Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2007 o 21:45, Jakub Wędrowycz napisał:

> Dredy śmierdzą i są brzydkie ;] Moim najskromniejszym zdaniem :)

Wiesz, mawiają, że opinia jest jak dupa - każdy ma własną ;-)

He he fajne powiedzonko, a co do dredów mi się nie zbyt podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy od wyglądu osoby, czy pasują jej długie, czy krótkie. Ja zazwyczaj mam krótkie, ale takie nie za bardzo :D poza tym nie lubię się czesać i zazwyczaj tego nie robię. no, chyba że jakaś ważna uroczystość, to nie wypada, ale tak to nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej mam krótkie włosy z dwóch powodów nie lubię jak rano włosy wskazują wszystkie kierunki świata, a drugi powód nie lubię się czesać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:02, Grochola napisał:

JA to mam długie nawet włosy, g. mnie one są najlepsze. Przynajmniej jest ciepło w czupryne
:D.


Wiem... MIałem długie włosy to koledzy zawsze się dziwili dlaczego nie noszę czapki jak nawet było -30. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:11, SHARP1990 napisał:

Ja najczęściej mam krótkie włosy z dwóch powodów nie lubię jak rano włosy wskazują wszystkie
kierunki świata, a drugi powód nie lubię się czesać :D


Przy krótkich włosach jak będziesz miał "koguta" to ciężko to wyprostowac... Długie włosy się plączą i trzeba je szczotkowac 100 razy dziennie, żeby były ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:25, dannik napisał:

> Ja najczęściej mam krótkie włosy z dwóch powodów nie lubię jak rano włosy wskazują wszystkie

> kierunki świata, a drugi powód nie lubię się czesać :D

Przy krótkich włosach jak będziesz miał "koguta" to ciężko to wyprostowac... Długie włosy się
plączą i trzeba je szczotkowac 100 razy dziennie, żeby były ładne.



Wcale nie jest tak trudno pozbyć się kogucika xD to też zależy od włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie są moim zdaniem dużo bardziej wygodne. Krótko się suszą, nie trzeba się czesać. Kiedyś zapuszczałem włosy i powiem jedno - długie włosy to katorga. Przeważnie wyglądają dobrze tylko po myciu, a gdy wstaniesz rano wyglądasz co najmniej komicznie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:44, SHARP1990 napisał:

> > Ja najczęściej mam krótkie włosy z dwóch powodów nie lubię jak rano włosy wskazują
wszystkie
>
> > kierunki świata, a drugi powód nie lubię się czesać :D
>
> Przy krótkich włosach jak będziesz miał "koguta" to ciężko to wyprostowac... Długie włosy
się
> plączą i trzeba je szczotkowac 100 razy dziennie, żeby były ładne.


Wcale nie jest tak trudno pozbyć się kogucika xD to też zależy od włosów :D


U mnie pozbycie się koguta praktycznie od razu związane jest z polaniem całej głowy wodą spod kranu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:52, dannik napisał:

> > > Ja najczęściej mam krótkie włosy z dwóch powodów nie lubię jak rano włosy wskazują

> wszystkie
> >
> > > kierunki świata, a drugi powód nie lubię się czesać :D
> >
> > Przy krótkich włosach jak będziesz miał "koguta" to ciężko to wyprostowac... Długie
włosy
> się
> > plączą i trzeba je szczotkowac 100 razy dziennie, żeby były ładne.
>
>
> Wcale nie jest tak trudno pozbyć się kogucika xD to też zależy od włosów :D

U mnie pozbycie się koguta praktycznie od razu związane jest z polaniem całej głowy wodą spod
kranu. :)


Ja robię to samo głowa pod kran i od razu się budzę xD I jak są krótkie wystarczy wytrzeć i po koguciku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:54, SHARP1990 napisał:

Ja robię to samo głowa pod kran i od razu się budzę xD I jak są krótkie wystarczy wytrzeć i
po koguciku :D


Tylko, że jak źle wytrę to od razu powstaje kogut ponownie i albo przez 10 minut będę trzymał w tym miejscu dłoń albo znów głowa pod kran... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długość włosów w sumie zależy też od charakteru czy grupy społecznej. Większość metali nosi przecież długie włosy, a ludzie słuchający hip-hopu są ścięci krótko. Bardzo krótko. I dresik do zestawu :)
Długie włosy roxx! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam inna propozycje, ktora powinna pogodzic opcje :P
Co byscie powiedzieli na krotko z przodu a dlugo z tylu?? Ja tak nosze i jakos specjalnie nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:23, dannik napisał:

> JA to mam długie nawet włosy, g. mnie one są najlepsze. Przynajmniej jest ciepło w czupryne

> :D.

Wiem... MIałem długie włosy to koledzy zawsze się dziwili dlaczego nie noszę czapki jak nawet
było -30. :)


Ale ja nie mam aż tak długich włosów, takie jak maja np. dziewczyny. Ja mam dużo na głowie i nie mam takich, że zasłaniają moje oczy. Mój kolega ma właśnie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować