Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2007 o 20:36, Unser Fuhrer napisał:

Mam kolejne pytanko.
Jaki jest tytuł piosenki co idzie gdzieś tak : (fragmenty) "You''ll never going to be a part
of me"
"I wanna to be just like U, so perfect..."
Taki rockowy klimat. Bajdzo prosze o pomoc

To prawdopodobnie będzie Linkin Park - Figure.09 ale nie jestem pewien. W każdym razie słowa są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jaka piosenka leci w reklamie zegarków Longines? (reklama pojawiła się na eurosporcie w przerwach finału RG) - bo siostra mnie męczy i obiecałam jej, że zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy ulamek piosenki w tej nowej reklamie pepsi w ktorej jest black eyed peas zostal stworzony przez nich tylko na potrzeby reklamy czy moze jest to nowa piosenka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto zna tytuł piosenki w reklamie tymbark z tym sokiem wyciskanym co go wioza i ta babka zabiera magazynierowi prosto z rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:45, przemcio256 napisał:

kto zna tytuł piosenki w reklamie tymbark z tym sokiem wyciskanym co go wioza i ta babka zabiera
magazynierowi prosto z rak?


Hmmm sam tytuł piosenki? Proszę bardzo: Ever Fallen in Love ...gorzej z wykonawcą, bo nie wiem kto tą piosenkę wykonuje w reklamie. Ja znam wersję dostępną w OST do Shreka 2: Pete Yorn - Ever Fallen in Love, której to wersji możesz posłuchać np tu: http://pl.youtube.com/watch?v=iAdDFTKO218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:23, Bartuc napisał:

> kto zna tytuł piosenki w reklamie tymbark z tym sokiem wyciskanym co go wioza i ta babka
zabiera
> magazynierowi prosto z rak?

Hmmm sam tytuł piosenki? Proszę bardzo: Ever Fallen in Love ...gorzej z wykonawcą, bo
nie wiem kto tą piosenkę wykonuje w reklamie. Ja znam wersję dostępną w OST do Shreka 2: Pete
Yorn - Ever Fallen in Love
, której to wersji możesz posłuchać np tu: http://pl.youtube.com/watch?v=iAdDFTKO218

oki wlasnie o to mi chodzilo dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ta piosenka z reklamy koncertu The Black Eyed Peas a i nawet juz slyszalem cała :D wic chyba nie bede tu pisal ze chcialbym ja uslyszec,a no i podoba mi sie jeszcze z reklami filmu Transformers ale to LP i tez juz sluchalem bo plytke mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=TJT5Hpco5Tw

zamieściłem ten utwór bo może ktoś będzie wiedział jak się nazywa, nie jest to dobra jakość bo wziąłem to z kasety i wiem że ten utwór na dzień dzisiejszy jest wiekowy no i trochę podchodzi pod klasykę będę wdzięczny jak ktoś poda tytuł. zaczyna się gdzieś od 25 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:16, Linux M napisał:

Piosenka z reklamy Pepsi to: The Black Eyed Peas - More
Tutaj możesz posłuchać: http://pl.youtube.com/watch?v=pD4cHtwRdNA

BTW świetny kawałek...


Oooo... fajnie, dzięki!

Ja to wogóle, lubie piosenki tego zespołu... i poluje na jeszcze jeden tytuł... kiedyś widziałem teledysk, ale nie wiem jak się nazywa ta piosenka. Otóż, w teledysk przedstawia, dużo ludzi na ulicy, akcja dzieje się w nocy a postacie w śmieszny, rytmiczny sposób podskakują... W refrenie jest chyba Evry bady (nie zwarać uwagi na pisownie). Wiadomo o co chodzi? Jeśli ktoś zna tytuł tej piosenki, proszę o podanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:27, sz94 napisał:

A kto wie jaki zespół wykonuje przeróbkę "Wanderfull World" w reklamie Suzuki Grand Vitara?

Tak konkretnie, to śpiewa jeden gość:
Ramones - Joey Ramone - What A Wonderful World

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować