Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

>/ciach/

Owszem, przegapiłeś, widać, nie śledzisz tego wątku. Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum jest paru pracowników Cenegi i chociażby Nathanadler wypowiadał się nie raz w tym temacie. Wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo możecie pozwać Cenegę do sądu, tylko później nie płaczcie jak klub

Dnia 05.06.2007 o 17:24, rick90 napisał:

ruszy, a wy będziecie składać przeprosiny na piśmie i pokrywać koszty rozprawy.

Nie chodzi o pozywanie nikogo do sadu. Jednak czuje sie oszukany i przez rok nie udalo mi sie uzyskac odpowiedzi na to jedno pytanie "kiedy klub ruszy?", czy raczej "czy wogole klub ruszy". Cenega nabrala wody w usta i sisza od roku na ten temat. Bardzo bym sie ucieszyl gdyby klub ruszyl, ale napewno nikogo nie przeprosze za to ze mnie przez rok oszukiwal i nie raczyl przeprosic. Dlatego bylbym wdzieczny cenedze, gdyby przeprosila wszystkich graczy i oficjalnie podala jakies informacje jakie sas szanse na uruchomienie tego klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:38, rick90 napisał:

>/ciach/

Owszem, przegapiłeś, widać, nie śledzisz tego wątku. Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum
jest paru pracowników Cenegi i chociażby Nathanadler wypowiadał się nie raz w tym temacie.
Wystarczy poszukać.

czy uwazasz to forum jest oficjalna srone cenegi??????Przeczytaj moj post a zobaczysz jak duzymi literami napisalem OFICJALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wypowiedzi "nathanadler" cenega już nie miał co powiedzie coś im się popsuło, to serwer siad, to znowu się ktoś włamał zobaczym co teraz wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 17:50, Mychaa napisał:

czy uwazasz to forum jest oficjalna srone cenegi??????Przeczytaj moj post a zobaczysz jak duzymi
literami napisalem OFICJALNA


A czy ty uważasz to forum za oficjalne CDP? To nie jest strona CDP tylko gram.pl. Pracownicy Cenegi mają takie samo przebywać tu, wypowiadać się jak pracownicy CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Klub nigdy nie będzie działał. Ludzie już czekają na niego ponad rok i nic nowego nie słychać, więc dla mnie to kłamstwo z tym klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:59, rick90 napisał:


> czy uwazasz to forum jest oficjalna srone cenegi??????Przeczytaj moj post a zobaczysz
jak duzymi
> literami napisalem OFICJALNA

A czy ty uważasz to forum za oficjalne CDP? To nie jest strona CDP tylko gram.pl. Pracownicy
Cenegi mają takie samo przebywać tu, wypowiadać się jak pracownicy CDP.



Ty chyba dalej go nie rozumiesz. Jemu nie chodzi o posty które pracownicy Cenegi tu piszą tylko o coś OFICJALNEGO na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:52, paulo34 napisał:

Czytałem wypowiedzi "nathanadler" cenega już nie miał co powiedzie coś im się popsuło, to serwer
siad, to znowu się ktoś włamał zobaczym co teraz wymyśli.


To włamanie nawet nie dotyczyło klubu i nie miało żadnego wpływu na jego działanie. Ktoś po prostu napisał newsa, że klub rusza tego dnia.

Owszem mieli problemy, ale co z tego? Ja wierzę, że klub ruszy i cierpliwie na niego czekam. Tak wiem, niektórym cierpliwość już sie skończyła, ale nie rozumiem postawy wyklinania Cenegi bo wiem, że jak klub ruszy pierwsi pójdziecie wymieniać punkty na gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:02, awesome napisał:

Ty chyba dalej go nie rozumiesz. Jemu nie chodzi o posty które pracownicy Cenegi tu piszą tylko
o coś OFICJALNEGO na ich stronie.


Tak, wiem o co chodzi, ale pisanie na temat klubu nie miałoby sensu, szczególnie, że (jeśli czytasz wypowiedzi pracowników cenegi) chcą datę startu klubu utrzymać w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jaja sobie jakieś robisz żyj myślą że klub otworzą haha klub robili przez rok. Rok już mineło od zapowiedzi klub a tu ani słychu ani dych człowieku cenega nabiła graczyw butelke tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś śledził temat to byś się dowiedział, że trwają pracę nad klubem, zresztą już nie klubem, bo wiadomo, że zmieniona została nazwa i znany jest już wygląd, a sama Kompania ma już niedługo wystartować, bodajże w CDA pisali, że wystartuje on w okolicach maja/czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tyle. Klub masz rację, nie ruszy, bo nazwa została zmieniona na Kompania Graczy. Poza tym, skoro ma nigdy nie ruszyć po co pojawiałaby się strona pod adresem http://www.kompaniagraczy.pl (odsyłam kilka stron wcześniej. Wypowiedź Evil Khan''a)?

P.S Ja odnoszę się do Ciebie z szacunkiem i oczekuje tego samego z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno dlaczego cenega się z tym nie pospieszy przecież to dla cenegi dodatkowy zarobek bo żeby mieci 1000 punktów to czeba kupici gier za jakieś ja wiem może zawożone 900 zł a jedne głośniki kosztują 1000 punktów a te głośniki w rzeczestości 300 zł wiem bo sprawdzałem to cenega zarabia jakie 400 zł tak że dla cenegi to interes a jeszcze coś mi się obiło o uszy że niby w tym klubie miały by być podzespoły do kompów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:17, paulo34 napisał:

dobra jeśli wystartuje na wakacjach przysięgam że nie kupie ani jednej gry cd projekt a jeśli
nie to nawet na gry cenegi nie spojrze


Dasz mi to na piśmie ze swoim podpisem ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok mam kilka pytań można
1.przewidujecie polonizacie najnowszego BIA
2.czy w tym klubie będzie można wymieniać punkty na podzespoły komputerowe
3.czy wszystkie gry ubi będziecie polonizować
4.kupiłem raz od was pierwszą czeńś BIA i nie włączło się menu żeby zaistalować a wsztkie wymagania spełnia i boje się tera zkupować BIA w kolekcj klasyki bo nie wiem czy będzie chodził
5.kiedy w końcu rusz ten klub !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jeszcze zapomniałem
6.czy w tym klubie będzie forum
7.czy przewidujecie tak jak na gram.pl sprzedaż gier inych wydawców interesowało by mnie EA POLSKA,LEM,I TECHLAND
8.i czy będą wszystkie widomości tak jak na gram.pl
to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:44, paulo34 napisał:

o jeszcze zapomniałem
6.czy w tym klubie będzie forum
7.czy przewidujecie tak jak na gram.pl sprzedaż gier inych wydawców interesowało by mnie EA
POLSKA,LEM,I TECHLAND
8.i czy będą wszystkie widomości tak jak na gram.pl
to by było na tyle


Nie, nie uciekam a z takimi pytankami zapraszam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować