Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - jak powinna wyglądać idealna relacja z targów?

42 postów w tym temacie

Idealna relacja z targów według mnie:
1. Przede wszystki powinna być na czas, czyli najlepiej jak najszybciej.
2. Zawierać wszystkie wydarzenia, opisy gier z luźnym komentarzem kilku osób. Wtedy czytelnicy mogliby porównać różne punkty widzenia.
3. Jakieś wywiady, rozmowy z twórcami itp.
4. Trochę kreatywnosci i humoru w relacji.
5. No i oczywiscie obowiązkowo galeria hostess.

To wszystko. Pozdrawiam i życzę udanej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na targach w tym roku bede we wlasnej osobie :))))) w końcu!!!! Takze sam wyciagne te info co bede potrzebowal i moze wyczaje ekipe GRAM.PL ... jakby co to macie niemiecko-angielsko jezycznego do pomocy hehe pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relację wideo to podstawa. Przydały by się zawsze mini-recki tego co własnie obserwujesz/grasz. Może być to nagrane kamerą + twój osobisty komentarz do omawianej gry. Jak wiesz nie wszyscy tam mogą być, więc warto by było nagrywać każde twoje kroki w kierunku wystaw. Słowo pisane też się przyda. Ale co ważne wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

livestream by musiał być to by była duza oglądalność :)
a tak na uboczu to razer produkuje cienkie bluzki jak tej o to wyżej pani cycki widać :) na powiększeniu bardziej :D chyba nawet stanika nie ma brodawy widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze? Jak najmniej pieprzenia o wszelkich Assassins Creedach o których zapewne zbyt wiele nowego będzie, ale wszyscy będą to przyoblekać w gigantyczne ilości słów i o których można będzie przeczytać wszędzie, za to więcej uwagi poświęcić tytułom mniej hype''owanym, ale za to interesującym i mogącym przejść bez echa. Ok, rozumiem, wyświetleń wam to nie nabija, ale na pewno pozwoliłoby się wybić z tłumu tysięcy innych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukas w trampkach i Mysza w glanach, czy jakoś tak...
A tak na poważnie to wywiady i gameplay-e, no i mi osobiście podobała się forma relacji, w której cała ekipa siedziała grzecznie w rządku i przekazywała sobie mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim producentów/wydawców nie bojących się, że ujawnienie większej ilości informacji może poskutkować spadkiem zainteresowania i sprzedaży.
Dzięki temu wywiady będą obszerniejsze i bardziej szczegółowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej chciałem napisać, że w tym roku też przeprowadzę inwazję na tych biednych wydawców, developerów i Bóg jeden wie jeszcze kogo, ale wolałem poczytać jak bardzo chcecie mnie zobaczyć.

Na pewno nie macie mi za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować