Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sid Meier`s Civilization V: Gods & Kings - przegląd ocen

9 postów w tym temacie

Ciekawe, czy zrobili coś z koszmarnymi czasami oczekiwania na koniec tury przeciwników komputerowych - moim zdaniem czekanie dwie-trzy minuty (na mocnym komputerze) na swoją turę to największy problem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quarter to Three naprawdę zaskakują... no chyba że dla nich liczą się wielkie wybuchy i bitwy rodem z Total War to rozumiem. Swoją drogą na początku było mi ciężko przesiaść się na nowego Civilizationa, ale jak już się przysiadłem to mnie wciągnęło. Tak więc może bym zakupił sobie ten dodatek, ale najpierw zobaczę co w nim takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 09:38, Sinner napisał:

Ciekawe, czy zrobili coś z koszmarnymi czasami oczekiwania na koniec tury przeciwników
komputerowych - moim zdaniem czekanie dwie-trzy minuty (na mocnym komputerze) na swoją
turę to największy problem tej gry.


Gra wymaga dużo rdzieni na procesorze :). U mnie tury mijają w końcowej fazie gry w 30sek. Więc jest lepiej niż w Civ 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 08:08, cHICEK napisał:

LOL, ludzie z Quarter to Three mieli naprawdę koszmarne dzieciństow :P

Nie chodzi o to. Po prostu przez to, że oceniają grę nisko, zwracają na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem krytykę, i każdy lubi coś innego. Jednak jest to jedna z nie licznych strategi turowych. Moim zdaniem bardzo dobrych i dobrze przemyślanych przy której można wypocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zgadzam się z opinią IGN. W dodatku jestem zdania, że dodatek powinien znaleźć się już w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować