Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

I powinni uruchomić zaraz przed główną falą intenautów - bo gdyby uruchomili w największym natężeniu to stronka ich by sie uruchamiała w nieskończoność a ich serwer mógłby tego nie wyrzymac :) Ja sie zastanawiam czy jak uruchonią KGC to od razu zmienią sklep i wrzucą kafejke swoja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:13, Konrades napisał:

I powinni uruchomić zaraz przed główną falą intenautów - bo gdyby uruchomili w największym
natężeniu to stronka ich by sie uruchamiała w nieskończoność a ich serwer mógłby tego nie wyrzymac
:) Ja sie zastanawiam czy jak uruchonią KGC to od razu zmienią sklep i wrzucą kafejke swoja
:]

Dla mnie 11, ewentualnie 12 była by optymalnym rozwiązaniem... Mało ludzi nie ma, za dużo też nie - tak optymalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wraz z uruchomieniem klubu zmieni sie na pewno cała Strona Cenegi (może nie cała, ale część na pewno). Więc to już kwestia czasu. Chociaż z tego co wiem gram.pl uruchomiono o 12 to możliwe, że z KGC tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:15, Carl92 napisał:

Na pewno wraz z uruchomieniem klubu zmieni sie na pewno cała Strona Cenegi (może nie cała,
ale część na pewno). Więc to już kwestia czasu. Chociaż z tego co wiem gram.pl uruchomiono
o 12 to możliwe, że z KGC tak samo.


wiesz w sumie możliwe. Ale równie dobrze może być to zmiana podobna do cdp.info - wszędzie odsyłacze do gram.pl (a w tym wypadku do kompanii) to roboty dużo by nie było... Zobaczymy :p Ja tam się czaje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:17, syriusz.b napisał:

:p Ja tam się czaje na forum

Na forum Cenegi? to takowe jest? :D Ale kiedyś obiło mi się o uszy że jak zostanie uruchomiony klub ... to zostanie wszystko zmienione (sklep wymieniony itp.) więc sądze że jak już to wszystko na raz dadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw całej tej kompani. Chenie bym ją dzisiaj już ujrzał bo tyle szumu narobione było o to, czego nie ma. Chcę sie przekonać czy na prawdę to taka świetna rzecz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:24, Moras1990 napisał:

Dobra niech oni to otwierają, bo się zdenerwuję :P. Przez nich nie mogę grać w metal gear Solid
;(


ja tam się powoli, lekko odrywam... Jak będzie to będzie... Obecnie idę na dół po X360 bo muszę zacząć pobierać demko Airborne... [pewnikiem i tak bd szybko szedł :p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:25, Konrades napisał:

> :p Ja tam się czaje na forum
Na forum Cenegi? to takowe jest? :D Ale kiedyś obiło mi się o uszy że jak zostanie uruchomiony
klub ... to zostanie wszystko zmienione (sklep wymieniony itp.) więc sądze że jak już to wszystko
na raz dadza :D


no niby przy starym klubie było coś takiego jak Cenega Cafe (oddzielny link) i to miało być forum... Mam nadzieje, że w kompanii pojawi się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:26, Evil Khan napisał:

Ale tandeta ledwo klub ruszył a już brak towaru :((

2 podejście Evila :P Dojdzie do tego że klub ruszy a my tobie nie uwierzymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:27, Konrades napisał:

> Ale tandeta ledwo klub ruszył a już brak towaru :((
2 podejście Evila :P Dojdzie do tego że klub ruszy a my tobie nie uwierzymy :P

arghhhh - odkryłeś mój misterny plan ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idź załatwiaj, opowiemy jak było :-P

Zaczynam się zastanawiać, czy Evil Khan nie jest przypadkiem pracownikiem Cenegi. Tak mocno stara się zwiększyć napięcie towarzyszące oczekiwaniu na start Klubu/Kompanii.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:28, Mistic napisał:

Eh, to zaczyna być już nudne. Tyle spraw do załatwienia a ja czekam na ten przeklęty klub :P


nie tylko ty :p i nie nudne, ale wkurzające :p i irytujące na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie prowokacja Cenegi by nabić temu topikowi troche punkcików :P
Mistic ja zaraz do pracy jade a jeszcze się łudze że otworzą ten klub przed nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:30, Arclight napisał:

Zaczynam się zastanawiać, czy Evil Khan nie jest przypadkiem pracownikiem Cenegi. Tak
mocno stara się zwiększyć napięcie towarzyszące oczekiwaniu na start Klubu/Kompanii.


Jak dla mnie to on ma to we krwi. Takie nie tyle zwiększanie napięcia, co wkurzanie ludzi :P [irytacja gościa, gdy strona dalej mu się nie wczytuje, a Evil tam po cichu tylko smieje - bezcenne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować