Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeczytaj fragment nowego Pratchetta w oczekiwaniu na konkurs

66 postów w tym temacie

Domek

Czas najwyższy zaproponować Wam coś pożyteczniejszego niż tylko te gry i gry... ;) Na przykład książkę. Trochę w trosce o zdrowie psychiczne i fizyczne naszych czytelników, a trochę w związku z naszymi mrocznymi planami, chcielibyśmy zaproponować Wam do przeczytania fragment nowej książki Terry'ego Pratchetta.

Przeczytaj cały tekst "Przeczytaj fragment nowego Pratchetta w oczekiwaniu na konkurs" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Pratheta(chociaż wiele osób puka się w czoło i sugeruje mi że to są książki dla....dzieci- tak to jest jak się ocenia książki po okładkach). Fragmencik z miłą chęcią przeczytam. Na konkurs nie liczę, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 08:50, Fagno napisał:

zobaczę co nam tu prezentujecie, kto wie ? może nawet wezmę udział w konkursie


jaki konkurs ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Esme, niania Ogg i Casanunda powracają jako łowcy wampirów? Bosko, szczególnie że dawno nie kupiłem sobie niczego od Pratchetta. To może być ciekawe, a na pewno będzie zabawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 09:17, morthi napisał:

> zobaczę co nam tu prezentujecie, kto wie ? może nawet wezmę udział w konkursie

jaki konkurs ?:)

Nie wiem, ale fragment ciekawy ;) Trzeba zamowic ksiazke, to juz 3 w tym miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 09:24, Ivan aka Immortal napisał:

Zgadzam się z Krejtem - to ma być "Carpe". Jak mogliście tak zbeszcześcić dzieło Mistrza? ;)
Oj wstyd Panowie, wstyd.


To dlatego, ze nazwa pliku .pdf tez ma ten blad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zapowiada się kolejna super powieść. Kupuję natychamiast, a już sam fragment dostarcza sporej rozrywki. ŚMIERĆ jak zwykle genialny, ze swoim poczuciem humoru :D:D
No i bardzo podoba mi się tekst opisujący książkę: "Wielce Oateswie, że do obrony ma modlitwę, ale wolałby topór" :D:D
Ciekawym co to za konkurs o H5, który wymagać będzie znajomości fragmentu Pratchetta... Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 10:14, Marrbacca napisał:

No i zapowiada się kolejna super powieść. Kupuję natychamiast, a już sam fragment dostarcza
sporej rozrywki. ŚMIERĆ jak zwykle genialny, ze swoim poczuciem humoru :D:D
No i bardzo podoba mi się tekst opisujący książkę: "Wielce Oateswie, że do obrony ma modlitwę,
ale wolałby topór" :D:D
Ciekawym co to za konkurs o H5, który wymagać będzie znajomości fragmentu Pratchetta... Już
nie mogę się doczekać


he he :) ciekawe ciekawe :) a pewnie nagroda bedzie edycja kolekcjonerska h5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 10:18, morthi napisał:

he he :) ciekawe ciekawe :) a pewnie nagroda bedzie edycja kolekcjonerska h5 :D

Ech, ale nie podali kiedy się kokurs rozpocznie. Mam nadzieję, że pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 10:39, Marrbacca napisał:

> he he :) ciekawe ciekawe :) a pewnie nagroda bedzie edycja kolekcjonerska h5 :D
Ech, ale nie podali kiedy się kokurs rozpocznie. Mam nadzieję, że pojutrze...


damy rade :) zbieraja chetnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... a czemu akurat padło na pratchetta? jego "fantasy na wesoło" nie jest zbyt interesujące(nie tylko w mojej opinii), choć, fakt, może to odstępstwo od sztywnych zasad kanonu ma w sobie to "coś"(te dwa stwierdzenia to nie oksymoron :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 11:53, flavee napisał:

eee... a czemu akurat padło na pratchetta? jego "fantasy na wesoło" nie jest zbyt interesujące(nie
tylko w mojej opinii), choć, fakt, może to odstępstwo od sztywnych zasad kanonu ma w sobie
to "coś"(te dwa stwierdzenia to nie oksymoron :P)


jestem fanem pratchetta od kiedy sie jego ksiazki zaczely ukazywac w polsce :) ot dokladnie - podejscie do fantasy w inny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami - powinno byc Carpe Jugulum. I jeszcze: czy jest sens pakowac PDFy? Przeciez one maja juz "wbudowany" mechanizm zmniejszania objetosci. Plik spakowany ma 2,1 MB, rozpakowany 2,22 MB, te 120 KB nikogo nie zbawi, a byloby wrecz wygodniej bez koniecznosci rozpakowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 11:57, Hegemon napisał:

Zgadzam sie z przedmowcami - powinno byc Carpe Jugulum. I jeszcze: czy jest sens pakowac PDFy?
Przeciez one maja juz "wbudowany" mechanizm zmniejszania objetosci. Plik spakowany ma 2,1 MB,
rozpakowany 2,22 MB, te 120 KB nikogo nie zbawi, a byloby wrecz wygodniej bez koniecznosci
rozpakowywania.


ale za to nikt tego nie skopiuje :D o ile zabezpieczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować