Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Mam pytanie. Jaki jest tytuł tej piosenki lecącej w reklamie jogurtu Bakoma: Twist? O ile sie nie myle, chyba Elektryczne Gitary, ale tytułu za cholere nie moge znaleźć. Były tam śłowa "Czy chcesz, czy nie, ten rytm do tańca porwie Cie, ja to już wiem, i ty to wiesz, życie może nie być złe". Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo elo elo ;) Mam pytko jaka piosenka e3jst w reklamie na MTV o tych upadkach to jets eeeeeeee o iwem reklama "Naznaczeni" jaki tam ejst song?? prosze szybko bo jutro jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 17:21, Robin Good napisał:

nikt nie wie ?


liczysz na to, że ktoś odpowie na twojego posta w ciągu siedmiu minut? -_-"
napisz mi o co ci chodzi jeszcze raz, tylko tym razem PO POLSKU, tak, żebym zrozumiał.
i może wrzuć jakiegoś linka do tej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 17:24, Azrathel napisał:

> nikt nie wie ?

liczysz na to, że ktoś odpowie na twojego posta w ciągu siedmiu minut? -_-"
napisz mi o co ci chodzi jeszcze raz, tylko tym razem PO POLSKU, tak, żebym zrozumiał.
i może wrzuć jakiegoś linka do tej reklamy.


hmm no dobrze a więc tak:
Czy wiesz może jaka to piosenka gra w reklamie na MTV reklama programu "Naznaczeni" o upadkach jakiś tam Parkur i takie tam ale to nie jest ważne chyba tam są 2 piosenki bo na początku jest taka spokojna (ta chce) potem sie urywa i jakiś rock leci. Więc wiesz co to za piosenka. Przepraszam kiedyś ludzie odpisywali w 1-2 minuty juz sie przyzwyczaiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, bardzo dobry temacik, bo akurat jest piosenka, która od dłuższego czasu nie daje mi spokoju. ;)

Jest to piosenka rockowa (bodajże coś z nowej fali brytyjskiego rocka :P) z takim bardzo chwytliwym refrenem występująca w reklamie telewizyjnej piwa Heineken (kilku pacanów w gorącym źródle i 5-litrowa beczułka :P). W Trójce można ją także było usłyszeć podczas reklamy festiwalu Heineken Open Air.

Bardzo byłbym wdzięczny za nazwę zespołu i tytuł utworu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:26, kviathus napisał:


Jest to piosenka rockowa (bodajże coś z nowej fali brytyjskiego rocka :P) z takim bardzo chwytliwym
refrenem występująca w reklamie telewizyjnej piwa Heineken (kilku pacanów w gorącym źródle
i 5-litrowa beczułka :P). W Trójce można ją także było usłyszeć podczas reklamy festiwalu Heineken
Open Air.

>


Nie wiem , czy to jest to -> Joey Ramone - "What a Wonderful World"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:11, RaV47 napisał:

Wie ktoś jak jest utwór w reklamie filmu " Obłędny rycerz ".Taki spokojny , z basami :P.


"lowrider" bodajże ale kto śpiewa pojęcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:53, RaV47 napisał:

Nie wiem , czy to jest to -> Joey Ramone - "What a Wonderful World"


Oj, to zupełnie nie ten utworek. Ale dzięki. :)

Hehe, już mam. :P Ale ze mnie lol. :DDD Że też nie przyszło mi do głowy, żeby pobuszować po YouToubie. :P
The Fratellis - Chelsea Dagger :P I przy okazji link do teledysku http://www.youtube.com/watch?v=clhOnZRrmXc :)
Ta-ra-ram Ta-ra-ram Ta-ra-ra-ra-ra-raamm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:53, RaV47 napisał:

>
> Jest to piosenka rockowa (bodajże coś z nowej fali brytyjskiego rocka :P) z takim bardzo
chwytliwym
> refrenem występująca w reklamie telewizyjnej piwa Heineken (kilku pacanów w gorącym źródle

> i 5-litrowa beczułka :P). W Trójce można ją także było usłyszeć podczas reklamy festiwalu
Heineken
> Open Air.
>


Nie wiem , czy to jest to -> Joey Ramone - "What a Wonderful World"


To nie jest chyba to o co mu chodzi... gdybym wiedział jaki ta piosenka ma tytuł to bym Ci napisał, kolego kviathus.
RaV47 - ta piosenka której tytuł podałeś jest z tej reklamy jakiegoś samochodu... ale nie Heinekena.

A tak przy okazji... to czy ktoś może wie co to za nuta leci w reklamie i na napisach końcowych filmu Mafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:10, kviathus napisał:

> Nie wiem , czy to jest to -> Joey Ramone - "What a Wonderful World"

Oj, to zupełnie nie ten utworek. Ale dzięki. :)

Hehe, już mam. :P Ale ze mnie lol. :DDD Że też nie przyszło mi do głowy, żeby pobuszować po
YouToubie. :P
The Fratellis - Chelsea Dagger :P I przy okazji link do teledysku http://www.youtube.com/watch?v=clhOnZRrmXc
:)
Ta-ra-ram Ta-ra-ram Ta-ra-ra-ra-ra-raamm ;D


hehe , reklamy nawet nie widzialem , wszedłem na reklamy.tv ( czy jakos tak ) i wpisałem heineken :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 00:14, ImRo Nixon napisał:


A tak przy okazji... to czy ktoś może wie co to za nuta leci w reklamie i na napisach końcowych
filmu Mafia?


"we are family" chociaz pewnosci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:10, Outlander-pro napisał:

Wie ktoś jaka to piosenka jest, ta z nowej reklamy Reserved (sieć sklepów z ubraniami), gdzie
jest facet i babka, po takich jakby włoskich uliczkach chodzą ?


Ano ja wiem... ;-)
Ten wspaniałe relaksujący utwór, śpiewa równie urzekająca Leslie Feist. A piosenka nosi tytuł: "One Evening"

W ramach przypomnienia, znalazłem na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=lqVKOilZO2A

Tak przy okazji aż dziwne, że nikt Ci wcześniej na to pytanie nie odpowiedział ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje może pełna wersja kawałka z reklamy Coke Live Music Festival? Z tym gościem śpiewającym przed witryną...
Wiecie: "Looo Laaa, la la la la, Looo Laaa!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 11:34, Linux M napisał:

Istnieje może pełna wersja kawałka z reklamy Coke Live Music Festival? Z tym gościem śpiewającym
przed witryną...
Wiecie: "Looo Laaa, la la la la, Looo Laaa!" :D

A nie coooola? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam kolejny raz naprawde nikt absolutnie nikt nie wie??:(

Elo elo elo ;) Mam pytko jaka piosenka e3jst w reklamie na MTV o tych upadkach to jets eeeeeeee o iwem reklama "Naznaczeni" jaki tam ejst song?? prosze szybko bo jutro jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:14, nowy817 napisał:

Jak się nazywa piosenka z reklamy Warki??


niezbyt szczegółowy opis reklamy o którą Ci chodzi. proszę, podaj jakiś link (YouTube na przykład) do tej reklamy - będzie o wiele łatwiej odpowiedzieć na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować