Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Inforamcja ze strony C*

Jako wiodąca firma branży gier komputerowych w Polsce, mamy przyjemność potwierdzić, że zgodnie z wcześniej ujawnionymi informacjami, w dniu dzisiejszym rusza długo wyczekiwany system Kompanii Graczy! Dokładnie o godzinie 12:00 udostępniona zostanie opcja wymiany gromadzonych punktów na starannie wyselekcjonowane nagrody. Przypomnijmy, że na graczy czeka między innymi sprzęt audio firmy Creative, akcesoria firmy Razer i SpeedLink, książki z Fabryki Słów, kody dostępu do stron serwisu GRY-OnLine oraz atrakcyjne gadżety od samej Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:47, Melchah napisał:

Podziwiam Twoją wierność (dziewczyna może być szczęśliwa) lub naiwność.


tadam klub rusza o 12 :) Poza tym ja po prostu podchodzę do tego z rezerwą, a nie Klub nie ruszył o mój Boże jak mnie okropnie oszukali, na znak protestu nie kupie ich gier bo są bee... (byli i tacy, co się tak zachowywali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:49, syriusz.b napisał:

> Podziwiam Twoją wierność (dziewczyna może być szczęśliwa) lub naiwność.

tadam klub rusza o 12 :) Poza tym ja po prostu podchodzę do tego z rezerwą, a nie Klub nie
ruszył o mój Boże jak mnie okropnie oszukali, na znak protestu nie kupie ich gier bo są bee...
(byli i tacy, co się tak zachowywali)

Oszukiwali od roku, ale na znak protestu jedynie nie rejestruję gier kupując dalej te, które uważam za dobre. Co twórcy winni, że polski wydawca robi klientów w konia na innym polu?

Gra to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:54, Melchah napisał:

Oszukiwali od roku, ale na znak protestu jedynie nie rejestruję gier kupując dalej te, które
uważam za dobre. Co twórcy winni, że polski wydawca robi klientów w konia na innym polu?


nie tyle oszukiwali, co byli zdziebko bezradni... Niewłaściwy projekt w rękach niewłaściwych ludzi (tu firma, której zlecono robotę) i dlatego wyszło, jak wyszło... A niektórzy to by ich od razu powiesili za to... Człowiek się myli często i należy podchodzić do wszystkiego z odpowiednią rezerwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ale podjarka. Otworzą to otworzą, a wy szykujecie się do szturmu, tak jakby pierwsza osoba miała dostać samochód, a dwie kolejne wczasy w Kołobrzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 11:01, Melchah napisał:

A gdzie była oficjalna informacja o tym? Pytając o to mam na myśli jakąś konkretną wypowiedź
ich pracownika na stronie firmy.

www.cenega.pl ----> pierwszy news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:56, syriusz.b napisał:

> Oszukiwali od roku, ale na znak protestu jedynie nie rejestruję gier kupując dalej te,
które
> uważam za dobre. Co twórcy winni, że polski wydawca robi klientów w konia na innym polu?


nie tyle oszukiwali, co byli zdziebko bezradni... Niewłaściwy projekt w rękach niewłaściwych
ludzi (tu firma, której zlecono robotę) i dlatego wyszło, jak wyszło... A niektórzy to by ich
od razu powiesili za to... Człowiek się myli często i należy podchodzić do wszystkiego z odpowiednią
rezerwą...


Jest takie fajne przysłowie, które pasuje do Twojej wypowiedzi:
"Człowiek uczy się na błędach"
I tak jest w przypadku Cenegi :) Ja nie mam im nic do zarzucania; bardzo lubię ich gry, a że klub ma roczne opóźnienie? Lepiej późno, niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, i tak nie wierzę, że zacznie się równo o 12.00. Tak się nie dzieje nawet na gram.pl a co mówić u cenegi. Jednak jak dla mnie może ruszyć nawet o 15, byleby ruszyło dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować