Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Mam pytanko. Zarejestrowałem wczoraj Europę Universalis III i mam 100 punktów na koncie i nie mogę z nich skorzystać. Co trzeba zrobić by zamówić dwie książki z Fabryki Słów? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:53, miragnot napisał:

Mam pytanko. Zarejestrowałem wczoraj Europę Universalis III i mam 100 punktów na koncie i nie
mogę z nich skorzystać. Co trzeba zrobić by zamówić dwie książki z Fabryki Słów? Z góry dziękuje.


Należy przeczytać choć kilka ostatnich postów. Wtedy dowiesz się, że Klub Gracza jeszcze nie ruszył.

Pozdrawiam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 20:59, Markus89 napisał:

Należy przeczytać choć kilka ostatnich postów. Wtedy dowiesz się, że Klub Gracza jeszcze nie
ruszył.

Pozdrawiam ;P


Tak to się właśnie dzieje...Ci bardziej zorientowani w temacie wiedzą co i jak, więc cierpliwie czekają( ciekawe jeszcze jak długo??), ale z perspektywy normalnego klienta(mniej zorientowanego) to co wywija Cenega jest zwykłym oszustwem. Na nalepkach promocyjnych reklamują coś czego bynajmniej tak naprawdę nie oferują w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:59, Markus89 napisał:

Należy przeczytać choć kilka ostatnich postów. Wtedy dowiesz się, że Klub Gracza jeszcze nie
ruszył.

I coś mi się wydaje, że nigdy nie ruszy, z takim podejściem przedstawicieli Cenegi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:27, Gul4sH napisał:

> Należy przeczytać choć kilka ostatnich postów. Wtedy dowiesz się, że Klub Gracza jeszcze
nie
> ruszył.
I coś mi się wydaje, że nigdy nie ruszy, z takim podejściem przedstawicieli Cenegi ;/


Ostrożnie dobierałbym słowa ;) Po pierwsze o jakich przedstawicieli Ci chodzi? Po drugie jakie podejście?

Ja żadnych przedstawicieli tej firmy nie znam/nigdy z nimi nie rozmawiałem (nathadler to pracownik sklepu), no a co za tym idzie to podejścia brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:31, Markus89 napisał:

Ostrożnie dobierałbym słowa ;) Po pierwsze o jakich przedstawicieli Ci chodzi? Po drugie jakie
podejście?

Hmm... Może o to mi chodzi, że ogólnie cały KGC to taka ... ściema?
- "za kilka dni coś powinno się dziać"
- "prosze cierpliwie czekać, już niedługo"
- etc.

Dnia 29.05.2007 o 21:31, Markus89 napisał:

Ja żadnych przedstawicieli tej firmy nie znam/nigdy z nimi nie rozmawiałem (nathadler to pracownik
sklepu), no a co za tym idzie to podejścia brak...

Poniekąd sam sobie odpowiadasz - nie miałeś do czynienia jesteś zdrowszy: dajesz komuś zalążek nadziei, a zaraz potem wielka olewka...
mniej wiecej tak to wyglada z mojego pky. widzenia
aha, sorrki ze dosc dlugo i być może z literówkami, ale kolacę sobie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:50, jakubcjusz napisał:

Nawet Nath(...) (nigdy nie wiem jak to pisać) przestał się już w tym temacie wypowiadać...
:(

A co ma napisać ? Będzie świecił oczami za całą firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:05, Minsc i Boo napisał:

czekają( ciekawe jeszcze jak długo??)

Nikt już nie czeka cierpliwie - mówiąc prawde przestaje powoli się tym interesować (no może jedynie rozpatrzam możliwość zgłoszenia odpowiedniemu rzecznikowi... o nie dawanie tego co obiecane). Regularnie co tydzień wchodze na stronke Cenegi i tam właśnie się szczycą tym że dostali 3 statuetki :] Szkoda że nie ma OSKAROWYCH "Malinek" bo zapewne też by otrzymali tak samo jak Duke Nuken Forever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 19:24, Konrades napisał:

Nikt już nie czeka cierpliwie - mówiąc prawde przestaje powoli się tym interesować (no może
jedynie rozpatrzam możliwość zgłoszenia odpowiedniemu rzecznikowi... o nie dawanie tego co
obiecane). Regularnie co tydzień wchodze na stronke Cenegi i tam właśnie się szczycą tym że
dostali 3 statuetki :] Szkoda że nie ma OSKAROWYCH "Malinek" bo zapewne też by otrzymali tak
samo jak Duke Nuken Forever :P


Dziwi mnie troszku to że jeszcze tym tematem nie zajęła prasa branżowa(np. CDA). Może trza trochę maili powysyłać do różnych redakcji. Jak Cenegę obsmarje się w prasie, to się może zmobilizuje. I przestanie robic z klientów idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak to nic nie da, ale ja planuję tak długo zapychać im skrzynkę formularzami kontaktowymi, aż w końcu... w sumie, pewnie, aż w końcu nic, pewnie kiedyś sam się otworzy :P ale przynajmniej wysyłając co jakiś czas formularz będę miał jakąś radochę :) że coś zrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm,może coś by to dało,ale skoro Cenega ma w du... klientów to prasę i też będzie miała. Jak jest z Vegas? Premiera już miała być dawno,a C* nic się nie odzywa i nie odpowiada na mejle swoich klientów teraz ten cały KGC i na dodatek jeszcze nie odpowiadają w sprawie Deus Exa...może oni wszystkich zwolnili,a działa tylko sklep? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:36, Adamoo007 napisał:

Hm,może coś by to dało,ale skoro Cenega ma w du... klientów to prasę i też będzie miała.

Jak im się to przełozy na spadki sprzedarzy gier, to już w du... nie będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 19:30, Minsc i Boo napisał:

Dziwi mnie troszku to że jeszcze tym tematem nie zajęła prasa branżowa(np. CDA). Może trza
trochę maili powysyłać do różnych redakcji. Jak Cenegę obsmarje się w prasie, to się może zmobilizuje.
I przestanie robic z klientów idiotów.

W ostatnim numerze CDA właśnie o tym pisali, ale wg mnie troszke zbyt łagodnie potraktowali Cenege za ten klum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:45, Adamoo007 napisał:

A więc jedyne co może pomóc to bojkot gier z Cenegi! A więc forumowicze! Nie kupujcie gier

Tylko jest jeden kłopot - część gier jest naprawde dobra :P Ale Minsc i Boo ma racje z gazetami chwalą się statuetkami które dostały to może by się pochwalili i takim czymś .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tutaj jedzie równo po cenedze, a nie myśli o tym, że gram.pl ich też wykiwało... smutne? nie, po prostu prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 23:28, syriusz.b napisał:

Większość tutaj jedzie równo po cenedze, a nie myśli o tym, że gram.pl ich też wykiwało...
smutne? nie, po prostu prawdziwe...

nie bardzo rozumiem, z czym mnie gram.pl wykiwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować