Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ilu graczy skusiło się na Battlefield 3 Premium?

48 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2012 o 20:36, EddekFZ napisał:

Fajnie, od kiedy wyszedl patch przy okazji CQ to mi sie BF3 zdybal i mam tylko dzwiek
i czarny ekran. W sprawie zwiazanej z tym - support EA okrutnie zaczal ssac od kiedy
EADM zamienil sie w Origin.


Zmień język gry na angielski, powinno pomóc.

Sam premium to przy tej cenie głupota, ta paczka jest warta 90zł maksymalnie no za 99 jeszcze można by przemyśleć, ale nie w tej chorej cenie. Dlaczego akurat tyle? Przyczyna jest prosta, mniej więcej taki nakład pracy jest potrzebny na wydanie tych dodatków ... ale lepiej jest sprzedać mniej produktu drożej, niż więcej kopii taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 20:43, KamyK_84 napisał:

Pff, wydawać łącznie 300 zł na grę, śmiech na sali.


kolejny który lubi mówić innym jak wydawać pieniądze na rozrywkę :) Ja odpusciłem przed drugim dodatkiem (CQ) i dałem sobie spokój z BF3, ale sporo znajomych kupiło premium i sobie chwali. Bardziej ufam im (fani siecowych shooterów od paru ładnych lat) niż komuś kto "wie lepiej za wszystkich" ;)

produkt jak produkt, nie podoba się kup sobie coś innego, a swoje "zdanie" zatrzymaj dla siebie ;) Ludzie więcej wydają na inne gry i jakoś nie urządzasz krucjaty w temacie takiego: WoWa gdzie niektórzy pare lat, miesiąc w miesiąc płacą po te 50 pln i UWAGA: są zadowoleni.

co do premium - nie interesuje mnie, ale ciekaw jestem zawartosci kolejnych dodatkow - dopiero jak beda wszystkie bedzie mozna ocenic czy warto - czyli dziala to jak zwykly preorder, ale nagle wszyscy sapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 21:37, oxygar napisał:

Tylko, że później gracze narzekają: "A to wycieto z tej gry","kolejne durne dlc?" a sami
są sobie winni, przez nich dlc bedą wydawane cały czas.


Lepsze to niż płakać że dostało się grę z 10 mapami i po kilku miesiącach odczuwa się zmęczenie materiału i nudę...
Te dodatki faktycznie są dużę, a nie jakiesam zbroje dla konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 23:14, NemoTheEight napisał:

> I gdzie te czasy Bad Company 2 co kupiłeś grę za 150zł i dostawałeś nowe bronie
i mapy
> za darmo?? Dzięki ludziom będziemy bulić za dodatki 3 razy tyle co za grę dumni
z siebie?
Ciągle mamy CDP Red i Wiedźmina z darmowymi DLC.


Wciąż mamy Valve, które wspiera TF2 już prawie pięć lat za darmo.

A ludzie chcą jeszcze płacić EA kupę kasy za parę map, które w grach Valve są całkowicie za darmo plus modzerzy tworzący codziennie coś nowego.

Sorki Wineutoo, ale ja się będę ostentacyjnie śmiał z każdego to jest na tyle inteligentny że wyrzuca pieniądze w błoto (czytaj: kupił premium lub elite). Marne DLC, z marną zawartością do marnej gry za cenę porządniej nowej produkcji lub zapasu indykow na Steamie na cały rok. Ludzie chyba nie mają co robić z pieniędzmi, albo nie wiedzą, że są otwarcie pluci przez EA i/lub Activision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to premium jest dobrym pomysłem, jeśli ktoś i tak miał zamiar kupić wszystkie dodatki to kupi premium. I płaczcie dalej na DLC ... gdyby to ktoś a was (osoby które płaczą że DLC jest drogie że powinno być od początku, itp) zrobił grę i ją wydał a następnie zabrałby się do robienia dodatków (DLC) to szczerze wątpię że dał by je za darmo. Każdy chce zarobić i tyle, zapłaciliście 100 zł za grę, dostaliście single i kilka map w multi, grajcie. Chcecie więcej map, broni, itp? Zapłacie za to ponieważ jest to DODATKOWA zawartość do gry która sama się nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali by te DLC na dwa razy, do tego polowe mniejsza cena .. skusilbym sie na premium. BF3 kupilem preorder, gralem od pierwszych beta.. bardzo bylem podekscytowany ta gra, ale jakos mi smak przeszedl, nudy jakies. Wiem ze nie tylko ja tak mam. Nastepny BF bedzie MMO, cos tak czuje po kosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 23:54, EmperorKaligula napisał:

kolejny który lubi mówić innym jak wydawać pieniądze na rozrywkę :) Ja odpusciłem przed
drugim dodatkiem (CQ) i dałem sobie spokój z BF3, ale sporo znajomych kupiło premium
i sobie chwali. Bardziej ufam im (fani siecowych shooterów od paru ładnych lat) niż komuś
kto "wie lepiej za wszystkich" ;)


Premium sobie chwalą? A co konkretnie? Ten jeden dodatek CQ (który jest marny)? Specjalny nóż kuchenny? Nieśmiertelniki? Double xp weekend, wpierdzielanie się w kolejkę? A może filmiki poprawiające, hahahaah, strategię ich gry? Pogadaj ze swoimi znajomymi za parę miesięcy, gdy wyjdzie więcej dodatków, ciekawe czy nadal będą się cieszyć z tego, że poniekąd wydali 170 zł na ślepo (no chyba, że o dziwo po marnym CQ, reszta dodatków będzie trzymać poziom). Ale co tam, ich kasa, ja się ewentualnie później pośmieje :)

Dnia 29.06.2012 o 23:54, EmperorKaligula napisał:

produkt jak produkt, nie podoba się kup sobie coś innego, a swoje "zdanie" zatrzymaj
dla siebie ;) Ludzie więcej wydają na inne gry i jakoś nie urządzasz krucjaty w temacie
takiego: WoWa gdzie niektórzy pare lat, miesiąc w miesiąc płacą po te 50 pln i UWAGA:
są zadowoleni.


Sorry, to forum, mogę wyrażać swoje zdanie, choćby nie wiem jak ono ci nie pasowało.
WoW? Naprawdę porównujesz takie coś jak BF3 do WoWa? Ludzie wydają 50 pln co miesiąc, ale przypomnijmy sobie od ilu lat WoW jest już na rynku. Gracze są zadowoleni z formuły, więc grają, a WoW to już poniekąd zaufana marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 21:21, Alehor napisał:

Ludzie na WoW''a czy Simsy więcej wydają... i jeśli satysfakcjonuje ich to co otrzymują
to nikt nie może powiedzieć że to pieniądze zmarnowane. A co do BF3 raczej bym nie powiedział
że dają kase na ślepo, sama gra jest na wysokim poziomie więc nie spodziewał byś się
rozczarowań po nabyciu dodatków.


Tylko w przypadku WoWa więdzą na co wydają miesięczny abonament, simsy - wiedzą jakie dodatki kupują. Premium to jedna niewiadoma, wyszedł jeden dodatek (nie wliczam B2K, wydanego przed premium), CQ i nie powiem żeby był wyśmienity, o Armored kill coś tam wiemy, a reszta dodatków? Aftermath, endgame? To tak jak kupowanie gry chociaż prawie nic o niej nie wiemy.
I nie, gra nie jest na wysokim poziomie. BF3 to jeden wielki krok w tył pod względem destrukcji z BC2, grę wydano z pół roku za szybko (a może nawet rok) przez co silnik to jedna wielka bugowa porażka, ze stabilnością taką, że tylko się śmiać. Wspomnę jeszcze o patchach, które jednym nic nie robią, drugim chrzanią całą grę (udokumentowane na kilku znajomych).

Sorki za dwa posty pod sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli model się sprawdził, następny przystanek. Mass Effect, Dragon Age, Need For Speed, Ultima, Fifa, NHL, NBA, NFL, Burnout, Skate oraz C&C w wersji premium zamów już dziś a otrzymasz unikatowy <wstaw nazwę>!!

Ciekawe czy pójdą o krok dalej (w końcu to EA) i zrobią abonament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 23:58, Alehor napisał:

> Tylko, że później gracze narzekają: "A to wycieto z tej gry","kolejne durne dlc?"
a sami
> są sobie winni, przez nich dlc bedą wydawane cały czas.

Lepsze to niż płakać że dostało się grę z 10 mapami i po kilku miesiącach odczuwa się
zmęczenie materiału i nudę...
Te dodatki faktycznie są dużę, a nie jakiesam zbroje dla konia

Tak. Czyli jak dostało się generalnie kiepską grę, to należy wysłać wydawcy więcej forsy, aby upewnić go w przekonaniu, że może spokojnie wycinać i sprzedawać osobno, bo nikomu to nie przeszkadza. Wybacz, ale mnie to akurat przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 07:35, L33T napisał:

Ciekawe czy pójdą o krok dalej (w końcu to EA) i zrobią abonament :)

Proponuję niech każdy płaci 500 zł rocznie za samo prawo do kupowania ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 04:17, KamyK_84 napisał:

Pogadaj ze swoimi znajomymi za parę
miesięcy, gdy wyjdzie więcej dodatków, ciekawe czy nadal będą się cieszyć z tego, że
poniekąd wydali 170 zł na ślepo


tak zrobię, tak też pisałem, że w tym momencie nie możemy oceniać czy te dodatki są warte tych pieniędzy bo ich jeszcze nie ma - oczywiście Ty wiesz lepiej już teraz jak wydawać cudze pieniądze na rozrywkę :) Preordery na najonowsze gry wyglądają ponownie cenowo, chociaż są bardziej w ciemno - tutaj było miesięcy łupania w podstawkę i jeden dodatek aby stwierdzić czy produkt Ci odpowiada.

Dnia 30.06.2012 o 04:17, KamyK_84 napisał:

Sorry, to forum, mogę wyrażać swoje zdanie, choćby nie wiem jak ono ci nie pasowało.


Pff, wydawać łącznie 300 zł na grę, śmiech na sali.

z takim poziomem to jeszcze za wcześnie na "swoje zdanie"

Dnia 30.06.2012 o 04:17, KamyK_84 napisał:

WoW? Naprawdę porównujesz takie coś jak BF3 do WoWa? Ludzie wydają 50 pln co miesiąc,
ale przypomnijmy sobie od ilu lat WoW jest już na rynku. Gracze są zadowoleni z formuły,
więc grają, a WoW to już poniekąd zaufana marka.


jak ktoś wymaksował (dosłownie) BFBC2 i zmiany w BF3 mu się podobały to też wydał kasę w ciemno ? wątpie. albo się komuś podoba, albo nie. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC to kpina i szyderstwo z graczy. Za pierdołowatą misję, dwie mapki i kilka broni (tak dla przykładu) musisz zapłacić tyle, co kiedyś za pudełkowy(!) dodatek. Przykład: dodatek Dzikie Hordy do Heroesa 5 w dniu premiery kosztował 60 złotych, za co gracz dostawał nową rasę, trzy nowe kampanie, kilka nowych map, oraz de facto wersję podstawową gry i pierwszy dodatek, ponieważ Dzikie Hordy nie wymagały podstawowej wersji gry.
Co teraz nazywa się płatnym dodatkiem, a jest karykaturą dodatku? Na przykładzie Mass Effect 2: bohater, z którym wykonujesz jedną misję, a jego zdolności są powieleniem umiejętności innych towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 08:50, EmperorKaligula napisał:

tak zrobię, tak też pisałem, że w tym momencie nie możemy oceniać czy te dodatki są warte
tych pieniędzy bo ich jeszcze nie ma - oczywiście Ty wiesz lepiej już teraz jak wydawać
cudze pieniądze na rozrywkę :) Preordery na najonowsze gry wyglądają ponownie cenowo,
chociaż są bardziej w ciemno - tutaj było miesięcy łupania w podstawkę i jeden dodatek
aby stwierdzić czy produkt Ci odpowiada.


Nigdzie nie napisałem jak mają wydawać pieniądzę, pisałem co sądzę o kupowaniu premium. Ale Ty dalej wciskasz coś czego nie napisałem. Moje zdanie na temat kupna premium jest jakie jest, a doprawia to fakt, że przez rzeszę graczy, którzy byli tak chętni na super duper dodatki i premium, EA może wcisnąć coś takiego do innych gier.

Dnia 30.06.2012 o 08:50, EmperorKaligula napisał:

Pff, wydawać łącznie 300 zł na grę, śmiech na sali.

z takim poziomem to jeszcze za wcześnie na "swoje zdanie"


To może tak, kim Ty jesteś żeby oceniać czy mogę mieć własne zdanie czy nie?
Mi się zdaję, że po prostu nie możesz zdzierżyć tego, że ktoś ma odmienną opinię na dany temat. A to już świadczy o czymś innym.

Dnia 30.06.2012 o 08:50, EmperorKaligula napisał:

jak ktoś wymaksował (dosłownie) BFBC2 i zmiany w BF3 mu się podobały to też wydał kasę
w ciemno ? wątpie. albo się komuś podoba, albo nie. tyle.


Tak, bo nadal nie wiadomo na jakim poziomie będą stać następne dodatki. Podstawka to jedno, ale nigdy nie wiadomo co wrzucą do DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być debilem, żeby płacić tyle kasy, za kilka mapek czy innych pierdółek. EA zamiast dbać o balans sprzedaje cyfrowe fanty w kosmicznej cenie, a ciemne masy to kupują. I jeszcze się zastanawiają, czy im się to będzie opłacać. Prawda jest taka, że EA ma w dupie i konsumenta i deweloperów - wszyscy twórcy, którzy nie sprzedadzą kilka milinów gry idą do likwidacji, totalnie pomijany jest gust graczy nie mainstreamowych, nikt o nich nie dba. Dlaczego takie EA nie zorganizuje jakiejś 20 osobowej ekipy do strzenia sredniobudżetowego porządnego horroru? Zamiast tego lepiej zrobić z Dead Space tempą strzelaninę, drugiego Battlefielda i udawać, że to horror. A przecież jest tyle nisz, które możnaby zapełnić średniobudżetowymi grami, tylu graczy, o których nikt nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 09:32, KamyK_84 napisał:

EA może wcisnąć coś takiego do innych gier.


czy to zle ? jak ludzie chcą kupwać, to dostaną taka opcje. proste. mi się pomysł nie podoba, są inne ciekawsze shootery, więc mi zwisa polityka premium EA i rozwoj bf3

Dnia 30.06.2012 o 09:32, KamyK_84 napisał:

To może tak, kim Ty jesteś żeby oceniać czy mogę mieć własne zdanie czy nie?
Mi się zdaję, że po prostu nie możesz zdzierżyć tego, że ktoś ma odmienną opinię na dany
temat. A to już świadczy o czymś innym.


cóż ja odróżniam bezmyślny rage (zazdrość, że inni mają?) od krytyki.

ludzie wydają dużo więcej na inne rozrywki, na gry też - a cena nie odbiega od już znanych standardów DLC. Model płatności też znany od dawna (preorder), ale nagle oburzenie totalne. Do tego dodatki, ktore kogos interesuja ciagle bedzie mozna kupic osobno. Rage dla Rege''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem BF3 Premium bo to gra która naprawdę trzyma poziom, na grę tę narzekają przeważnie 2 grupy osób:
1. Zatwardziali fani CoDów
2. Osoby którym ta gra źle działa bo mają albo za słabego kompa albo daremnej jakości łącze.

BF3 własnie w odniesieniu do słabswzych komputerów może sprawiać problemy.

Na premium w większości narzekaja ci to go nie mają (przykładem ma być choćby narzekanie ludzi bez Premium na formum battleloga że gracze Premium będą mieli teraz tydzień zdobywania podwójnego doświadczenia a zwykli tylko 2 dni :)

BF3 Premium uważam za dobry zakup tym bardziej że Armored Kill wydaje się już po pierwszych gameplayea''ach bardzo interesujący a EA i DICE na pewno nie pozwolą na pogorszenie jakości ich standarowego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 10:36, PioruN84 napisał:

A ja kupiłem BF3 Premium bo to gra która naprawdę trzyma poziom, na grę tę narzekają
przeważnie 2 grupy osób:
1. Zatwardziali fani CoDów

Grałem tylko w 1 i w MW 1.

Dnia 30.06.2012 o 10:36, PioruN84 napisał:

2. Osoby którym ta gra źle działa bo mają albo za słabego kompa albo daremnej jakości
łącze.

Core i5 2500 3,3; 8GB Ramu, MSI GF GTX 560 Ti 2GB; 120Mb/s od UPC.

Dnia 30.06.2012 o 10:36, PioruN84 napisał:

Na premium w większości narzekaja ci to go nie mają (przykładem ma być choćby narzekanie
ludzi bez Premium na formum battleloga że gracze Premium będą mieli teraz tydzień zdobywania
podwójnego doświadczenia a zwykli tylko 2 dni :)

Co w grze w której ten xp ma pewne znaczenie nie wpływa na balans prawda ? Nie chcesz zostać w tyle wydaj jeszcze 149zł na konto premium, bardzo fajne podejście.

Dnia 30.06.2012 o 10:36, PioruN84 napisał:

BF3 Premium uważam za dobry zakup tym bardziej że Armored Kill wydaje się już po pierwszych
gameplayea''ach bardzo interesujący a EA i DICE na pewno nie pozwolą na pogorszenie jakości
ich standarowego produktu.

To pozostawię bez komentarza bo jest to tak smutne że aż zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2012 o 23:58, Alehor napisał:


Lepsze to niż płakać że dostało się grę z 10 mapami i po kilku miesiącach odczuwa się
zmęczenie materiału i nudę...
Te dodatki faktycznie są dużę, a nie jakiesam zbroje dla konia


Jeszcze jakoś nie widziałem nikogo kto by narzekał na zawartośc podstawki. Przecież chyba w każdym Bfie dostajemy tyle samo map, a broni to w każdej części więcej (że już o akcesoriach nie wpomnę). Zbroję dla konia zostawmy bo to był taki jednorazowy wybryk bethesdy, która w swojej reszcie dodatków daje stosowny content.

Zawsze mi się podobały gry wydawane od EA, ale po moim kupnie Bf''a 3 już mam ich dosyć. Są dla mnie egoistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować