Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera The Walking Dead: Episode 2 pod koniec czerwca

12 postów w tym temacie

Oby udało się te wszystkie problemy obejść i następne epizody obyły się bez obsuwy, bo w tym tempie to szybciej doczekamy się trzeciego sezonu serialu niż wszystkich odcinków gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja The Walking Dead: Starved for help ma miejsce 3 miesiące po wydarzeniach z A New Day, a głównym problemem z jakim tym zmierzyć się będą musieli bohaterowie są nie tyle zombie, co doskwierające coraz bardziej głód i pragnienie.


Powinno być :


Akcja The Walking Dead: Starved for help ma miejsce 3 miesiące po wydarzeniach z A New Day, a głównym problemem z jakim tym razem zmierzyć się będą musieli bohaterowie są nie tyle zombie, co doskwierające coraz bardziej głód i pragnienie.


Tudzież :

Akcja The Walking Dead: Starved for help ma miejsce 3 miesiące po wydarzeniach z A New Day, a głównym problemem z jakim zmierzyć się będą musieli bohaterowie są nie tyle zombie, co doskwierające coraz bardziej głód i pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tempie chyba poczekam aż wyjdą wszystkie odcinki i dopiero wtedy zagram w całość. Pierwszy epizod wyszedł w sumie tak niedawno temu, a ja już nie pamiętam imion bohaterów i zaczynam powoli gubić wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam komiks regularnie, gram w grę i oglądam serial i nie mam pojęcia, co wg ludzi jest załagodzone w serialu. Komiks od razu "hardkorem" nie był i te dwa pierwsze tomy, na których oparte były dwa pierwsze sezony, nie mają niczego mocniejszego od tego, co jest obecnego w serialu.

Bardziej na temat: pierwszy epizod był świetny. Ciekawe czy w następnym odcinku uda im się sensownie przedstawić konsekwencje pewnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 15:13, marakeusz napisał:

Czytam komiks regularnie,

To on jeszcze wychodzi? Ile tego w sumie wydano? Może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.taurusmedia.pl/index.php?idn=katalog_tytul&seria=zywe_trupy

W Polsce wyszło 15 tomów, czyli można powiedzieć, że jesteśmy na bieżąco (w tym miesiącu wyszedł w Ameryce 16. tom, który do Polski pewnie zawita za kilka miesięcy).

Każdy tom jest zbiorem kolejnych 6 zeszytów. Każdy zeszyt wychodzi raz na miesiąc. Jak już wspomniałem pierwsze dwie serie opierały się na 2 tomach - zostało jeszcze 14 do przerobienia. Robi to wrażenie, prawda? ;p Choć myślę akurat, że w następnej serii jednak zmiksują kilka tomów w jedną, ciągłą akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, epizody miały ukazywać się co miesiąc, mam nadzieję, że z kolejnymi nie będzie już żadnych cyrków. Po pierwszym odcinku napięcie miałem ostre, ale tyle niepewnego czekania ostudziło mój zapał, liczę, że drugi epizod go przywróci. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować