Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra o Tron - pierwsze 20 minut z polskiej wersji językowej

48 postów w tym temacie

Nie wiem czemu, trochę przypomina mi pierwszego Dragon Age''a. Podoba mi się, tylko voice acting strasznie nierówny - główne postacie dają radę, z pobocznymi już gorzej. Z zakupem gry poczekam do do czasu publikacji recenzji. Dobrze, że robi ją Myszasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra ciekawi - super cena, grafika nie jest super, ale dużo klimata świata Martina, jeśli fabuła będzie na wysokim poziomie to chyba warto kupić. Pytanie - kiedy recenzja na gram.pl? Podobnie jak kolega wstrzymuje się z zakupem aż napiszecie co sądzicie o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, brać wersję na PC:
grałbym na lapku:
cpu: core 2 duo T6500 2,1GHz
ram 3gb
karta graf: Ati Mobility Radeon HD 4650

czy jednak na Xboxa?
wole grac na lapku - ale boje sie ze bedzie cielo, albo bede musial grac na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opamiętajcie się ludzie i zanim kupicie sprawdźcie najpierw jakie oceny gra dostaje na portalach i gazetach branżowych. Warto to zrobić, bo recenzje ma BARDZO KIEPSKIE. Szkoda pieniędzy. Jeśli ktoś szuka klimatów Martina, to niech lepiej jeszcze raz przeczyta książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 15:25, Strider napisał:

Opamiętajcie się ludzie i zanim kupicie sprawdźcie najpierw jakie oceny gra dostaje na
portalach i gazetach branżowych. Warto to zrobić, bo recenzje ma BARDZO KIEPSKIE. Szkoda
pieniędzy. Jeśli ktoś szuka klimatów Martina, to niech lepiej jeszcze raz przeczyta książkę.


taaa... gazety branżowe, szczególnie recenzje w CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 15:36, moonman napisał:

taaa... gazety branżowe, szczególnie recenzje w CDA :D


+1 niop :)

Nabyłem "Grę o Tron" i powiem, że fabuła jest naprawdę ciekawa. Może nie jest to gra AAA ale na 100 % warta jest swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recka będzie, kiedy grę przejdę, czyli mam nadzieję już wkrótce. Dopiero ją dostałem, musicie jeszcze odrobinkę poczekać.

Powiem tylko, że jak na razie mam spory dylemat. Bo fabularnie jest naprawdę dobrze, klimat niezły, pomysły niekiedy fajne. Ale z drugiej strony boli brak dopracowania i masa drobnych baboli, ogólny brak przejrzystości i przyjazności dla użytkownika, czy wnerwiająca głównie w czasie walki kamera. Ale gram dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekalem długo na RPGa osadzonego w Westeros, i martwią mnie kiepskie recenzje. Mimo wszystko jednak się skuszę na tą grę(jak tylko skończę czytać Taniec ze Smokami). Filmiki prezentujące gameplay w sumie mi się bardzo podobają, gorzej trochę z dialogami i voice actingiem, gdyż te czasami brzmią zbyt teatralnie.System walki wygląda mało dynamicznie i ociężale przez co sprawia wrażenie dość realistycznego- jak dla mnie na plus(szkoda tylko że zdecydowano się na bzdurne "efekty świetlne" przy uderzeniach).


BTW: Czy gra byla już recenzowana w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 20 czerwca muszę wykorzystać zniżkę o 25 funtów na eBay''u. Chciałem ją przeznaczyć właśnie na Grę o Tron, ale teraz mam wątpliwości. Grafika mnie nie obchodzi. Liczy się fabuła i mechanika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 16:43, Sandro napisał:

Do 20 czerwca muszę wykorzystać zniżkę o 25 funtów na eBay''u. Chciałem ją przeznaczyć
właśnie na Grę o Tron, ale teraz mam wątpliwości. Grafika mnie nie obchodzi. Liczy się
fabuła i mechanika gry.

Mechanika walki (o to glównie chodzi?) jest pseudoturowa. Spacją robisz mocne spowolnienie akcji i kolejkujesz akcje, jakie postać ma wykonać. Średnio mi się to podoba, ale ujdzie. Za to fabuła jak najbardziej w porządku i motywuje do dalszego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 16:39, Minsc_i_Boo napisał:

BTW: Czy gra byla już recenzowana w CDA?


a jaki to ma związek ? oni oceniają gry na podstawie hype''u a nie gameplaya. Sama gra jest przyzwoita, ma dużo niezłych dialogów, ciekawą fabułe, fajne postacie, bardzo dużo lore i wybory. Ale graficznie jest brzydka, audio jest bardzo nierówne, a gameplay taki sobie. Coś za coś. Fani będą bawili się świetnie inni już nie bardzo. Grę w akcji można zobaczyć na YT, jest chyba już przejście całości wrzucone przez kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 16:59, gadula4 napisał:

Mechanika walki (o to glównie chodzi?) jest pseudoturowa.

Niekoniecznie o walkę chodzi, ale domyślam się, że stanowi ona lwią część gameplay''a? Obejrzałem sobie te pierwsze 20 minut i mimo, że grafika potrafi czasami dźgnąć w oko to największą bolączką jest dla mnie voice acting. Trzeba się będzie uzbroić w zapas cierpliwości, żeby tego słuchać. Grafika jest w sumie znośna, mechanika, z tego co zobaczyłem, też nie przeszkadza. Fabuła już zdążyła mnie wciągnąć na tyle, że grałbym dalej. Nie jest to produkt z najwyższej półki toteż jego cena lada moment poleci na łeb, na szyję. Poczekam jeszcze kilka miesięcy i wtedy kupię grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc newsa pomyślałem, że ciekawe czy gdy będą gry z wyłącznie kinowymi spolszczeniami będzie "15 minut z polskiej wersji". Ależ mnie zaskoczyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 15:25, Strider napisał:

Opamiętajcie się ludzie i zanim kupicie sprawdźcie najpierw jakie oceny gra dostaje na
portalach i gazetach branżowych. Warto to zrobić, bo recenzje ma BARDZO KIEPSKIE. Szkoda pieniędzy.

Akurat oceny na portalach i gazetach branżowych, to ja omijam szerokim łukiem. Więc nie ważne jak dużo wydali na marketingowy bełkot, mnie on nie dosięgnie :P a gierkę zobaczę jaka jest albo w jakimś demie (o ile będzie), albo obejrzę kawał akcji na YT w jakiejś wersji Speed Run bez żadnych wycinek i innych pierdół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować