Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 18:02, Arclight napisał:

Kompania raczej będzie działać - co innego stany magazynowe nagród. Pewnie będzie tak, że w
dwa - trzy dni po starcie nie będzie już nagród. A więc problem opóźnionych wysyłek się rozwiąże


Na bank na samym początku bedzie najgorzej - mnóstwo zamówień, telefonów, maili, et cerata. To samo z wysylką nagród. Ale po jakimś czasie (miesiąc, dwa) wszystko powinno się uspokoić. Mam nadzieję, że są przygotowani na ten początkowy Sajgon. :) Pamietajmy, że konkurencja jest najlepszą rzeczą na wolnym rynku, bo zyskują na tym klienci. :) Czyli my.

Dnia 20.08.2007 o 18:02, Arclight napisał:

Ja i tak muszę jeszcze kupić parę tytułów żeby mieć dosyć punktów na wymarzone głośniki 5.1.


No właśnie, z tego co zauważyłem większość ichniejszych fantów sprzętowych to są rzeczy, które zalegają w magazynach - z powodu wycofywania serii i zastepowania nowszymi lub z powodów kiepeskiej sprzedaży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 20:27, Vojtas napisał:

Mam nadzieję, że są przygotowani na ten początkowy Sajgon. :)


o to się ubawiłem :D no chyba, że stąd ta obsuwa ze startem Klubu, że obmyślali jakąś super-ultra-wymyślną strategię antysajgonową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:27, Vojtas napisał:

No właśnie, z tego co zauważyłem większość ichniejszych fantów sprzętowych to są rzeczy, które
zalegają w magazynach - z powodu wycofywania serii i zastepowania nowszymi lub z powodów kiepeskiej
sprzedaży).

Mimo wszystko fajnie dostać coś za free, prawda? Ja na przykład te głośniki 5.1 bym rozważył bo mam "zestaw" 2.0 mający już sześć lat (ale nadal się dobrze sprawuje).

No i pewnie oferta, która aktualnie jest widoczna w Klubie Gracza będzie się troszkę różnić od tej w Kompanii Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:18, hallas napisał:

Mimo wszystko fajnie dostać coś za free, prawda?


Tak. Zwłaszcza, że za to zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:23, Mistic napisał:

U mnie wszystko normalnie się ładuje :-)

U mnie już tez - fałszywy alarm - chwilowy pad jakiś najwyraźniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:18, hallas napisał:

Mimo wszystko fajnie dostać coś za free, prawda? Ja na przykład te głośniki 5.1 bym rozważył
bo mam "zestaw" 2.0 mający już sześć lat (ale nadal się dobrze sprawuje).


Ja mam zestaw 6+1 Creative''a już 4 lata, więc mnie to jakoś szczególnie nie rusza. Myślałem raczej nad słuchawkami Speed-Link Medusa albo kartą X-Fi (do tej ostatniej brakuj mi jednakowoż drobne 900 punktów :D)

Dnia 22.08.2007 o 15:18, hallas napisał:

No i pewnie oferta, która aktualnie jest widoczna w Klubie Gracza będzie się troszkę różnić
od tej w Kompanii Graczy.


Obadamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wg. strony Cenegi w dniach 24.08 - 02.09 nie realizują zamówień ze swojego sklepu.
Czyżby przesuwali ludzi do obsługi najazdu na Kompanie Graczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:45, scooby01 napisał:

Hmm... wg. strony Cenegi w dniach 24.08 - 02.09 nie realizują zamówień ze swojego sklepu.
Czyżby przesuwali ludzi do obsługi najazdu na Kompanie Graczy? :)

Raczej Nat idzie na urlop i nie będzie miał kto się zająć sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:48, CzystyZysk napisał:

Mam pytanie - czy punkty można dostać na stronie Cenegi również za gry z 2005 roku, takie jak
Hitman: Concrats czy też Far Cry?

A są tam karty rejestracyjne? Jeżeli nie ma, to nie dostaniesz punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:07, ImRo Nixon napisał:

Czy tam już działa wszystko elegancko? Bo kiedyś czytałem chyba w Cd-A, że jakaś lewizna ten
cały Klub Gracza Cenegi!

Jeszcze nie działa, ale ma zamiar działać od 27 dnia bieżącego miesiąca ;P Lewizna to nie tyle klub co długi czas oczekiwania na klub i brak jakichkolwiek informacji...do czasu na szczęście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:07, ImRo Nixon napisał:

Czy tam już działa wszystko elegancko? Bo kiedyś czytałem chyba w Cd-A, że jakaś lewizna ten
cały Klub Gracza Cenegi!

a na której stronie i w którym numerze czytałes,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:14, ko?nik napisał:

> Czy tam już działa wszystko elegancko? Bo kiedyś czytałem chyba w Cd-A, że jakaś lewizna
ten
> cały Klub Gracza Cenegi!
Jeszcze nie działa, ale ma zamiar działać od 27 dnia bieżącego miesiąca ;P Lewizna to nie tyle
klub co długi czas oczekiwania na klub i brak jakichkolwiek informacji...do czasu na szczęście
;]


Dzięki za informacje...
A co do lewizny, to chodzi mi oto , że tam, Cenega skasowała zarobione punkty, że nie daje nagród... Czytałeś może ten artykuł w cd-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:24, ImRo Nixon napisał:

> > Czy tam już działa wszystko elegancko? Bo kiedyś czytałem chyba w Cd-A, że jakaś
lewizna
> ten
> > cały Klub Gracza Cenegi!
> Jeszcze nie działa, ale ma zamiar działać od 27 dnia bieżącego miesiąca ;P Lewizna to
nie tyle
> klub co długi czas oczekiwania na klub i brak jakichkolwiek informacji...do czasu na szczęście

> ;]

Dzięki za informacje...
A co do lewizny, to chodzi mi oto , że tam, Cenega skasowała zarobione punkty, że nie daje
nagród... Czytałeś może ten artykuł w cd-a?

Czy to był artykuł --Lojalki--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:23, Kolumb22 napisał:

> Czy tam już działa wszystko elegancko? Bo kiedyś czytałem chyba w Cd-A, że jakaś lewizna
ten
> cały Klub Gracza Cenegi!
a na której stronie i w którym numerze czytałes,?


Już Ci mówie... nr. 139 str. 108 - No poczytaj! Ostro jadą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować