Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Czy tak wyglądają wymagania sprzętowe Assassin`s Creed III?

34 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2012 o 16:25, Mercuror napisał:

właśnie będzie optymalizowana i właśnie przez to są te wszystkie obsuwy wersji pecetowej
względem konsolowych.


Ty tak na serio czy żartem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 00:13, marcusfenix345 napisał:

no panowie smutna prawda - należy się w końcu przerzucić na 7. obecnie xp jest już trochę
przestarzały (choć daje radę)

Daje radę jako system, ale trzeba się powoli przyzwyczajać, że co raz więcej gier nie będzie na nim banglać. Tak samo jak dawno dawno temu trzeba było się przystosować do faktu, że gry zaczynają wychodzić na DVD, tak teraz powoli biblioteki DX9 mogą już nie starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te ponad 10 lat od wejścia XP na rynek wydajność komputerów wzrosła kilkukrotnie, ale niektórzy wciąz używają tego samego systemu operacyjnego...owszem, naprawdę udanego, ale chyba czas przyzwyczaić się do mysli, że w końcu trzeba będzie XP pożegnać :) 7 też kilka lat posłuży, zwłaszcza, że 8 pewnie będzie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprzód brak wspierania dla sterowania PC''towej wersji teraz takie wymogi, widzę że maja w głębokim poważaniu PC''towych graczy, oby to była tylko plota wyssana z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Nie będę zmieniał XP, bo się mi to nie opłaca normalnie... Komputer już nie pierwszej świeżości, ale sprzętowo jeszcze pociągnie nawet nowe gry, ale oczywiście muszą wymyślać z tymi systemami operacyjnymi, żeby człowiek kasę wydał jak wszystko pięknie działa :)
No cóż... Trzeba będzie anulować pre-ordera i zatrzymać pieniądze w portfelu :)
Liczę, że jeszcze to potwierdzą lub nie, bo wszystkie części AC mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta graf. min. 512 mb ram.

Bullshit. Ja mam kartę prawię że biurową (9600 GSO 384mb) i takie tytuły jak Skyrim, Assassiny czy choćby Battlefield 3 jakoś dają radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać, czy przy takich wymaganiach mógłbym odpalić grę na laptopie? Asus K52Jc- win7, 4GB RAM, Nvidia 310M, Intel Core i5 CPU M460 2.53GHz.
Pytam, bo sam nie mogę ocenić przydatności tej karty graficznej. Jako, że w "normalnym" komputerze jakoś to widać to tutaj pojęcia nie mam.
Na moim blaszaku nie odpali, bo XP :)
EDIT: Odkopuję, bo co będę temat o grze zaśmiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować