Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowy Assassin`s Creed III ze wsparciem DirectX 11

70 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2012 o 12:15, TobiAlex napisał:

Ciekawe rzeczy można dowiedzieć się z komentarzy, nie wiedziałem, że DIII ma tryb single

Jesteś w stanie ukończyć całe Diablo 3 samemu, bez niczyjej pomocy? Jesteś. Nawet Inferno HC. Czyli gra ma single. Proste i logiczne, ale przecież boskiego Blizzarda trzeba bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 12:21, Henrar napisał:

> Ciekawe rzeczy można dowiedzieć się z komentarzy, nie wiedziałem, że DIII ma tryb
single
Jesteś w stanie ukończyć całe Diablo 3 samemu, bez niczyjej pomocy? Jesteś. Nawet Inferno
HC. Czyli gra ma single. Proste i logiczne, ale przecież boskiego Blizzarda trzeba bronić.


W Diablo 2 też można było grać w pojedynkę w multiplayer. W serii diablo singlem nazywano tryb gry w którym można było grać offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Też uważam że to jest wyzysk ten direx 11 weżmy chodziażby deus ex 3 niby direx 11 a tyle go co kot napłakał a grafa z konsol brzydka nierówna ale jest bo niema nowych generacji to niema nowej grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 12:31, diabolo20 napisał:

Witam
Też uważam że to jest wyzysk ten direx 11 weżmy chodziażby deus ex 3 niby direx 11 a
tyle go co kot napłakał a grafa z konsol brzydka nierówna ale jest bo niema nowych generacji
to niema nowej grafy.


Ktoś wasz zmusza do korzystania z niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 11:20, thiefi napisał:

A czym jest dziś GF 8800? Ledwno w minimalnych.

Przykład? Mam 3850 i nie moge sobie przypomnieć gry w ktorej musialbym specjalnie zjechac z detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ konsolowcy to takie cierpliwe baranki, które wszystko biorą po zawyżonej cenie od twórców.Zaraz nikt nie będzie pamiętał, albo już nie pamiętacie jaki to lament był, bo EA podniósł ceny gier konsolowych o 10zł;O
A co do tematu to DX11 jak dla mnie, to taki mały chwyt marketingowy, jak do BO2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 12:21, Henrar napisał:

> Ciekawe rzeczy można dowiedzieć się z komentarzy, nie wiedziałem, że DIII ma tryb
single
Jesteś w stanie ukończyć całe Diablo 3 samemu, bez niczyjej pomocy? Jesteś. Nawet Inferno
HC. Czyli gra ma single. Proste i logiczne, ale przecież boskiego Blizzarda trzeba bronić.


Grałeś w D3, czy tylko filmiki na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabierają content z gry - źle. Nic nie robią - źle. Dają - źle. Nosz kurde, czy Was aż tak trudno zaspokoić? Premierę i tak by przesunęli, gra i tak by działała na tym samym silniku, DLC by również były. Mogli nic nie dawać, a tymczasem udostępnili wsparcie dla DirectX 11. WSPARCIE, nie oznacza, że musicie mieć karty grafiki z najwyższej półki, a jedynie MOŻECIE. Dostajecie większe pole do manewru niż zwykle.

Narzekanie jest ostatnio takie modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 13:30, Leos8 napisał:

Grałem. Już 3 razy przeszedłem Mnichem. I potwierdzam jego słowa.


A jaki poziom trudności, a jeśli inferno to sam to przeszedłeś?Ja dalej gram barbem na inferno, ale jestem w drugim akcie i jest naprawdę ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 13:19, Kajmal napisał:

Ależ konsolowcy to takie cierpliwe baranki, które wszystko biorą po zawyżonej cenie od
twórców.

Trolololo, chyba w Polsce. Sprawdź ceny gier na Zachodzie, to się zdziwisz.
Zaraz nikt nie będzie pamiętał, albo już nie pamiętacie jaki to lament był, bo

Dnia 16.07.2012 o 13:19, Kajmal napisał:

EA podniósł ceny gier konsolowych o 10zł;O

Odezwała się osoba, której podnieśli ceny gier PCtowych na przestrzeni ostatnich lat z 99zł na 129 (a sugerowana 149) :D
A, no i oczywiście pisze to osoba, która kupiła PCtową grę w Polsce w cenie konsolówki :D

Dnia 16.07.2012 o 13:19, Kajmal napisał:

A co do tematu to DX11 jak dla mnie, to taki mały chwyt marketingowy, jak do BO2!

Widziałeś grę na żywo, czy hejtujesz wszystko z samego rana.

PS. Tak, w D3 grałem i nie widzę tam nic, co usprawiedliwiłoby constant online DRM. To, że jest trudno grać na Inferno nie znaczy, że gra wymaga co-opa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 13:35, Henrar napisał:

> Ależ konsolowcy to takie cierpliwe baranki, które wszystko biorą po zawyżonej cenie
od
> twórców.
Trolololo, chyba w Polsce. Sprawdź ceny gier na Zachodzie, to się zdziwisz.
Zaraz nikt nie będzie pamiętał, albo już nie pamiętacie jaki to lament był, bo
> EA podniósł ceny gier konsolowych o 10zł;O
Odezwała się osoba, której podnieśli ceny gier PCtowych na przestrzeni ostatnich lat
z 99zł na 129 (a sugerowana 149) :D
A, no i oczywiście pisze to osoba, która kupiła PCtową grę w Polsce w cenie konsolówki
:D
> A co do tematu to DX11 jak dla mnie, to taki mały chwyt marketingowy, jak do BO2!

Widziałeś grę na żywo, czy hejtujesz wszystko z samego rana.

PS. Tak, w D3 grałem i nie widzę tam nic, co usprawiedliwiłoby constant online DRM.


Ja myślałem, że mieszkamy w Polsce, a nie na zachodzie, po pierwsze.A po drugie ja też nie pochwalam żadnych DRM-ów, ale jednak trzeba przyznać, że przeciwko piratom jest cholernie skuteczne, a nie to co DRM od ubisoftu.

PS:Nie!Nie widziałem tylko znając ubisoft znowu coś spaprają, ale mam jednak nadzieję, że wyjdzie solidnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś w stanie ukończyć całe Diablo 3 samemu, bez niczyjej pomocy? Jesteś. Nawet Inferno

Dnia 16.07.2012 o 12:21, Henrar napisał:

HC. Czyli gra ma single. Proste i logiczne, ale przecież boskiego Blizzarda trzeba bronić.


Po prostu blizzboye są niereformowalni* A przecież odpowiedź na pytanie "od kiedy Diablo ma singla" jest prosta i jedynie słuszna - od pierwszej częsci. Przy trójce po prostu ten singiel wymaga stałego dostępu do sieci (co jest pomysłem iście kretyńskim, ale to powszechnie znany graczom fakt, tutaj nie ma coś się rozpisywać za bardzo, jedynie blizzboy będzie tego bronił jak niepodległości), także "end of story" :)

* Czekam już tylko na oficjalne ogłoszenie ceny dodatku do SC2, popcorn i cola już przygotowane :). Preordery zdaje się można już składać - nieoficjalne ceny są:

a) jak na grę na PC BARDZO wysokie
b) jak na dodatek (blizzboye tłumaczyły non-stop, że to dodatek, a nie wycięta/niedokończona zawartość z podstawki, stąd w przypływie dobroci przyjmę to do wiadomości i nazwę też dodatkiem) do gry na PC - SKANDALICZNIE WYSOKIE - tu się nie ma co szczypać: jeśli oficjalna cena dodatku wyniesie około 160-180 zł, to Blizz po prostu splunie swoim fanom w twarz. No,ale akurat im to można - haha, blizzboye zapewne wytłumaczą, że to delikatny kapuśniaczek od Blizza w sam raz na letnie upały i z pokorą podziękują :P

@Zuben PL,

Wiem, wiem -ale to nie ja zacząłem offtopa ;) A skoro innym wolno to i mnie wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 13:19, Kajmal napisał:

Ależ konsolowcy to takie cierpliwe baranki, które wszystko biorą po zawyżonej cenie od
twórców.


Patrząc po sprzedaży BF 3 Premium na PC mogę stwierdzić że PCtowcy to również potulne baranki które wszystko biorą po zawyżonej cenie od twórców. :)

@Lordpilot

Milordzie to nie jest temat o Blizzardzie :)

A po za tym nieoficjalne ceny dodatku do SC2 to 39$(amazon) czyli cena normalna jak na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 10:46, ZubenPL napisał:

A po za tym Ghost Recon: Future Soldier wcale nie działał tak tragicznie.


Jeśli gra nie działa nawet w 25fps na Core i5,8GB Ram i GF480 GTX to według mnie jest zoptymalizowala gorzej niż tragicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 13:45, Jarden napisał:

> A po za tym Ghost Recon: Future Soldier wcale nie działał tak tragicznie.

Jeśli gra nie działa nawet w 25fps na Core i5,8GB Ram i GF480 GTX to według mnie jest
zoptymalizowala gorzej niż tragicznie:)


Dziwne mi na I7 960 i 560TI 8GB ramu działał lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co bedzie czerpal - glownie sciemy marketingowe. Na pewno licza ze kilku frajerow nabierze sie na znaczek DX11, oczekujac jakichs innowacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 13:43, Lordpilot napisał:

a) jak na grę na PC BARDZO wysokie
b) jak na dodatek (blizzboye tłumaczyły non-stop, że to dodatek, a nie wycięta/niedokończona
zawartość z podstawki, stąd w przypływie dobroci przyjmę to do wiadomości i nazwę też
dodatkiem) do gry na PC - SKANDALICZNIE WYSOKIE - tu się nie ma co szczypać: jeśli oficjalna
cena dodatku wyniesie około 160-180 zł, to Blizz po prostu splunie swoim fanom w twarz.
No,ale akurat im to można - haha, blizzboye zapewne wytłumaczą, że to delikatny kapuśniaczek
od Blizza w sam raz na letnie upały i z pokorą podziękują :P


Otoż to. Sporo by jeszcze można o Wow''ie dodać, ale szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować