Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosowanie na nieoficjalne, polskie serwery Guild Wars 2

44 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ze względu na brak oficjalnie wyznaczonego polskiego serwera do Guild Wars 2, przedstawiciele polskiej społeczności fanów gry zapraszają do zagłosowania w ankiecie, który europejski serwer odpowiadałby Wam najbardziej.

Przeczytaj cały tekst "Głosowanie na nieoficjalne, polskie serwery Guild Wars 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że link w treści newsa nie działa. W chwili jego pisania jeszcze działał, zatem czekamy, aż uporają się z kłopotami technicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gra jest darmowa i doda się do tego Polskie serwery to raczej, znając zachowanie większości naszych rodaków w grach MMO, szykuje się szturm nobków. Zaporowa może być ewentualnie cena 200zł, ale mechanizmem napędzającym może być Polska wersja językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiadomo, czego raczej unikać... Niestety, doświadczenia z WoW-a zniechęciły mnie skutecznie do "polskich" serwerów (brak abonamentu nie ma żadnego wpływu na liczbę "dzieciarni" - w cudzysłowie, bo chodzi mi o niedojrzałość intelektualną, a wiadomo jak to bywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdegenerowane community elitystów z gw.pl idzie na blacktide bodajże

czyli blacktide dla wszystkich chociażby marzących o sensownym graniu z polakami (broń Bozia przyznać się do bycia polakiem!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z guildwars.pl http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?f=173&t=47620&view=unread#unread
Hmm... tutaj miał być news dotyczący startu ankiety wyboru serwera, ale dosłownie dziesięć minut przed jej publikacją dostaliśmy informację od NCSoftu o tym, że lista serwerów wciąż nie jest potwierdzona znajdziecie w [...], dlatego też niestety zmuszeni jesteśmy odsunąć akcję o jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jesteście żałośni, zachowujecie się jak byście byli lepsi od tych co nazywacie noobami. Takie wywyższanie sie, że niby ja jestem inteligentniejszy, jest po prostu ubliżające wam. Każdy ma prawo grać w gry mmo i po to są osoby bardziej za znajome z systemem i światem gry, by pomóc i pokierować tych o mniejszej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacz, myślałem ze tylko mnie nie ciągnie do grania z polakamiPL
edit
BzzzYczeK
Każdy ma prawo grac, a ja mam prawo nie chcieć grac z określoną grupa wiekowa i rasowa, to jest internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj trochę po sieci z losowymi Polakami (nie koniecznie w MMORGP - sam grałem tylko w jedno) i zobacz jak się zachowują. Tu nie chodzi o inteligencję czy znajomość gry a właśnie o zachowanie. Większość naszych rodaków grających po sieci zachowuje się jak dresy i często nie rozumieją prostych rzeczy. Najpopularniejsze jest chyba wyzywanie zwycięzcy i używanie różnych cheatów jak się przegrywa (dość częste w CS 1.6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tu chodziło o doświadczenie gracza...

Ale przynajmniej wiadomo, którego serwera unikać, bo Polacy są najgorszą nacją na serwerach gier komputerowych wszelakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki.Mam pytanie do tych co grali w betę.Czy bez kitu jest tak fatalna optymalizacja jak słyszałem?Myślę nad zakupem GW2, ale jeśli położyli optymalizację, to jednak podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 20:54, Fimbulvinter napisał:

Pograj trochę po sieci z losowymi Polakami (nie koniecznie w MMORGP - sam grałem tylko
w jedno) i zobacz jak się zachowują. Tu nie chodzi o inteligencję czy znajomość gry a
właśnie o zachowanie. Większość naszych rodaków grających po sieci zachowuje się jak
dresy i często nie rozumieją prostych rzeczy. Najpopularniejsze jest chyba wyzywanie
zwycięzcy i używanie różnych cheatów jak się przegrywa (dość częste w CS 1.6).


Identycznie zachowują się przedstawiciele innych nacji, to nie jest wyłącznie polska cecha. Widziałem już serwery opanowane przez Greków, Szwedów czy Holendrów i była to podobna żenada.

Aczkolwiek wybieranie "polskiego" serwera to idiotyzm, właśnie dlatego że zachęca do zbierania się tam ludzi, którzy będą unikać angielskiego, a ludzie posługujący się innymi językami będą mniejszością i raczej nie będzie im się to podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Kajmal

brałem udział 3cim i ostatnim beta weekendzie i było naprawdę ok z wydajnością, teraz miałem okazję rónież brac udział w tych 4ch godzinach stress testu i było nawet lepiej niż podczas BWE3, także myślę ze pracują cały czas nad optymalizacją i idzie im to dobrze. jeżeli nie jesteś pewien to poczekaj i po premierze napiszesz co masz pod maską do grania i ludzie będą mieli punkt odniesienia żeby ocenić Twoje mozliwości wydajnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram serwer albański! Ewentualnie może być jeszcze białoruski albo San Marino :)

Pytanko merytoryczne: czy GW będzie miało taki sam model płatności jak GW1, czyli płatna podstawka i potem darmoszka, plus jakieś płatne mikrobzdety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:27, PinKee napisał:

Pytanko merytoryczne: czy GW będzie miało taki sam model płatności jak GW1, czyli płatna
podstawka i potem darmoszka, plus jakieś płatne mikrobzdety?

Podobno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PinKee:
Tak, będzie dokładnie taki model płatności :)

@BzzzYczeK:
Tu nie chodzi w ogóle o doświadczenie gracza, ale właśnie o kulturę grania (a raczej jej brak), np. wyzywanie i ogółem wulgarny język na chacie czy kompletnie olewanie innych graczy w trakcie jakiś bardziej masowych wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:27, PinKee napisał:

Pytanko merytoryczne: czy GW będzie miało taki sam model płatności jak GW1, czyli płatna
podstawka i potem darmoszka, plus jakieś płatne mikrobzdety?


Kupujesz raz, grasz do woli. Od momentu premiery będą mikropłatności, lecz one nie będą ingerowały w moc, siłę, przedmioty itd, są one głównie kosmetyczne.

Więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi: TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować