Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 19:47, paulo34 napisał:

oj cenega cenega uciekasz od odpowiedzi

to nie czat, napisz raz, po co 3 posty pod rząd?
ktoś juz tu kiedyś pisał o Cenega Cafe, czy jakoś tak miało się nazywać to forum i był jakiś adres do testowej strony chyba o ile dobrze pamiętam. A jak ci się nie chciało włączyć menu instalacji, to może wystarczyło włączyć ręcznie installkę nie przez autostart, albo napisać do pomocy technicznej, może ci się trafił jakiś felerny egzemplarz.
PS. proszę pisz bardziej po polsku, mniej po polskiemu, bo czasami się trudno czyta i trudno zrozumieć o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:03, paulo34 napisał:

wysłam mam nadzieje że odpiszesz jak cos to e-mail igloopol23@

Jak nat ci odpowie to daj znać to my też napiszemy do niego zbiorówke.
nathanadler a tak z ciekawości słuchawki już wyszły od was :) Bo nie mogę się ich doczekać.

A co do zakładu to się paulo34 nie zakładaj bo nie podałeś na które wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok widze ze rozruszal sie troszke ten temat, ale widze ze dalej co niektorzy nie potrafia zrozumiec co ja napisalem i o co prosze. Postaram sie to bardzo dokladnie wytlumaczyc.
Sledze temat klubu od roku, widzialem wiele informacji na jego temat, ale czy rozumiecie ze mnie nie interesuja jakies tam stekniecia na roznych forach ze klub bedzie jak bedzie, czy ze klub zmienia nazwe. Ja prosze o oficjalna informacje na oficjalnej stronie www.cenega.pl co sie dzieje. Co mnie obchodzi notka w CDA, co mnie obchodzi TEN TEMAT na tym forum. Rownie dobrze moge sie podszyc pod pracownika cenegi i wielkimi literami napisac ze klubu/kompani nie bedzie, ale dalej nie bedzie to oficjalna wiadomosc. Jest wielu graczy ktorzy o istnieniu forum gram.pl (tak wiem ze to nie jest oficjalna strona cdprojektu, ziew) nie maja zielonego pojecia. Jest wielu takich ktorzy sa przekonani ze klub dawno ruszyl tylko punktow nie da sie wymienic. Dlaczego? Chyba dlatego bo cenega na swojej stronie potrafi sie tylko chwalic nagrodami i jakie to super oceny dostaja gry znajdujace sie w ich ofercie. END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:17, Konrades napisał:

> wysłam mam nadzieje że odpiszesz jak cos to e-mail igloopol23@
Jak nat ci odpowie to daj znać to my też napiszemy do niego zbiorówke.
nathanadler a tak z ciekawości słuchawki już wyszły od was :) Bo nie mogę się ich doczekać.

A co do zakładu to się paulo34 nie zakładaj bo nie podałeś na które wakacje :P


Z tego co mi wiadomo wysyłka się rozpoczęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Ok, widzę, że jednak nie czytasz dokładnie wszystkich postów. Jak wcześniej pisałem, cenega chce utrzymać datę startu klubu w tajemnicy (wtedy nie byłoby niespodzianki).

>Chyba dlatego bo cenega na swojej stronie potrafi sie tylko chwalic nagrodami i jakie to super oceny dostaja gry znajdujace sie w ich ofercie.

A CDP wcale tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach

Dnia 05.06.2007 o 20:24, Mychaa napisał:



ja temat klubu też śledzę od ponad roku a dokładnie od jego pierwszego startu zamim jeszcze nie prawcowałem w firmie. To że wszystko się strasznie przeciąga jest denerwujące nie tylko dla Was ale i dla nas. Bo staramy się robić wszystko aby KG ruszyła jak najszybciej i abyście mogli wymienić swoje punkty na nagrody. Powodów jest wiele że wszystko się przesuwa :( :/ Mam nadzieje iz naprawdę w niedługim czasie zaczniecie wymieniać punkty na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:31, nathanadler napisał:

>Ciach
>

ja temat klubu też śledzę od ponad roku a dokładnie od jego pierwszego startu zamim jeszcze
nie prawcowałem w firmie. To że wszystko się strasznie przeciąga jest denerwujące nie tylko
dla Was ale i dla nas. Bo staramy się robić wszystko aby KG ruszyła jak najszybciej i abyście
mogli wymienić swoje punkty na nagrody. Powodów jest wiele że wszystko się przesuwa :( :/ Mam
nadzieje iz naprawdę w niedługim czasie zaczniecie wymieniać punkty na nagrody

Wiesz straciłem zaufanie, do cenegi jako klubu ( zgadnijcie dlaczego) i do cenegi jako serwisu ( jakoż że zainstalowałem najnowsze stery do deusa i lipa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:27, nathanadler napisał:

Z tego co mi wiadomo wysyłka się rozpoczęła

No to czekam z niecierpliwościa.
Co do klubu nie chodzi tyle że nie został uruchomiony (no dobra żartuje w dużej mierze) ile co nie ma żadnych sygnałów od twojego szefa (szefów) o powodach przedłużania w nieskonczoność tego otwarcia. Brak żadnej informacji powoduje że każdy się wcieka. Gdyby twój szef (szefowie) grali z nami w otwarte karty (np. trwaja rozmowy w sprawie wymiany punktów na nagrody z innymi firmami) to my byśmy pomarudzili ale nic by nie było - a tak część osób traci zaufanie do firmy która nie umie uruchomić klubu ani nie umie podać żadnych informacji :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:29, rick90 napisał:

>/ciach/

Ok, widzę, że jednak nie czytasz dokładnie wszystkich postów. Jak wcześniej pisałem, cenega
chce utrzymać datę startu klubu w tajemnicy (wtedy nie byłoby niespodzianki).

"skond ty jezdes he? z kapósty?" gdzie ja napisalem ze maja mi podac date startu klubu? ja prosze zeby ktos oficjalnie napisal na oficjalnej stronie czy klub bedzie czy klubu nie bedzie. Nawet gdyby za rok mial byc ja bede ich za ta informacje po stopach calowal, a za same nagrody to nawet...

Dnia 05.06.2007 o 20:29, rick90 napisał:

>Chyba dlatego bo cenega na swojej stronie potrafi sie tylko chwalic nagrodami i jakie to
super oceny dostaja gry znajdujace sie w ich ofercie.

A CDP wcale tego nie robi...

a co mnie to obchodzi????? czy to jest watek CDP v CENEGA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:31, nathanadler napisał:

Powodów jest wiele że wszystko się przesuwa :(

Podaj chociaż jeden konkretny bo taką ściemę puszczasz za każdym razem gdy ktoś zada pytanie na temat powodów przesunięcia startu KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:42, Skrytobójca napisał:

Wiesz straciłem zaufanie, do cenegi jako klubu ( zgadnijcie dlaczego) i do cenegi jako serwisu
( jakoż że zainstalowałem najnowsze stery do deusa i lipa)

Jeśli chodzi o klub to sie zgadzam w 100% bo samo nie otwarcie, można zrozumieć (choć takie duże?), ale jeśli chodzi o nie działające gry to wystarczy spojrzeć na wydanego w EKN Medievala ZE, też wielu osobom się wiesza, zacina, nie da się grać, a CDP też milczy na temat, ani jakichś porad, ani łatki, jakoś nasi wydawcy nie spieszą się z newsami n atakie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 05.06.2007 o 20:42, Skrytobójca napisał:

Wiesz straciłem zaufanie, do cenegi jako klubu ( zgadnijcie dlaczego) i do cenegi jako serwisu
( jakoż że zainstalowałem najnowsze stery do deusa i lipa)


Nie wiem czy to tobie mówiłem zainstaluj starsze stery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:58, skyler napisał:

> Powodów jest wiele że wszystko się przesuwa :(
Podaj chociaż jeden konkretny bo taką ściemę puszczasz za każdym razem gdy ktoś zada pytanie
na temat powodów przesunięcia startu KG.


Już podałem kilka razy co siędzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:10, skyler napisał:


> Już podałem kilka razy co siędzialo
Dziękuję za jeden konkretny powód.
NC


Ale co Ci da że podam ci opis techniczny problemu. BTW sam mało rozumiem z informatycznego bełkotu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:09, nathanadler napisał:

> > Powodów jest wiele że wszystko się przesuwa :(
Już podałem kilka razy co siędzialo

wiesz ja naprawde jestem wdzieczny ze probujesz oslodzic nam te gorzkie chwile, odpisujac w bardziej lub mniej wymijajacy sposob. Ale czy mozesz w 100% potwierdzic ze kompania graczy ruszy/nie ruszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować