Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dziś sobie wlazłem na www.cenega.pl/klub i...

Trwa uruchamianie klubu Kompanii Graczy Cenega.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy już od 27.08.2007,

Zespół Cenega Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:31, syriusz.b napisał:

> Zaczynam się zastanawiać, czy Evil Khan nie jest przypadkiem pracownikiem Cenegi.
Tak
> mocno stara się zwiększyć napięcie towarzyszące oczekiwaniu na start Klubu/Kompanii.

Jak dla mnie to on ma to we krwi. Takie nie tyle zwiększanie napięcia, co wkurzanie ludzi :P
[irytacja gościa, gdy strona dalej mu się nie wczytuje, a Evil tam po cichu tylko smieje -
bezcenne]

Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi ;)
Evil must be evil..
A klub nie wiem jak wam ale mi działa od rana....trzeba znaleść odpowiedni link...

20070827103523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 10:35, Evil Khan napisał:

Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi ;)
Evil must be evil..
A klub nie wiem jak wam ale mi działa od rana....trzeba znaleść odpowiedni link...


dobre :P eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 10:35, Evil Khan napisał:

A klub nie wiem jak wam ale mi działa od rana....trzeba znaleść odpowiedni link...


a jego nowy adres to ibisal.com ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:35, Evil Khan napisał:

A klub nie wiem jak wam ale mi działa od rana....trzeba znaleść odpowiedni link...

Evilku czy ta strona przypadkiem od kilku miesięcy nie jest wyświetlana - a rysunek się wogóle nic a nic nie zmienił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:35, Evil Khan napisał:

Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi ;)
Evil must be evil..
A klub nie wiem jak wam ale mi działa od rana....trzeba znaleść odpowiedni link...


3 próba znów nieudana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:33, SwenG napisał:

Dziś sobie wlazłem na www.cenega.pl/klub i...

Taki komunikat dało się zauważyć już w poprzednim tygodniu. Więc jest to znak, że klub/kompania zostanie otwarty dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:37, syriusz.b napisał:

> Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi ;)
> Evil must be evil..
> A klub nie wiem jak wam ale mi działa od rana....trzeba znaleść odpowiedni link...

3 próba znów nieudana ;p

1 była udana - naciąłeś się....dobra znudziło mi się nękanie. Idę zaparzyć sobie kawy to może wpadnę na jakieś bardziej wymyślne sztuczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat dało się zauważyć już w poprzednim tygodniu. Więc jest to znak, że klub/kompania

Dnia 27.08.2007 o 10:38, ko?nik napisał:

zostanie otwarty dzisiaj...


Prawdopodobnie dzisiaj.Już nie raz Cenega podawała daty uruchomienia Klubu , a jak wyszło , to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:42, Moras1990 napisał:

Tak! Już jest... w końcu upiekł się hamburger, który pomoże mi w czekaniu :]. Ja również robie
sobie przerwę.

ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, firmo C*, znów zawodzisz, ale to już normalne i niczym nas nie zaskoczyłaś. Brak kompetencji, brak profesjonalizmu i brak kultury. Trzymacie stały poziom.

Dziś już nie ruszy, a niedługo na stronie głównej zobaczymy news, że przepraszają, ale testy jeszcze trwają i start klubu został przełożony o kilka dni. Obym się mylił, ale braku zaufania tak ciężko nadszarpniętego już nie da się odbudować niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:42, KrzychW napisał:

Prawdopodobnie dzisiaj.Już nie raz Cenega podawała daty uruchomienia Klubu , a jak wyszło ,
to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć.

No niestety było jak było, wierzę że teraz uda im sie w końcu uruchomic ten klub. Wprawdzie z ponad rocznym opóźnieniem ale przynajmniej sie duzo punktów nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:44, Melchah napisał:

No tak, firmo C*, znów zawodzisz, ale to już normalne i niczym nas nie zaskoczyłaś. Brak kompetencji,
brak profesjonalizmu i brak kultury. Trzymacie stały poziom.


HaHa dobre ... mamy godzinę 11:00, a ten już spisuje na straty cały dzień... Jak bardzo ufałeś Cenedze, że "aż tak twoje zaufanie nadszarpneli"... Przecież to głupie "nagrody" za darmo, a niektórzy tutaj żalą się, jak by Cenega wyjawiła waszą życiową tajemnicę komuś innemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:37, Evil Khan napisał:

> Dziś sobie wlazłem na www.cenega.pl/klub i...
Ten napis jest tam już z pół tygodnia ... nihil novi

Cofnąłem tylko jedną stronę w wątku i nie znalazłem. Zdublowałem informację, mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:44, Melchah napisał:

No tak, firmo C*, znów zawodzisz, ale to już normalne i niczym nas nie zaskoczyłaś. Brak kompetencji,
brak profesjonalizmu i brak kultury. Trzymacie stały poziom.

Jeszcze nie wiadomo czy zawiedli, przeciez nikt nie mówił że klub ma ruszyć rano. A jeśli chodzi o druga część twojego posta to obys się mylił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować