Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic Heroes VI - Pirates Of The Savage Sea - pierwsze wrażenia

12 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Pirates Of The Savage Sea to pierwsze rozszerzenie gry Might & Magic Heroes VI. Przy okazji Might & Magic Days mieliśmy okazję rozegrać fragment kampanii. Śpieszymy podzielić się z wami wrażeniami z zabawy i informacjami z prezentacji dotyczącej rozwoju całej marki.

Przeczytaj cały tekst "Might & Magic Heroes VI - Pirates Of The Savage Sea - pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle gram w podstawkę, cza ukończyć kampanię. Ogólnie jestem prawie, że zachwycony. Mam trochę problemów z działaniem gry(wywala dosyć często), nie podoba mi się kilka rozwiązań, ale jako całość - jest świetnie. Wystarczy na wstępie zdać sobie sprawę, że Heroesów III i tak nie pobije, i takiego "pobicia" nie oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj Lucas, dlaczego się tak pozytywnie wypowiadasz o tym dodatku? Toż powinieneś go zjechać po całości. Jak można mieć pozytywne zdanie o MMH6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok miast jest ohydny moim zdaniem.
M&MH6 ma wiele problemów technicznych a to dorównywanie III jest już męczące - kolejny przykład, że gracze lubią sobie wbijać do głowy różne rzeczy i upierać się przy nich "bo tak". M&MH VI i HoMM III są już dość różne. 6 wprowadza dużo zmian (moim zdaniem na lepsze), nawet nie wiem czy jest sens te gry porównywać jako część jednej serii. Herosy dość gwałtownie ewoluują w kolejnych częściach a w "trójce" nie ma nic specjalnego tylko te miłe wspomnienia, o które dziś ciężko bo to gracze się zmieniają a rynek stara się nadążyć (jak na razie z mizernym skutkiem w większości wypadków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat: "Same dziesięć godzin kampanii to więcej, niż oferuje niejedna nowa gra..."
Ja się pytam czym jest 10h kampanii wobec standardów do jakich przyzwyczaiła nas seria HoMM? Już nawet nie warto pisać jak uboga jest zawartość tych "Pirates..." wobec kontentu jaki dodano w "Tribes of the East" do cz.5. Krótko bieda, skok na kasę, a co najgorsze zero ambicji Ubi, żeby podjąc wyzwanie i chociaż spróbować dokończyć grę stworzoną przez Black Hole.
Cena to najmniejszy problem w tym wszystkim, ale chyba najbardziej razi, ze za to ile kosztuje to DLC mozna kupic sobie pelnoprawna gre np. Disciples 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>To Crag Hack, zapewne doskonale znany fanom. Ten barbarzyński wojownik przewijał się w w seriach Might & Magic (części II, III i VII)

MM1 nie MM2.


>>>Nie miałem okazji zobaczyć rozpoczęcia kampanii w Might & Magic Heroes VI - Pirates Of The Savage Sea, do zabawy dostaliśmy przygotowany, zapisany stan gry.

Co za problemem było rozpoczęcie gry od nowa?


>>>Oczywiście wszyscy potem wzbogacą naszą Dysnastię.
Naszą co?


>>>Czy w jakiś sposób okaże się, że Ashan to ASHAN (ostatnia litera pasuje do nazewnictwa obiektów badawczych VARN, CRON czy XEEN).

Nie, przynajmniej nie w tym sensie.


>>>Ogólnie rzecz ujmując, zapowiada się dodatek
Adventure Pack, czyli coś bliższe DLC, a nie Expansion Pack czy Add-On, czyli nasz swojski dodatek.


>>>Same dziesięć godzin kampanii to więcej, niż oferuje niejedna nowa gra...
To nie FPS, a turowa gra strategiczna, więc mierz ją wg właściwych norm, a wg tych jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Heroes VI jest bardzo udaną grą. Świetna grywalność, muzyka z wcześniejszych odsłon serii wzbogacona o nowe klimatyczne kawałki, bohaterowie z poprzednich części wraz z nowymi dobrze pasującymi (a nie jakimiś tam mangowymi dziwadłami jak w H5), gracze komputerowi stawiają jakiś opór a dla niedoświadczonych graczy wyzwanie czego w Heroes IV porodukcji legendarnego 3DO nie można było uświadczyć. Ogólnie mimo niedoróbek gra jest dla mnie świetna i szczerze ją polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP! Mam ogormny problem z tym dodatkiem (nie wiem czy moge tutaj o tym pisać gdyz temat dotyczy pierwszych wrażeń ale moje pierwszwe wrażenia właśnie opisuje :D) e bardzo prosze o pomóc, gdyż to co widze jest cholernie niemożliwe :D wczoraj kupiłam dodatek Pirates if the savage sea i wkładam sobei płyte do laptopa (dodam że oczywiście mam zainstalowane heroes VI i wszystkie patche) a tam na płycie tylko obrazki i filmiki do odtworzenia. żadnego pliku exe, nic co można by zainstalować.. oddałam gre do reklamacji i kupiłam nową, a tu.. to samo ! ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować