Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 22:20, Dark Templar napisał:

Właśnie skończyłem grę na najniższym poziomie trudności i trzeba przyznać, że rzeczywiście jest najniższy z możliwych. Valdisa
rozwaliłem z biegu, choć ciołek nie chciał się podkładać pod Oka Zaramotha :D

A teraz dwa szybkie pytanka:
1. Jaki jest
najlepszy sposób na "przywołanie" potworka "???"? Wiem, że się pojawia jak leży dużo fantów na ziemi i mi pojawiał się głównie
po zabiciu mimika. Niestety po przejściu gry nie mam wielu miejsc gdzie jest sporo potwórów lub mimik.



u mnie pojawiał się w róznych miejscach losowo :|

Dnia 29.10.2005 o 22:20, Dark Templar napisał:

2. Waham się czy
rozpocząć grę na wyższym poziomie trudności. Nie mam mianowicie wykonanych questów dla bohaterów : Finala, Deru i Sartana
oraz questa z Airthem Szalonym. I tu jest moje pytanko: czy za wykonanie tych questów dostanę jakieś wartościowe itemki
czy lepiej zrobić je "z biegu" w następnej grze?


z misją dla Deru znajdziesz super baliste (kusze) ok.61-100 dmg (plus dodatkowe statystyki) :D i inne pierdoły

dla Finali jeszcze nie skończyłem jestem w trakcie, a z Sartanem nie grałem

quest z Airthem szalonym jest super za ukonczenie go dostajesz 2 punkty do wydania na specialności ;] jest prosty, symboliczny i miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, akurat ten quest z Arithem Szalonym trochę mi zajmie, bo żeby użyć kostura trzeba mieć magię bojową na 2x lvl. U mnie najbliżej do tego poziomu ma Finala, bo sam gram wojem, tak samo Lothar, Taar jak nag natury i Vix jako łucznik/kusznik.
Niestety wziąłem ją kiedyś "na próbę" do drużyny i potem odłączyłem, przez co jej lvl jest równy lvl mojej drużyny, ale z początku II Aktu :(. Znowu trzeba będzie siekać te marne potworki. Ehhh, ciężkie życie gracza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 23:05, Dark Templar napisał:

Qrde, akurat ten quest z Arithem Szalonym trochę mi zajmie, bo żeby użyć kostura trzeba mieć magię bojową na 2x lvl.


Skoro skończyłeś gre a nie masz Finalii w druzynie, to po jej przyłaczeniu automatem awansuje Ci na chyba 40 lvl i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 23:07, Fran napisał:

> Qrde, akurat ten quest z Arithem Szalonym trochę mi zajmie, bo żeby użyć kostura trzeba mieć magię bojową na 2x lvl.


Skoro skończyłeś gre a nie masz Finalii w druzynie, to po jej przyłaczeniu automatem awansuje Ci na chyba 40 lvl i po
kłopocie.


nie wydaje mi się. u mnie Amren jest nadal na chyba 22-29 levelu nie pamiętam bo go nie używałem :| a reszta dróżyny jest na 39 levelu. ale na pewno nie dzieje się tak jak mówisz bo wtedy już na początku gry kiedy zostaję uwolniony przez driady mógłbym mieć 4-różno osobową drużynę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 23:29, UMC.Hugo napisał:

nie wydaje mi się. u mnie Amren jest nadal na chyba 22-29 levelu nie pamiętam bo
go nie używałem :| a reszta dróżyny jest na 39 levelu. ale na pewno nie dzieje się tak jak mówisz /.../


Dzieje sie tak, ponieważ widziałam na własne oczy owo cudowne zjawisko; po zabiciu Valdisa mialam jeszcze trzy niezrobione zadanka, w tym uwolnienie szalonego maga z więzienia wróciłam więc do miasta po Finale nastawiona, że sie trochę pomęcze zanim dziewczyna sie podciągnie, bo praktycznie nia nie grałam. I zaskoczenie; po przyłaczeniu Finala automatem wskoczyła na chyba 40 lvl, mnie pozostało rozdzielic jedynie punkty. Sprawdziłam, czy tak samo będzie z pozostałymi postaciami i owszem, każda, niezależnie od poziomu na którym ja porzuciłam po włączeniu do drużyny awansowała.
Nie ma to nic wspólnego z ilością miejsc w drużynie; jak wykupiłam onegdaj 4 tak nadal 4 mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 23:46, Fran napisał:

Dzieje sie tak, ponieważ widziałam na własne
oczy owo cudowne zjawisko; po zabiciu Valdisa mialam jeszcze trzy niezrobione zadanka, w tym uwolnienie szalonego maga z
więzienia wróciłam więc do miasta po Finale nastawiona, że sie trochę pomęcze zanim dziewczyna sie podciągnie, bo praktycznie
nia nie grałam. I zaskoczenie; po przyłaczeniu Finala automatem wskoczyła na chyba 40 lvl, mnie pozostało rozdzielic jedynie
punkty. Sprawdziłam, czy tak samo będzie z pozostałymi postaciami i owszem, każda, niezależnie od poziomu na którym ja porzuciłam
po włączeniu do drużyny awansowała.
Nie ma to nic wspólnego z ilością miejsc w drużynie; jak wykupiłam onegdaj 4 tak nadal
4 mialam.



możliwe że po zabiciu Valdisa się tak dzieje. jak go zabije to też sprawdze :D zostało mi niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje jak zaczynam grę na wyższym poziomie trudności? Chodzi mi tu:
- bohaterów (co się dzieje z lvl i rozdanymi punktami umiejętności)
- itemami (tymi w skrzynce i tymi co mam na sobie)
- złotem
- dostępnością zwierzaków
- zaśpiewami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 10:08, PolishWerewolf napisał:

Bohaterowie pozostaja w niezmienionym stanie
Itemy tak samo
Złoto tak samo
Zwierzaki sie restartuja
Zaśpiewy też się restartuja

A czy musze werbowac bohaterow od nowa do mojego teamu czy mam ich od razu przy sobie na tym samym levelu i z tymi samymi itemami na sobie i przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 23:05, Dark Templar napisał:

Qrde, akurat ten quest z Arithem Szalonym trochę mi zajmie, bo żeby użyć kostura trzeba mieć magię bojową na 2x lvl. U mnie
najbliżej do tego poziomu ma Finala, bo sam gram wojem, tak samo Lothar, Taar jak nag natury i Vix jako łucznik/kusznik.

Niestety wziąłem ją kiedyś "na próbę" do drużyny i potem odłączyłem, przez co jej lvl jest równy lvl mojej drużyny, ale
z początku II Aktu :(. Znowu trzeba będzie siekać te marne potworki. Ehhh, ciężkie życie gracza :D


Warto, bo oprocz punktow do skilli dostajesz przy zadaniu z kosturem Arintha ten właśnie kostur, a jak go zabijesz to dostajesz zarąbistą szate dla maga bojowego ;) A ja gram moim bohaterem od początku magiem bojowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 10:08, PolishWerewolf napisał:

Bohaterowie pozostaja w niezmienionym stanie
Itemy tak samo
Złoto tak samo


A jest ten etap z plażą i Drevinem? No bo przecież bo zamknięciu mnie przez driady, zabierają mi cały ekwipunek. Poza tym jeżeli mi złoto nie znika, to mogę od razu mieć 3 osoby w drużynie i zwierzaka. I do tego takie samo pytanko jak Konrad512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji czy gdzieś tam czytałem że nie ma na wyższych poziomach trudności tej misji. a gre zaczyna sie w więzieniu z samym głównym bohaterem potem się ich werbuje na wyzszych poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 11:35, MitMit napisał:

witam
czy problem z polska wersja zostal rozwiazany?


dla porownania kupilem wersje niemiecka tam wszystko smiga czcionka
jest taka sama jak w org....


Tak - http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=268 , zainstalowałem tego patcha ale póżniej pojawiło się jakieś okienko i ja nacisnołem OK, wogóle go nie czytająć. Czy tam się wyświetlił błąd czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już, co jest z tym smokiem? Właśnie do mnie kolega dzwonił, że go nigdzie nie ma. Czytałem, że niby trzeba mieć to wiaderko, ale to nieprawda, bo ja wiaderka wówczas nie miałem, a ze smokiem problemu nie było żadnego. No w sumie nie pamiętam, może i wiaderko miałem, ale nawet jeśli, schowane w skrzyni w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

Mam pytanie gram właśnie w DSII na najziższym poziomie jak narazie , i szkole sie jedynie w Magii Bojowiej jestem w III Akcie ! Chcial bym sie zapytać kiedy bede mogł przyłączyc 5 i 6 kompana ? I co jest lepsze chowance czy towarzysze typu (Deru , Taar) ? Bo posiadam żywiołaka lodu "dorosłego" i ma okoo 900 hp i 200 dmg atak a taki towarzysz 500 hp i 100 atak jak w przypadku Deru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:08, oOreVenOo napisał:

Cześć wszystkim !

Mam pytanie gram właśnie w DSII na najziższym poziomie jak narazie , i szkole sie jedynie w Magii Bojowiej
jestem w III Akcie ! Chcial bym sie zapytać kiedy bede mogł przyłączyc 5 i 6 kompana ? I co jest lepsze chowance czy towarzysze
typu (Deru , Taar) ? Bo posiadam żywiołaka lodu "dorosłego" i ma okoo 900 hp i 200 dmg atak a taki towarzysz 500 hp i 100
atak jak w przypadku Deru !


5-ego towarzysza będziez mógł przyłączyć na 2 poziomie trudności a 6-ego na ostatnim poziomie trudności

i bardziej opłaca się brać najemników: po pierwsze sprzęt bedziesz mógł sprzedawać a nie pakować w żołądek bez dna. po drugie najemnik na wysokim poziomie jest naprawde poteżny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wysp elenlu i musze iść do Finalla przy zniszczonym moście. Gzzie jest ten zniszczony most. Czy gdzieś niedaleko portalu wzgórza aman'' lu ?? Prosze o szybką i dokładną odpowiedź gdzie się mam udać żeby pogadać z Finallą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 19:41, Grizzly. napisał:

Wróciłem z wysp elenlu i musze iść do Finalla przy zniszczonym moście. Gzzie jest ten zniszczony most. Czy gdzieś niedaleko
portalu wzgórza aman'' lu ?? Prosze o szybką i dokładną odpowiedź gdzie się mam udać żeby pogadać z Finallą .


o ranyyy !!! most jest w Aman''lu kawałek dalej od teleportu w mieście :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jeślei grał ktos w WoWa wie że Ragnaros czy Garr naprzyklad daja "Disk Boller" , "Obsidian EdgeBlade" czy istnieje cos takiego w DSII ze dany potwor wyrzuca tylko te okreslone itemy ? a jesli chodzi o chowańca to wedlug mnie jest lepszy od najemnikow ! pierwsze lepsze HP , drugie moj zywiolak lodu ma 150% regeneracji many , ma swoja moc ! A pakowanie w żołądek jest kwestia czasu doslownie godzinka i mamy bobasa przerobionego na bydle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować