności? Gdzie o tym mówili?

Abonament na plus, o ile content będzie się zgadzał.

http://www.vg247.com/2013/08/23/the-elder-scrolls-online-will-have-microtransactions/ - o mikropłatnościach :) a co do abonamentu - na pewno na plus jeśli gra będzie taka jak opisują ją gracze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gra nie jest zła, questy poboczne nie są zbyt skomplikowane, walka nie zachwyca (choć nie jest źle).
Jak na betę gra jest całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"o ile content będzie się zgadzał"

Mieszane mam odczucia. Opinie mało mi mówią bo nie wiem kto je wygłasza. Gracz MMO czy "TESowiec". Trzeba też pamiętać, że masa fanów TES mmo na oczy nie widziała.
Nie wiem czego od tej gry oczekiwać. Jedyne co mnie do niej ciągnie to świat. Cała reszta albo odstrasza (walka) albo martwi (balans).

No i te mikropłatności. Z tego co mówią to "nic takiego". Ale przecież od tego się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie abonament to plus. Nie przekonują mnie mikropłatności.. Zobaczymy co za nie można kupić. jak nic to pomagałby w grze to ok. jakieś outfity czy mounty byłyby jak dla mnie dopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować