Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 zalicza obsuwę - premiera dopiero w listopadzie

12 postów w tym temacie

Ech, do bani, bo nie szykują się żadne interesujące mnie premiery w te wakacje. A jest to gra, na którą czekam, a nie w którą "może bym sobie pograł".

No dobra, ale niech ją tam dopracują czy coś, chociaż nie spodziewam się po Ubi niczego super, po prostu dobrej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 19:48, Tunczol napisał:

Błąd w newsie. Far Cry 3 nie tworzy Crytek tylko Ubisoft Studios (Crytek robi Crysis
3)


Żaden błąd. Pierwszego Far Cry stworzył Cytek. Co z tego, że później Niemcy sprzedali markę UBI i z kolejnymi częściami nie miał nic wspólnego. Nie zmienia to faktu, że to Crytek przedstawił nam ten tytuł, a nie Francuzi (oni go potem tylko rozwijali po swojej myśli robiąc to co uważali za słuszne z nabytą licencją). Mylisz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s creed 2 był ostatnią grą od ubi jaką kupiłem. Gra była średnio zoptymalizowana jak na poziom grafiki, a po miesiącu nie mogłem zalogować się na konto, bo pisało, że takie nie istnieje. Klucz użyty więc i gry nie ma.. Najgorsza firma na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, czemu mnie to nie dziwi? Ubi czasami zrobi jakąś sensowną grę, a jak już ma ją wydać, to leci w ch***. Zawsze, ale to zawsze zapewniają, że wszystko wyjdzie w takim terminie jaki wyznaczyli, a potem jak zwykle wszystko przesuwają. Kabaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 20:52, Face7 napisał:

Hahahaha, czemu mnie to nie dziwi? Ubi czasami zrobi jakąś sensowną grę, a jak już ma
ją wydać, to leci w ch***. Zawsze, ale to zawsze zapewniają, że wszystko wyjdzie w takim
terminie jaki wyznaczyli, a potem jak zwykle wszystko przesuwają. Kabaret.


Pff...gdyby tylko oni tak robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować