Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 16:12, ceSSar napisał:

to ja bym kupil edycje deluxe bez gadania


Tak, ale co mi po takiej edycji skoro nie naprawia błędów wersji podstawowej. Miło by było mieć wersję i podstawki i dodatki od producenta i to porządnie wydaną, tym bardziej że cena wersji składanej i deluxe jest taka sama, ale te błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:34, GanD napisał:

A ja w ogóle chciałbym kupić tę grę, bo popatrzyłem na nią trochę u znajomego i spodobała mi
się, tyle że obecnie wersja podstawowa jest do nabycia za 20zł (czarna edycja), a sam dodatek
kosztuje aż 3x więcej, paranoja... Z kolei wersja deluxe kosztuje tyle co podstawka i dodatek
razem wzięte, ale jeśli nie naprawia tamtych błędów, to chyba będę skazany na osobny zakup
:/

Poszukaj na allegro. Ja kupiłem nówke w folii deluxe za 43 zł + 7zł przesyłka :D Może tobie też się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pyrtanie co to trybu multi: czy lata pelno noobkow, wszedzie cziterzy, czy nie ma takich problemow? bo zastanawiam sie nad kupnem, bo na singla mi sie podobalo, ale nie jestem pewien czy wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:39, Tovaries napisał:

ja mam pyrtanie co to trybu multi: czy lata pelno noobkow, wszedzie cziterzy, czy nie ma takich
problemow? bo zastanawiam sie nad kupnem, bo na singla mi sie podobalo, ale nie jestem pewien
czy wytrzymam :)

co znaczy pełno??
jest taka sama gra jak na singlu
a ilosc bohaterow zalezy od tego ilu was bedzie garlo :)
albo ilu do druzyny dolaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż gry w Polsce nie są aż tak drogie jak w innych krajach, jednak nasze zarobki nie pozwalają każdemu na kupno jednej czy kilku gier przypuśćmy w ciągu miesiąca;) Ale szczerze polecam zakup oryginału,graj jest warta tych pieniędzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej naszemu koledze chodzi o to, jak jest z innymi graczami.
Nie wiem czy grałeś w multi DS1, ale ja grałem dużo i naprawdę jest tam masa noobów i cheaterów. Na szczęście wcale nie jest tak trudno znaleźć ludzi, którzy naprawdę lubią tę grę i grają sprawiając przyjemność sobie i innym. Głównie dlatego, że po tylu latach od premiery, przy grze zostali tylko zapaleńcy.
Nie wiem niestety jak się ma sytuacja w DS2, bo grałem w niego w necie tylko raz i miałem ostre lagi, więc sobie odpuściłem. Ale sądzę, że sytuacja jest podobna do tej z części pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:39, Tovaries napisał:

ja mam pyrtanie co to trybu multi: czy lata pelno noobkow, wszedzie cziterzy, czy nie ma takich
problemow? bo zastanawiam sie nad kupnem, bo na singla mi sie podobalo, ale nie jestem pewien
czy wytrzymam :)

Czyli w singla na piracie grałeś...? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 11:59, PsychoMan napisał:

Bardziej naszemu koledze chodzi o to, jak jest z innymi graczami.
Nie wiem czy grałeś w multi DS1, ale ja grałem dużo i naprawdę jest tam masa noobów i cheaterów.


albo ja czegos nie rozumiem albo nie mozemy sie dogadac :)
gralem na multi w 1 i 2 i nie widzialem nikogo innego niz tego chcialem:)
tzn hostujesz gre i masz w nosie wszystkich wpuszczasz tylko tych co chcesz albo jeszcze lepiej ustawiasz na 1 gracza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Siemka! Możecie mi powiedziec (najlepiej wskazac na mapie)gdzie jest drógi zaśpiew(słaby zaśpiew zręczności) mam poradniek ale on jest do dup*.
2.i czy już ktoś wie coś na temat tajemniczego zadanie tzw. co trzeba robic po zniknięciu goblina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi kolesie z działu pomocy technicznej, ze ponoć pierwszy raz pojawił się w ich wersji problem z filmikam (jakoś w to nie wierze)i i , że mam sprawdzić czy na innym komputerze działają te filmiki (ale chyba nie moge bo umowa licencyjna tego pewnie zabrania :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Siemka! Możecie mi powiedziec (najlepiej wskazac na mapie)gdzie jest drógi zaśpiew(słaby zaśpiew zręczności) mam poradniek ale on jest do dup*.
2.i czy już ktoś wie coś na temat tajemniczego zadanie tzw. co trzeba robic po zniknięciu goblina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:54, Tovaries napisał:

ty to powiedziales, nie ja :D

Napisałeś, że w singla grałeś, a teraz planujesz zakup oryginału :P ;)

Ziomós

Dnia 30.05.2007 o 15:54, Tovaries napisał:

1.Siemka! Możecie mi powiedziec (najlepiej wskazac na mapie)gdzie jest drógi zaśpiew(słaby zaśpiew
zręczności) mam poradniek ale on jest do dup*.

Nie wiem, nie kożystam z zaspiewów w ogóle...

Dnia 30.05.2007 o 15:54, Tovaries napisał:

2.i czy już ktoś wie coś na temat tajemniczego zadanie tzw. co trzeba robic po zniknięciu goblina

Nie kojarzę tego zadania. daj więcej szczegółów.

P.S. SDkoro nikt nie odpisuje, tzn. że nie wie, nie ma potrzeby pisac kolejny raz tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:36, Ziomós napisał:

1.Siemka! Możecie mi powiedziec (najlepiej wskazac na mapie)gdzie jest drógi zaśpiew(słaby
zaśpiew zręczności) mam poradniek ale on jest do dup*.
2.i czy już ktoś wie coś na temat tajemniczego zadanie tzw. co trzeba robic po zniknięciu goblina


no chlopie zaraz bedziesz szukal trzeciego zaspiewu i tez bedziesz chcial zeby ci palcem wskazac
to po co grac
co do tajemniczego zadania to poszukaj na forum byla o nim mowa
dopiero zaczynasz wiec sie nie goraczkuj
na wszystko przyjdzie czas dodam tylko ze tajemnicze zadanie wykonasz dopiero na koncu i oczywiscie przy odrobinie szczescia i dociekliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam już wszystkie w pierwszym akcie miałem zanim postawiłem tego posta oprócz tych od tetrisa (no i oczywiście tego drugiego) nie wiem gdzie jest ten tetris, czy on jest wogle w pierwszym akcie jesli tak to gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o te ,,tajemnicze zadanie" którego nie ma w dzienniku. Powiązane(questy)/powiązane osoby z nim są Ten tajemniczy gosc ,,???" na setnym lvl, quest w trzecim akcie gdzie trzeba przynisc chyba 11 książek i arena w amanlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:07, Ziomós napisał:

Chodzi mi o te ,,tajemnicze zadanie" którego nie ma w dzienniku. Powiązane(questy)/powiązane
osoby z nim są Ten tajemniczy gosc ,,???" na setnym lvl, quest w trzecim akcie gdzie trzeba
przynisc chyba 11 książek i arena w amanlu


ech ile razy mozna

http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp

tak trudno bylo poszukac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:40, Deejay napisał:

> ech ile razy mozna
> http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp
> tak trudno bylo poszukac!!!!!!!!!
A co ty mu za linka dałeś...? ;)
Ja w tym zadaniu tylko dwa elemanty zdobyłem, ale jakoś nie dociekałem jego rozwiązania ;]


oj a nie wiem link powinien byc do zadania tajemniczego nie wiem dlaczego taki wyszedl
jesli linki nie wchodza nie wiem czemu to wpiszcie w wyszukiwarke "tajemnicze zadanie" bedac w tym temacie i wam sie wyswietli
za zlego linka przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować