Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2005 o 22:02, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie jeślei grał ktos w WoWa wie że Ragnaros czy Garr naprzyklad daja "Disk Boller" , "Obsidian EdgeBlade"
czy istnieje cos takiego w DSII ze dany potwor wyrzuca tylko te okreslone itemy ? a jesli chodzi o chowańca to wedlug mnie
jest lepszy od najemnikow ! pierwsze lepsze HP , drugie moj zywiolak lodu ma 150% regeneracji many , ma swoja moc ! A pakowanie
w żołądek jest kwestia czasu doslownie godzinka i mamy bobasa przerobionego na bydle ;P



chowaniec to kwestia wyboru :P w DSII nie ma czegoś takiego że określony stwór wyrzuca określone itemy wszystko wypada losowo, jedyne co zależy od stwora to chyba poziom itemu. cienki stwór np. Hak''u ma słabsze itemy niż np. Vaisk''he czy jakoś tam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:08, UMC.Hugo napisał:

[..] jedyne co zależy od stwora to chyba poziom itemu. cienki stwór np. Hak''u ma słabsze itemy niż np. Vaisk''he czy jakoś tam

nie tyle od stwora co od poziomu tego stwora ;-] bo np. 40 poziomowe Hak''u na weteranie ''gubia'' lepsze przedmioty niz Vai''kesh na najemniku... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:02, oOreVenOo napisał:

a jesli chodzi o chowańca to wedlug mnie jest lepszy od najemnikow ! pierwsze lepsze HP , drugie moj zywiolak lodu ma 150% regeneracji many , ma swoja moc !

najemnik jest bardziej wszechstronny, przykladowo na najwyzszym poziomie trudnosci (elitarnym) wystepuja stworki, ktore sa leczone przez okreslony typ obrazen: np. Hak''u lecza blyskawice, mrozne wilki lod, a nieumarlych magia smierci itp. - wez teraz walcz takim lodowym zywiolakiem z wataha mroznych wilkow ;-p Twoja cala druzyna bedzie im zadawala obrazenia, a w tym czasie Twoj zywiolak bedzie im regenerowal swym lodowym pociskiem dokladnie tyle punktow zycia ile by zadal normalnie obrazen :> a w przypadku najemnika wystarczy tylko zmienic czar na inny... poza tym o ile obrazenia chowancow zaleza tylko i wylacznie od ich inteligencji, to juz najemnicy moga nosci przedmioty dodajace procentowe zwiekszenie obrazen, a to jest znacznie wiecej... nie wspominajac o dodatkowych specjalnych umiejetnosciach i atakach...
pokaz mi np. pod koniec gry tak wypasionego chowanca (szczegolnie pod wzgledem zadawanych obrazen ;-]) jak ten przedstawiony na screenie ponizej jeden z moich najemnikow ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 23:10, trollf napisał:

screenie ponizej jeden z moich najemnikow ;-]


o kur.... ale zaje.......fajne statystyki :O o shit :D nie no. to już jak najszybciej przechodze na do ostatniego poziomu trudności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 23:29, pawbuk napisał:

Chciałbym sobie kupiś Dungeon Siege II bo grałem w jedynkę i mi się podobała. Ale nie wiem jak jest z dwójką. Warto kupić
??


Zależy w jaki sposób patrzysz na gre. Ale moim to OCZYWISĆIE że warto kupić. Poczytaj sobie recenzje http://www.gram.pl/gra_recenzje.asp?id=268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam lekki problem pewno głupi ;/

Chodzi o to , idem sobie to gospody i proboje wymienić kompana ! ale jak mam to zrobic ? pokazuja sie okienka i nic wiecej zrobic nie moge ? moze ktos to opisac tlko dokladnie jak zrobic ! pls Pozdro 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:25, oOreVenOo napisał:

Panowie mam lekki problem pewno głupi ;/

Chodzi o to , idem sobie to gospody i proboje wymienić kompana ! ale jak mam to
zrobic ? pokazuja sie okienka i nic wiecej zrobic nie moge ? moze ktos to opisac tlko dokladnie jak zrobic ! pls Pozdro
4 all


Bardzo prosta sprawa. Jak już masz okienka z byłymi kompanami, klikasz na tego, co Cię interesuje i w rogu jest napis dodaj (and. Add). Klikasz i zrobione. Ale uważaj, ja mam buga, który powoduje, że postacie sie podmieniają. Np klikam dodaj Satrana, a pojawia się Lothar i mam dwóch Lotharów w teamie wtedy, a Sartan po prostu znika.

Ja też mam pytanie. :D Podczas walki z Dark Wizzardem, ten otacza się takimi trzema kryształami, co trzeba je niszczyć, bo go zranić. Czy można mieć ten czar swoją postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 10:25, oOreVenOo napisał:

Panowie mam lekki problem pewno głupi ;/

Chodzi o to , idem sobie to gospody i proboje wymienić kompana ! ale jak mam to
zrobic ? pokazuja sie okienka i nic wiecej zrobic nie moge ? moze ktos to opisac tlko dokladnie jak zrobic ! pls Pozdro
4 all



jak masz full to chyba trzeba pierw "odstawic do gospody" (ctrl-d) a potem normalnie dodaj/add

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 12:07, Modest-Vermin napisał:

A 5 najemnika dopiero będzie można na wyższym poziomie trudnosci?
A kiedy będzie możliwosc zwerbowania maga bojowego i gdzie
bo nie chce go przegabic :)


Początek II Aktu - zwie się Finala. Pierwszy główny quest jest z nią związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla Karister

Jednego Arcymaga masz w II Akcie w zadaniu gdzie trzeba uratowac księżniczke jest on bardzo prosty ! Gdy puszcza 3 wojow jego slugi poporstu rozwalaj je bo Ci bede przeszkadzac ! A jesli chodzi o te tarcze co puszcza wokol siebie jest ich trzy i musisz je rozwalic ! Bossowie w DSII sa naprawde banalni ! jestem teraz w Akcie III i mialem rozwalic Herszta Mordenow bułka z masłem trudniejszy byl odniego zwykly mob ;P

A co do Trollfa to jest dla mnie prze ch*j Taar Archemage 85 lvl oO jak tys to zrobil to ja nie wiem ? ;P ja mam Czarodzieja na 36 lvl z Magia Bojowa na 36 i Natura na 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Weteranie możesz 5 kompana a na elicie 6 ! Maga Bojowego Finalla masz w Amon''lu (II akt) , lucznika Armena (Amon''lu II akt) , Deru (Akt I ) , woj Lothar (akt I ) ;P bedzie chyba tyle naj wazniejsi jaq dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wykonać zadanie dla Lyssynore i musze podsłuchać rytuału sekty Vai'' kesh w lesie Vai'' kesh. Gdzie jest owy las i prosze o wskazówki jak do niego dojść. Chodzi o to zadanie dzięki któremu będe mógł rozmawiać z duchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:55, Grizzly. napisał:

Chce wykonać zadanie dla Lyssynore i musze podsłuchać rytuału sekty Vai'' kesh w lesie Vai'' kesh. Gdzie jest owy las i
prosze o wskazówki jak do niego dojść. Chodzi o to zadanie dzięki któremu będe mógł rozmawiać z duchami


tak bedziesz mógł rozmawiac z duchami( po każdej rozmowie w ducha wypadają niezłe przedmioty) las będziesz i tak musiał odwiedzić w II akcie w 2 albo 3 rozdziale poodwiedzaj wszystkie jaskinie w którejś znajdziesz Vai''kesh przy rytuale potem możesz ich zabić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2005 o 16:04, UMC.Hugo napisał:

) las będziesz i tak musiał odwiedzić w II
akcie w 2 albo 3 rozdziale poodwiedzaj wszystkie jaskinie w którejś znajdziesz Vai''kesh przy rytuale potem możesz ich zabić
:P


Ale pytam się dlatego bo właśnie się boje czy go nie ominołem. Czy ten las jest gdzieś koło Elenlu czy w wogóle na południe od Aman Lu. I jak najłatwiej dotrzeć do tego lasu Vai'' kesh. Którym teleportem mam wysiąsć :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:11, Modest-Vermin napisał:

Ja jestem na wyspie Elen''lu w II akcie ( gram od 3 dni :P ) i nie wiem jak się tam dalej przedostac. Wszystkie mosty są
zerwane. Jak dojsc do tych tajemniczych mostów ?


one nie są pozrywane tylko zchowane. musisz je aktywować uruchamiając takie dziwne "ramy " nad nimi wtedy się wysuną trzeba trochę pogłuwkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować