Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega wyda grę Alan Wake’s American Nightmare na PC po polsku i w atrakcyjnej cenie

33 postów w tym temacie

Adam Berlik

Pecetowy Alan Wake's American Nightmare w wersji pudełkowej trafi do naszych sklepów dzięki firmie Cenega. Dystrybutor planuje kinową lokalizację gry, a także zapowiada niską cenę tego wydania.

Przeczytaj cały tekst "Cenega wyda grę Alan Wake's American Nightmare na PC po polsku i w atrakcyjnej cenie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość!
Miałem kupować Amerykański Koszmar na Steamie, ale jeśli bierze się za to Cenega, to kupię wersję pudełkową. Tym bardziej, że cena jest śmiesznie niska.

BRAWO, CENEGA! Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie wczoraj skończyłem pierwszego Alana i poważnie się zastanawiałem nad kupnem American Nightmare a tu taka niespodzianka.. No i ta cena! Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę ale - oby tak dalej Cenego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej Cenega ogarnie swoją umowę z Bethesdą, bo zanosi się na sporą przecenę gier Bethesdy na Steamie ( w tym Skyrima) a dzięki umowie nie ma ich. Dopiero później niech bawią się w polonizacje czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem!!! Specjalnie wstrzymywałem się z zakupem na Steamie bo wierzyłem w Cenegę :) Świetna robota Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:14, Henrar napisał:

Niech lepiej Cenega ogarnie swoją umowę z Bethesdą, bo zanosi się na sporą przecenę gier
Bethesdy na Steamie ( w tym Skyrima) a dzięki umowie nie ma ich...

O a skąd masz takie info? W ogóle wiadomo coś kiedy będzie letnia wyprzedaż na Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 12:55, Harrolfo napisał:

BRAWO, CENEGA! Tak trzymać!

ekhm, ale zauważyliście, że gratis otrzymaliście 2.5 miesiąca obsuwy w stosunku do reszty świata? Trudno, by teraz wołali za nią stówy (choć w tym kraju wszystko jest możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:25, zermithon napisał:

O a skąd masz takie info?

CDR Steamowe jest na bieżąco aktualizowane i dodawane są nowe paczki wydawców:
http://cdr.thebronasium.com/sub/apps/15263
Tu masz np. Bethesdę.

Dnia 04.07.2012 o 14:25, zermithon napisał:

W ogóle wiadomo coś kiedy będzie letnia wyprzedaż na Steam?

Wg plotek i informacji od jakiegoś tam developera - dopiero od 12 lipca ma się zacząć. Ktoś przebąkiwał o dniu dzisiejszym (Dzień Niepodległości w USA) lub jutrzejszym (bo po ich święcie), ale 12 lipca jest najpewniejszą datą.

Najważniejsze jest jednak to, że Skyrim będzie do kupienia za grosze, tylko nie u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:32, Henrar napisał:

Najważniejsze jest jednak to, że Skyrim będzie do kupienia za grosze, tylko nie u nas
:(

No ja Skyrim''a akurat mam, ale chcialbym kupić dodatki do New Vegas za jakąś rozsądną cenę. Tylko pewnie u nas i tak nie da rady :<

kesik93

Dnia 04.07.2012 o 14:32, Henrar napisał:

Cenego jeszcze tylko Dark Souls za 49 zł i kocham cię!

Marzenia... ;P Na Muve masz pre-order''a za 130 zl (cena standardowa to 150 zl). Ciekaw jestem ile u nas osób kupi tę grę w takiej cenie xP Oj, przewiduję szybkie obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2012 o 14:32, dark_master napisał:

ekhm, ale zauważyliście, że gratis otrzymaliście 2.5 miesiąca obsuwy w stosunku do reszty
świata? Trudno, by teraz wołali za nią stówy (choć w tym kraju wszystko jest możliwe).


I weź tu dogódź - nie wydajemy gry - źle, wydajemy w dobrej cenie, też niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:40, zermithon napisał:

Marzenia... ;P Na Muve masz pre-order''a za 130 zl (cena standardowa to 150 zl). Ciekaw
jestem ile u nas osób kupi tę grę w takiej cenie xP Oj, przewiduję szybkie obniżki.


No ale to edycja z dodatkami, a ja chcę edycję bez bajerów za 49 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2012 o 14:43, Kenshin_Cenega napisał:


I weź tu dogódź - nie wydajemy gry - źle, wydajemy w dobrej cenie, też niedobrze :)

och, ależ dogodzenie nie jest takie trudne, po prostu wydajcie w dobrej cenie równo z resztą świata :) kiedyś to się udawało i nie było heroicznym wyczynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:43, Kenshin_Cenega napisał:

I weź tu dogódź - nie wydajemy gry - źle, wydajemy w dobrej cenie,
też niedobrze :)

Przy okazji Kenshin, jak to będzie z nadchodzącym DLC do "Skyrima"? Będzie chodził z podstawką kupioną w UK? Dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować